از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

[ad_1]

کمک میلیاردی برتر سی و پنجمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور، آخرین مورد بازی ایران و لبنان در مشهد و موضوع خشونت علیه بازیگران زن اخبار خیابانی مهمترین قانون هفته گذشته است.

به گزارش ایسنا، در این گزارش مهم ترین اطلاعات حقوقی و قضایی هفته گذشته را مرور می کنید:

63 هزار پرونده از تراز دادگستری تهران در سال گذشته کسر شده است

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

علی القاصی رئیس کل دادگستری تهران از کسر 63 هزار و 757 پرونده از موجودی دادگاه تهران در سال گذشته خبر داد.

القاصی با خروجی گرامر وی خطاب به مدیران واحد قضایی و ستاد کل دادگستری استان تهران در حمایت از چرخه تولید، گفت: تمامی مدیران واحد قضایی و ستاد کل دادگستری استان تهران موظف به انتشار آمار هستند. و اطلاعات مبتنی بر دانش. شرکت های واحد قضایی مربوطه. کل قوه قضائیه تهران وارد عمل شود.

رئیس کل دادگستری تهران از سرمایه گذاری حمایت می کند مجاز و رفع موانع رشد واحدهای تولیدی در دادگستری این استان را اعلام آمادگی کرد و گفت: دادگستری تهران با تامین امنیت سرمایه گذاران حمایت از تولید و کسب و کار را فراهم می کند.

اعتراض ایران به رفتار غیرانسانی پلیس دانمارک با پناهجویان ایرانی

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

کاظم غریب آبادی، دبیرکل دفتر حقوق بشر، ضمن اعتراض به شکنجه‌های فیزیکی خشونت‌آمیز دانمارکی‌ها توسط مقامات ایرانی، از مقامات ذیربط دانمارکی خواست ضمن جلوگیری از این گونه اقدامات غیرانسانی، استانداردهای دوگانه در مورد اقوام را رعایت نکنند.

سهم یک میلیارد تومانی رهبر انقلاب شامل چه کسانی می شود؟

در آستانه سی و پنجمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور، مقام معظم رهبری یک میلیارد تومان برای آزادی غیرعمد زندانیان جرائم اختصاص دادند.

آغاز ثبت نام آزمون داوطلبان پروانه انتظامي در مركز مشاوره قضايي

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

مرکز سنجش پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که ثبت نام آزمون 1401 اشخاص حقوقی، کارشناسان حقوقی و مشاوران دادگستری از امروز شنبه 20 فروردین ماه آغاز و تا روز جمعه ادامه دارد. 16 آوریل.

آزمون وکلا روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه به طور همزمان در تهران و ۵۰ حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.

اقدامات تهران در حذف تصرف زمین را توضیح دهید

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

علی صالحی گفت: پس از پیگرد قانونی تهران در سال گذشته بیش از 2500 هکتار از اراضی و منابع طبیعی استان تهران به ارزش حدود 40 هزار میلیارد تومان به بیت المال بازگردانده شد.

تاثیر اشتغالزایی در کاهش میزان فعالیت مجرمانه را توضیح دهید

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس جمهور در دیدار با اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس به تشریح تاثیر اشتغالزایی در کاهش نرخ جرائم پرداخت و گفت: وظایف سنگینی در پیش است.

وی افزود: امروز استقلال و عزت به همراه دارد. ایران اسلام در هیچ کشوری وجود ندارد.

نظریه پزشکی قانونی در پرونده فصلی از گفتار است

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

حجت الاسلام و المسلمین مصدق معاون اول دیوان با اشاره به اهمیت پزشکی قانونی گفت: به عنوان یک نهاد. ارکان اصلی این نهاد …

معاون اول دادگاه گفت: امروز به دنبال این هستیم که رویه دادگاه را در معرض دید همه قرار دهیم. نخبه در مورد این اجرا نظر دهید.

هیچ گزارشی مبنی بر خشونت علیه این بازیگر گزارش نشده است.

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

ذبیح الله خدائیان سخنگوی دادگاه در اولین نشست خبری سال جدید در پاسخ به سوالی درباره نتیجه بازی فوتبال ایران و لبنان در مشهد گفت: دستوری صادر شد و دادستان کل کشور وارد دادسرای مشهد شد. تشکیل شد و در خصوص علت و عوامل حادثه استعلام و در خصوص بی احتیاطی ماموران بررسی شد و تاکنون پاسخی دریافت نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرونده ای در رابطه با خشونت علیه این بازیگر زن تشکیل شده است، گفت: خشونت علیه این بازیگر در فضای مجازی گزارش شده و تاکنون هیچ پرونده ای تشکیل نشده است و هیچکس شکایت نمی کند و دادگاه هم وارد نمی شود. و در صورت شکایت دادگاه وارد می شود. تعقیب و رسیدگی به اعمال خلاف باکرگی از طریق مراجع قضایی ممنوع است. مگر اینکه جرم در اماکن عمومی یا عمومی یا با شاکی خصوصی یا در رابطه با تخلف و مقدمات واقع شده باشد، چون تاکنون شکایتی نشده است، دادگاه هنوز وارد نشده است.

حکم دادگاه اداری در مورد اتباع ناشناس

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

دیوان عدالت اداری رای داد که دعوای شناسنامه برای افرادی که والدین آنها فاقد شناسنامه معتبر ایرانی هستند، بلامانع است.

پروژه پتروشیمی میانکاله متوقف شد

از پس زمینه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه این بازیگر

دادستان دیوان عالی کشور و مدیرکل حقوق عمومی کشور در پیگیری حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم با ارسال نامه ای به دادستان عمومی و انقلاب مازندران دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله را صادر کرد.

رئیس دبیرخانه شورای حمایت از بیت المال در دستور ارسالی به دادستان مازندران تاکید کرد: احداث پتروشیمی در مرتع روستای حسین آباد بهشهر در اکوسیستم جامع میانکاله. گزارشی از ابعاد مختلف فرآیند حواله 90 هکتاری، محدوده سرمایه گذاری، بازرسی اولیه پروژه و موقعیت آن، اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط و بررسی اثرات زیست محیطی پروژه تهیه و پروژه باید انجام شود. ادامه دارد. تا زمانی که نتیجه نهایی بررسی مشخص شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران نیز گفت: راه اندازی پتروشیمی میانکاله مشمول صدور مجوز بوده و با متخلفان از دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله برخورد می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.