آترواسکلروز کردستان را برطرف می کند

[ad_1]

ایسنا/ کردستان رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی دو بیمار جدید مبتلا طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

آرزو فلاحی تایید کرد: در حال حاضر 28 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های استان تحت درمان هستند.

وی با بیان اینکه با توجه به تعداد بیمارستان های کردستان در شهرستان های استان، افزود: در حال حاضر 22 نفر در بیمارستان سنندج، سه نفر در سقز، دو نفر در مریوان و یک نفر در سروآباد تحت درمان هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تایید کرد که شش بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در حال حاضر در بخش آی‌سی‌یو تحت درمان هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، طی 24 ساعت گذشته هیچ بیمار قلبی عروقی در استان فوت نکرده است.وی گفت: بیماری قلبی در کردستان از سال 94 تا 1394، 887 نفر در سنندج، 318 نفر در سقز، 154 در قروه، 107 در کامیاران، 161 در بانه، 92 در دیواندره، 76 در بیجار، 191 در مریوان، 24 در دهگلان و 5 کشته در سرواب. که به صورت بهداشتی و طبق دستورالعمل مربوطه دفن می شود.

وی با تاکید بر استفاده از ماسک صورت و اهمیت پوشش همگانی ایمن سازی برای کنترل، پیشگیری و انتقال بیماری به دیگران، گفت: باید در اسرع وقت واکسن کرونا تزریق شود و به مرکز جامع واکسیناسیون یا مرکز جامع سلامت مراجعه شود. و آن را سه بار پر کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.