آتش سوزی گسترده در یک ساختمان سه طبقه در بازار تهران

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران از آتش سوزی در ساختمانی در یکی از مراکز خرید تهران خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا ساعت 16:30 امروز وقوع آتش سوزی در یک کارگاه در منطقه بازار تهران در خیابان مصطفی خمینی، کوچه غفاری به سامانه 25 آتش نشانی شهر تهران و خدمات ایمنی اعلام شد که بلافاصله توسط سه ایستگاه عملیاتی شدند. با وسایل کمکی به سایت اعزام شدند.

وی گفت: آتش نشانان در کمتر از سه دقیقه در محل حاضر شدند و متوجه آسیب دیدن یک ساختمان قدیمی سه طبقه در یکی از خیابان های باریک بازار تهران شدند. این بنا دارای یک زیرزمین و دو زیرزمین است که یکی انبار پارچه و دیگری آهنگر دارد.

ملکی با بیان اینکه تلفیق کارگاه های نساجی و پرداخت هزینه کار، وضعیت ناامنی ایجاد کرده است، گفت: این مکان در آتش سوخت و کاملاً سوخته بود. آتش نشانان در ابتدا سیلندرهای 11 و 50 کیلویی را خارج کردند و گفتند که اگر انفجاری رخ دهد، بحران می شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی، آتش سوزی مهار شد و تاکنون مصدومی نداشته است. باید در نظر داشت که برخی از این کارها مانند سیلندرهای گاز هستند که به صورت کاملاً ناایمن در نزدیکی یکدیگر قرار می گیرند. شرایط برق و گاز ناایمن است و مقادیر زیادی از کالاها ناامن ذخیره می شوند.

وی گفت: در نهایت آتش نشانان برای تامین امنیت در محل تلاش کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.