ایجاد یک واحد اطلاعاتی جدید در اسرائیل برای ردیابی شخصیت های رسانه ای

[ad_1]

یک رسانه صهیونیستی گزارش داد که این رژیم با هدف به دست آوردن اطلاعاتی برای جلوگیری از حملات علیه این رژیم و سرکوب فعالان رسانه ای مخالف رژیم صهیونیستی، واحد اطلاعاتی جدیدی را برای ردیابی چهره های مطرح رسانه ای راه اندازی کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از رای الیوم، سایت صهیونیستی “والا” در گزارشی نوشت: رژیم صهیونیستی واحد اطلاعاتی جدیدی به نام “آی مانیتور” راه اندازی کرده و وظیفه آن نظارت بر اظهارات است.حقایق و مطالب منتشر شده توسط رسانه های مطرح. شخصیت. غسان بن جدو مدیر المیادین و عبدالباری عطوان سردبیر رای الیوم و علی شعیب خبرنگار المنار و ابراهیم الامین از جمله شخصیت های رسانه ای بودند. سردبیر روزنامه الاخبار لبنان.

بر اساس این گزارش، هدف از راه اندازی این واحد اطلاعاتی، رصد و رصد تمامی مطالبی که در رسانه ها منتشر می شود و مقابله با تخلفات داستان سرایی سرنشینان است. سانسور اطلاعاتی همچنین شامل محتوایی است که فعالان سیاسی و رسانه‌های اجتماعی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند و هدف آنها کسب اطلاعات و تکمیل تحلیل تحلیل‌هایشان است.

این نویسنده با بیان اینکه واضح است که این تصمیم پس از شکست بزرگ رژیم صهیونیستی گرفته شده است و از سوی دیگر اسرائیل سعی دارد رسانه ها را گمراه کند و احساس کنند که هستند، 24 ساعت در محاصره بودند. ” . همچنین تلاشی برای ترویج “خودکنترلی” و رسانه های رو به زوال است، به ویژه که رسانه ها در سال های اخیر تأثیر معنوی زیادی گذاشته اند و رسانه ها را افشا کرده اند و بسیاری از توطئه های سیاسی.

این گزارش همچنین می‌گوید که این اقدام می‌تواند در عین حال سیگنال هشداردهنده‌ای برای همگام شدن با پیشرفت و توسعه فناوری باشد زیرا فناوری همیشه مبنای مقاومت در برابر اشغال است.

آنها معتقدند پیگیری اظهارات این رسانه ها اطلاعاتی را در اختیار آنها قرار می دهد که از طریق آن می توانند به مسائل خود بپردازند، اما اکنون صحبت از شخصیت ها است. کلمات را خوب بسنجید بنابراین، این واحد اطلاعاتی گاهی اوقات تفسیر اظهارات شخصیت رسانه ای را دشوار می یابد.

نویسنده می گوید که وزارت اطلاعات رژیم صهیونیستی به این نتیجه رسیده است که گاهی اوقات می توان بخش کوچکی از پازل را برای تکمیل تصویر در رسانه های اجتماعی و رسانه های اجتماعی و در نتیجه راه اندازی یک موجودیت قابل استفاده در 24 ساعت شبانه روز پیدا کرد. این کشور شخصیت جهان عرب را تحت نظر دارد و می‌تواند به اطلاعات دسترسی پیدا کند و با برخی حملات علیه رژیم در سرزمین‌های اشغالی مقابله کند.

در بخشی دیگر از این گزارش آمده است: اختاپوس اداره اطلاعات رژیم صهیونیستی روزانه تماس ها، پیام ها و عکس های میلیون ها نفر از دشمنان این رژیم را ضبط و رصد می کند تا از تهدیدات و حمله و حفظ اسرار اطلاعاتی کسب کند. حواستان به پشت صحنه باشد. آنها با رصد دقیق رسانه ها در جهان عرب، می خواهند فعالان برجسته را شناسایی و محاکمه کنند، به اطلاعات طلایی دست یابند و با هرگونه حمله ای که علیه آنها انجام می شود، مخالفت کنند.

نویسنده همچنین بیان می‌کند که مثلاً در دهه 1990، سید عباس موسوی، دبیرکل سابق حزب‌الله لبنان ترور شد، یکی از روزنامه‌های بیروت گزارش می‌دهد که رهبر آنها در یک مراسم تشییع جنازه رسمی در سطح عالی در جنوب لبنان شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.