افزایش موارد ابتلا به بیماری های قلبی عروقی در خوزستان

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان معاون بهداشتی معاونت بهداشتی معاونت بهداشتی دانشگاه جندی شاپور اهواز با مراجعه به 813 آزمایش تشخیصی از شناسایی 173 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر در استان خوزستان ظرف 24 ساعت خبر داد.

دکتر سید محمد علوی با تایید اینکه در 24 ساعت گذشته 3 هزار و 234 نفر به مراکز درمانی، کلینیک های تنفسی و بیمارستان های منتخب استان خوزستان مراجعه کرده اند و تعداد مراجعه کنندگان به این مراکز مشخص نیست، گفت: تغییر چندانی در مقایسه با میزان مراجعه نشده است. روز قبل.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به انجام 813 آزمایش تشخیصی، افزود: بر اساس آزمایش های انجام شده، 173 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب به عنوان 118 بیمار بیش از یک روز شناسایی شدند. در این مدت 9 بیمار در بیمارستان خوزستان بستری شدند. در 24 ساعت گذشته دو نفر از همین استان نیز بر اثر بیماری قلبی و عروقی فوت کرده اند که نسبت به روز گذشته کمتر است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، میزان اجرای اقدامات بهداشتی در خوزستان را 78 درصد اعلام کرد، در حالی که میزان استفاده از ماسک در مناطق مرکزی 65 درصد بوده اما در حاشیه شهرها و بازارها. اطراف شهر حدود 15 درصد است

وی گفت: با توجه به در پیش بودن مراسم و لیالی قدر، بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، این مراسم می تواند در فضای باز و بدون سقف، با رعایت اصول بهداشتی و بدون محدودیت شرایط برگزار شود. . . “قابلیت نگه داشتن.”

وی افزود: این مراسم با رعایت نکات بهداشتی و 30 درصد ظرفیت در شهر نارنجی، 50 درصد در شهر زرد، 70 درصد در شهر آبی و با شهر آبی می تواند در پشت بام یک شهر سرخ برگزار شود. گفت. 100% ظرفیت

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.