آخرین وضعیت پرونده‌های استقلال در فیفا و CAS

باشگاه استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

معاون بین‌الملل باشگاه استقلال درباره وضعیت پرونده‌های این باشگاه در فیفا و دادگاه CAS توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایسنا، “حامد افضلی” معاون بین‌الملل باشگاه استقلال، درباره وضعیت پرونده پادوانی، گفت: طبق آخرین مکاتبات ما با فیفا، رای پادوانی ۱۳ خرداد صادر می‌شود.

 

افضلی تاریخ اعلام حکم پرونده استراماچونی را ۳۰ اردیبهشت اعلام کرد.

 

او درباره پرونده شکایتی میلیچ این گونه توضیح داد: این پرونده برخلاف دو پرونده قبلی در CAS نیست و در فیفا جریان دارد و الان منتظر رای فیفا هستیم.

 

معاون بین‌الملل باشگاه استقلال درباره طلب کورتریک بلژیک از باشگاه استقلال، بیان کرد: آخرین قسط طلب این باشگاه در خصوص انتقال محمد نادری هم پرداخت شد و پرونده او بسته شده است.

 

افضلی درباره طلب باشگاه پورتمیننزه پرتغال هم گفت: قسط نهایی طلب این باشگاه از استقلال جهت انتقال جعفر سلمانی هم پرداخت شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

***

 

ادعای مجدد خلیل‌زاده روی پرونده شکست خورده از استقلال

باشگاه استقلال این روزها درگیر هجوم طلبکاران مختلفی شده است که باعث شده حواشی تازه‌ای حول این باشگاه رقم بخورد.

 

در میان این طلبکاران، چهره‌های قابل توجهی همچون اسماعیل خلیل‌زاده، رییس پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال و کارگزاری که با خلیل‌زاده همکاری کرد و مدتی کارگزار این باشگاه بود، دیده می‌شود.

 

یکی از مورد ادعای خلیل‌زاده و کارگزار به شمار می‌آید، اعطای وام قرض‌الحسنه در سال ۹۸ است که به امضای کارگزار وقت باشگاه و مدیران استقلال رسید. این وام به ارزش ۹ میلیارد و ۶۶ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان است که با توجه به شرایط قرارداد میان طرفین امضا شد.

 

یکی شرایط عجیب این قرارداد  سود روزشمار این قرارداد بابت تاخیر در پرداخت بدهی بوده است که به ازای هرروز تاخیر، مبلغ ۴۰ میلیون تومان به کل مبلغ وام اضافه می‌شد.

 

باشگاه استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
باشگاه استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
باشگاه استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

باشگاه استقلال در دوره مدیریت احمد سعادتمند، نسبت به این پرونده و وام کارگزار وقت باشگاه استقلال به دادگاه رفت و ۲ دور دادگاه بدوی و تجدید نظر نسبت به این پرونده شکایت برگزار شد که در نهایت رای قطعی به نفع باشگاه استقلال صادر شد.

 

با این حال پس از گذشت مدت‌ها و پر شدن حساب باشگاه استقلال پس از فروش ۱۰ درصد از سهام باشگاه، کارگزار پیشین باشگاه استقلال مدعی است که باید این پول و وامی  که اعطا شده است، پرداخت شود.

 

باشگاه استقلال این روزها با ادعاهای مختلفی از طلبکاران متعددی مواجه شده است که امکان دارد برای این باشگاه در کسب مجوز حرفه‌ای دردسرهایی را ایجاد کند اما باید منتظر ماند و دید کادر حقوقی و مدیران باشگاه استقلال می‌توانند مثل پرونده‌های قبلی از پس این ادعاها بربیاند یا قرار است اتفاقات دیگری رقم بخورد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.