اسفاری: جنایاتی که علیه مردم فلسطین انجام شده با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست.

[ad_1]

اعضای کمیته امور داخلی و شورای اسلامی شورای اسلامی تاکید کردند که رژیم صهیونیستی 70 سال است که فلسطینیان بی گناه را می کشد و جنایات علیه فلسطینیان قابل مقایسه نیست.

محمدحسن آصفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: جمهوری اسلامی همواره کشتار مردم بی گناه در جهان را محکوم کرده است، چه این جنایت علیه مردم باشد. فلسطین یا نه مردم یا مردم اوکراین یا یمن. اتفاق خواهد افتاد. هیچ کس نباید به خود اجازه دهد که در امور کشور دخالت کند و مردم بی گناه را نابود کند. خون همه مردم جهان چه زرد، چه سفید، چه مسلمان و چه غیر مسلمان ارزش یکسانی دارد.

وی گفت: مصیبت مردم فلسطین با مردم اوکراین قابل مقایسه نیست. جنایاتی که در 70 سال گذشته علیه فلسطینیان انجام شده است با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست.

نماینده اعراب در شورای اسلامی تاکید کرد: اتحاد کشورهای مسلمان در ایام قدس، رژیم صهیونیستی را از دستیابی به اهداف شوم خود باز داشت و عاملی برای تروریسم برای این رژیم شد. از سوی دیگر رژیم صهیونیستی اصلاً یک دولت نیست، بلکه جریانی است که سال هاست در حال کشتار مردم بی گناه فلسطین است. به نظر من آنچه تاکنون رژیم صهیونیستی را از رسیدن به اهداف خود باز داشته است، مبارزه مردم فلسطین و از سوی دیگر حمایتی است که جهان اسلام در جهان از مردم فلسطین دارد.

اسفاری در پایان تاکید کرد: نماد نفرت از رژیم صهیونیستی و حمایت مردم فلسطین روز قدس است. به نظر من رژیم صهیونیستی از اتحاد و همبستگی که در روز قدس بین ملت‌های اسلامی برقرار شد، هراس داشت. روز قدس باید به عنوان نماد مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین در جهان زنده نگه داشته شود تا رژیم صهیونیستی به اهداف خود نرسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.