با تمرکز رسانه های جهانی بر رویدادهای اوکراین، ظلم و ستم بر مردم فلسطین آشکارتر می شود.

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی با بیان اینکه موج القاعده در سراسر جهان گسترش یافته است، با تاکید بر ظلم واقعی به مردم فلسطین و حقانیت آنها، روز قدس را بیش از پیش ساختند. هر سال باشکوه

محمود عباس زاده مشکینی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامگذاری کرده اند که در آن غرب موجی در شکل بعدی لیبرال دموکراسی ایجاد کرده است. تأسیس رژیم صهیونیستی در خاورمیانه و قبل از انقلاب اسلامی ایران به خواسته های خود رسیدند.

وی گفت: القاعده یک موج سیاسی علیه غرب ایجاد کرده است که خود یک موج قوی و به معنای موجی علیه غرب است، بنابراین پس از سال ها نامگذاری آن به القاعده، هر ساله موج آن در جهان است. ، بیشتر و بیشتر گسترش می یابد و نفوذ آن در حال ظهور است.

این نماینده مجلس با اشاره به توجه رسانه های غربی به حوادث اوکراین و بی توجهی به ظلم و ستم به مردم فلسطین گفت: تمام توجه خود را معطوف حوادث اوکراین کنید، بیشتر ظلم به مردم فلسطین دیده می شود.

او گفت: «تمام تمرکز غول‌های رسانه‌ای جهان روی اوکراین است.» این موضوع گسترده‌تر خواهد شد، زیرا قلب‌ها و قلم‌های آزاد انسان رسانه روز قدس هستند.

عباس زاده مشکینی در پایان با اشاره به سخنرانی روز قدس تاکید کرد: مشروعیت و مظلومیت ارزش های انسانی و اخلاقی و ظلم به مردم فلسطین در مقابل فشارهای رسانه های جهانی و ظلم و همنوایی است و این قانون روز قدس را نامگذاری کرد. حتی با شکوه تر

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.