اجرای 430 پروژه شبکه برق در بانه

[ad_1]

ایسنا/ کردستان رئیس اداره توزیع نیروی برق شهرستان بانه گفت: در مجموع 430 پروژه در حوزه های مختلف بهبود توسعه و ارتقاء شبکه توزیع برق بانه در سال گذشته اجرا و راه اندازی شد.

صلاح الدین قادری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه در سال گذشته 430 طرح در حوزه های مختلف مرتبط با اجرای طرح های شاخص ملی و استانی با 25 میلیارد تومان اعتبار اجرا شده است، اظهار کرد: این طرح ها در سال 96 به بهره برداری رسید.

وی با تاکید بر اینکه عمده پروژه های اجرا شده مربوط به بهسازی شبکه های برق شهری و روستایی است، افزود: برق رسانی به پروژه های شاخص ملی و استانی، بهبود توسعه و بهسازی شبکه های توزیع برق، رفع نقاط ضعف. قرائت تک کنتور، فروش مجدد و اصلاح نهایی و احداث روشنایی معابر از دیگر پروژه های سال 1400.

قادری با تایید اینکه این طرح به صورت مستمر در نقاط مختلف شهرستان اجرا می شود، افزود: از این تعداد 250 طرح در مناطق شهری و 180 طرح در روستاها اجرا می شود.

مدیر اداره توزیع برق شهرستان بانه اجرای طرح بهارستان را یکی از پروژه های بزرگ کشور عنوان کرد و گفت: از 45 روستای هدف تاکنون در 33 روستا به طور کامل اجرا شده است و تا کنون این طرح در سال 1390 اجرا می شود. 12 باقی مانده این روستا تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تکمیل می شود.

وی با اشاره به پیشرفت 74 درصدی پروژه بهارستان در بانه گفت: جابجایی و تقویت پایگاه انرژی در روستاها، تامین ولتاژ مطمئن مشترکین روستایی، اصلاح روشنایی معابر عمومی روستایی، تعمیر فرسودگی شبکه برق روستای مشمول طرح برنامه ریزی و توسعه و تامین برق داوطلبان از اهداف طرح بهارستان است.

در حال حاضر حدود 70 هزار مشترک در بانه وجود دارد که از این تعداد 100 درصد مساحت شهرستان و 260 روستای بالای 5 خانوار شهرستان از نعمت برق بهره مند هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.