اسرار ارز خانه دار، هجمه مدیریت فوتبال بانوان ایران!

[ad_1]

فعالیت های اقتصادی شهره موسوی نه تنها برای عده ای دردسرساز شده، بلکه گریبانگیر فوتبال و فوتسال نیز شده است.

به گزارش ایسنا، مدت هاست اخبار و شایعات پیرامون فعالیت های خصوصی و مالی شهره موسوی برجسته و به مراتب بیشتر از نقش وی در سمت نایب رئیسی فدراسیون فوتبال و بانوان فدراسیون فوتبال بوده است. هر بار که حاشیه جدیدی ایجاد می شود، این سوال مطرح می شود که چرا هیئت فدرال بی تفاوت و غیرفعال است؟

انتخابات فدراسیون فوتبال کامبوج در 31 مارس 2017 برگزار شد و شهره موسوی با کسب 70 رای سومین نایب رئیس و نایب رئیس بانوان فدراسیون شد که هدایت فوتبال و فوتسال بانوان را بر عهده گرفت و جایگاه آنها را حفظ کرد. ابتدا او کوچک بود

موسوی مدیرعامل باشگاه ورزشی بادران در بخش یک و مدیر عامل بازاریابی شبکه ای بادران است که از بدو تاسیس تاکنون در زمینه های مختلفی از جمله لوازم آرایشی و بهداشتی و … فعالیت داشته است. او نتوانست حضور ثابتی در فدراسیون داشته باشد. این مشکل در همان روزهای اولیه خود را نشان داد و انتقاداتی نیز وجود داشت.

معاون رئیس جمهور نیز اطلاعات دقیقی از قوانین و زمان فوتبال نداشت. تیم ملی فوتبال بانوان ایران که در سال 1399 به دلیل غیبت 18 ماهه در مسابقات از رنکینگ فیفا حذف شده بود، روز 27 فروردین 1400 بار با اظهارنظر عجیبی به جدول رده بندی بازگشت. وی ادامه داد: پس از پیگیری‌ها و مکاتبات فراوان با فیفا در خصوص دلایل حذف تیم ملی فوتبال بانوان از رنکینگ جهانی و با کمک کمیته بانوان فدراسیون فوتبال، در نهایت موفق شدیم فیفا را برای ورود به مسابقات متقاعد کنیم. تیم. تیم فوتبال زنان در رنکینگ جهانی. برگرد!»!

موسوی نیز نتوانست اوضاع آشفته تیم ملی فوتسال را حل کند و با مدیریت نادرست حاشیه های مختلفی را برای انتخاب کاپیتان ها ایجاد کرد. اگرچه فروزان سلیمانی به عنوان مربی معرفی شد اما وضعیت بهتر نشد. اردوهای ملی گرایان در بدترین شرایط برگزار می شد تا اینکه یک ملی گرا آنها را افشا کرد.

اینها نمونه هایی از سوء مدیریت موسوی است اما مهمترین موضوع نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال، دخالت قوه قضائیه در پرونده اقدامات وی و همسرش در حوزه ارزهای دیجیتال و منجر به دستگیری آنهاست. بارها چندی پیش خبری مبنی بر بازداشت موسوی در رسانه ها منتشر شد. بنابراین می توان انتظار داشت که موسوی مسائل دادگاه شخصی را بر فوتبال و فوتسال بانوان در اولویت قرار دهد.

بر اساس ماده 35 بند 14 هیئت حاکمه فدراسیون فوتبال، یکی از اختیارات ریاست، عزل موقت یک نفر (به استثنای اعضای یک نهاد مستقل) و یا تعلیق موقت یک نماینده مجلس تا مجمع عمومی بعدی است. مونتاژ. برگزار شد. سوال اینجاست که چرا قبل از ایجاد چنین حاشیه ای هیات مدیره درباره موسوی تصمیم نگرفت؟

کنگره فدرال در 30 ژوئن برگزار می شود و انتظار می رود که قانونگذاران تصمیمات حساس تری در مورد معاونان زن اتخاذ کنند و کسانی را انتخاب کنند که به پیشرفت و توسعه زنان اهمیت می دهند، نه تنها یکی، معاون فعلی رئیس جمهور به زنان اهمیتی نمی دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.