احیاء معاونت آموزش و پرورش در مدارس

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی نماینده مردم بیرجند در خوسف در شورای اسلامی با بیان اینکه احیای معاونت خدمات آموزش و پرورش در مدارس باید با دقت انجام شود گفت:

حسین خسروی اسفزار امروز سه شنبه 30 فروردین ماه در مراسم تحلیف مدیرکل آموزش و پرورش با بیان اینکه از هم پاشیدگی نظام آموزش و پرورش چالش و خطری جدی است که باید به زودی به آن پرداخته شود، گفت: در این راستا باید به زودی به آن پرداخته شود. می توان.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بیرجند در جمع خوسف در شورای اسلامی با بیان اینکه احیای معاونت خدمات تعلیم و تربیت در مدارس باید با جدیت انجام شود و تایید کرد: حوزه تاریخ و جغرافیا نیست. انجام دادن. تحمل طرد و غفلت را ندارد.

وی گفت: آنچه کار معلمان را ارزشمند می کند فقط آموزش نیست، هنر معلمی تربیت انسانیت است و اگر امروز جامعه مشکل اساسی دارد جدایی آموزش و پرورش از آموزش است.

خسروی اسفزار با اشاره به پارادایم عجیب انقلاب اسلامی برای جوانان و نوجوانان گفت: جای تاسف است که جوان تربیت شده انقلاب اسلامی همان بازیکنان اروپایی، ستاره های غربی و یا خواننده های اروپایی را بشناسد. اما با تصاویری از قهرمانان ملی و انقلابی; شهید سرافراز: شهید سیات سیراسی خارجی است.

نماینده مردم بیرجند در خوسف در مجلس، بازنگری در برنامه آموزش و پرورش مدارس و پیشکسوتان گروه جهادی را مهمترین رسالت آموزش و پرورش استان دانست و افزود: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آشنایی دانش آموزان با زندگی واقعی شهدای اسلام و قهرمانان ملی وظیفه همه معلمان و مسئولان است.

وی کمبود آموزش، کمبود نیروی کار، پراکندگی تعداد دانش آموزان به دلیل وسعت استان و فقر اقتصاد خانواده را از مهم ترین مسائل پیش روی آموزش و پرورش خراسان جنوبی برشمرد و پس از ماه ها رتبه بندی. لیست معلمان شورای اسلامی نهایی شد. البته ممکن است این قانون مشکلاتی داشته باشد که بتوانیم برای رفع نواقص آن تلاش کنیم.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.