آیا نتایج نوشاد علمید نگران کننده است؟

[ad_1]

رئیس فدراسیون تنیس روی میز اعلام کرد که با نوشاد عالمیان در مورد وضعیت او صحبت کرده و خود نوشاد معتقد است شرایط خوبی دارد و جای نگرانی نیست.

مهرداد علی قارداشی در گفت وگو با ایسنا، درباره اینکه چرا نوشاد عالمیان در دیدارهای اخیرش موفق نشد و نگران این شرایط بود، گفت: در آخرین روز اسفندماه با نیما و نوشاد عالمیان دیدار کردم. خود نوشاد هم گفته که شرایط خوبی دارد و در لیگ فرانسه نتایج خوبی کسب کرده و انگیزه اش بالاست. نیما هم تایید کرد که نوشاد در دیداری که خوب بازی کرد شکست خورد. امیدوارم همانطور که نوشاد گفت بازی کند و من بازی او را رها کردم که دیدم واقعاً انصراف داد.

“با توجه به اینکه امیرحسین هدایی هم در حال صعود است، امیدوارم تیم بتواند برای المپیک 2024 پاریس سهمیه بگیرد و به آنها گفتم برای کسب آن تلاش کنیم. اولین سهمیه المپیک. زمان.”

قارداشی به سوالاتی پاسخ می دهد که نیما و نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی اخیرا از حضور کم مردم و نحوه واکنش فدراسیون گلایه داشتند. وی گفت: برخی ما را تشویق کرده اند که با آنها برخورد کنیم اما ما این کار را نکرده ایم. به نیما و نوشاد هم گفتم طبق آمار رسمی در بین تعداد ماموریت های بین المللی فدراسیون رتبه سوم را داریم. شاید بودجه ما به اندازه خیلی از فدراسیون های دیگر باشد، اما تعداد اعزام های خارج از کشور آنها به اندازه فدراسیون تنیس روی میز نیست. از طرف دیگر، ما باید همه انواع را پوشش دهیم و آنها را ارسال کنیم. فدراسیون جهانی تنیس روی میز مسابقات زیادی دارد و ما باید حضور داشته باشیم، بنابراین باید به فکر جذب اسپانسرهای بیشتری باشیم تا بتوانیم در همه رویدادها حضور داشته باشیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه با توجه به سابقه ای که نوشاد عالمیان در بازی های آسیایی 2018 برای هانگژو 2022 دارد، اکنون این توقع از سوی فدراسیون تنیس روی میز و نوشاد برای کسب مدال مجدد وجود دارد؟ خوشبختانه توقعات از فدراسیون تنیس روی میز زیاد است اما نکته مدال آوری اما سخت است. نوشاد عالمیان در گذشته توانسته بود با اختلاف کمی برنده شود و مدال بگیرد. از طرفی در المپیک اولین و سومین رشته بانوان از آسیا و نفرات اول و دوم آقایان از آسیا است، بنابراین می توان گفت سطح تنیس روی میز آسیا در سطح المپیک است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با تاکید بر اینکه بازیکنان برای اعزام به مسابقات بین المللی به صورت بومی باید هزینه پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: بله، ما از افرادی هستیم که نژادپرست نیستند و می خواهند داوطلبانه در مسابقات بین المللی شرکت کنند، این کار را انجام می دهیم. البته این کار جدیدی نیست و در سال 94 که به عضویت فدراسیون درآمدم این فعالیت به درخواست دبیر سابق فدراسیون انجام شد که به نظرم پیشنهاد خوبی بود. البته این فقط برای مسابقات آزاد است و برای مسابقات قهرمانی آسیا و جهان این کار را انجام نمی دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.