استفاده از جهاد تبیین برای رساندن صدای مردم فلسطین به جهان

[ad_1]

دیپلمات سابق کشورمان با بیان اینکه جبهه مقاومت در عرصه سخت «نظامی» می تواند پشت سر رژیم صهیونیستی بشکند، گفت: توضیح دهید تا دنیا متوجه جنایات رژیم صهیونیستی شود.

احمد دستمالچیان در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی (ره) به عنوان روز قدس، اظهار کرد: این آغاز است و امام خمینی (ره) واقعاً می خواهند تاکید کنند. . این انتصاب به آنها این امکان را می دهد که بگویند مشکلات قدس و آرمان فلسطین فراموش نشدنی است و این وظیفه همه مسلمانان است که از این آرمان دفاع کنند و برای آن تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه برای رسیدن به این آرمان و حفظ اهمیت فلسطین باید تبیین های سیاسی جهادی اجرا شود، تاکید کرد: موضوع فلسطین و بیت المقدس مربوط به یک سرزمین نیست، بلکه آرمان های فلسطین است. تمام جهان اسلام و باید برای رسیدن به آن تلاش کنند.

دیپلمات های سابق کشورمان در پاسخ به این سوال که چرا با وجود توجه جدی رسانه های جهانی به تجاوزات روسیه به اوکراین و رویدادهای منطقه ای، رسانه های جریان اصلی به موضوع فلسطین و یمن توجه چندانی ندارند؟ دلیل اصلی این است که رسانه‌های بزرگ و چندرسانه‌ای تأثیرگذار جهان در دست ترغیب رژیم صهیونیستی هستند و با استفاده از رسانه‌ها سعی می‌کنند در سایه تبلیغاتی مانند بمباران، حقایق را به روشنی و شفافیت روز ارائه دهند. مردم یمن، متأسفانه، عربستان سعودی این کار را می کند. او افراد مسن، جوان، مرد و زن را شناسایی و اقدام به کشتن آنها نکرد، اما متاسفانه صدایی در برابر این جنایات بلند نشد.

دستمالچیان با تاکید بر اینکه در این زمینه باید تلاش کنیم تا صدای مظلوم فلسطین را در مقابل تلاش رسانه های بزرگ برای تحریف افکار عمومی به گوش جهانیان برسانیم، تصریح کرد: این تبیین جهاد است، اشاره به رهبران عالی رتبه است. “و باید در همه سطوح مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مقاومت در حلقه سخت می تواند پشت سر رژیم صهیونیستی بشکند و واضح است که این رژیم در حلقه نرم آسیب پذیرتر است و جهان اسلام باید تلاش کند و آن را به افکار عمومی بشناساند. در واقع رژیم صهیونیستی نتوانست به اهداف خود برسد».

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.