بدون تجهیزات، یک تیرانداز نمی تواند انتظار کسب مدال را داشته باشد.

[ad_1]

این تک تیرانداز سابق گفت: واقعاً تک تیراندازان ایرانی باید اردوها، تمرینات و مسابقات خوبی را پشت سر بگذارند و پس از آن می توان انتظار داشت که ورزشکاران در رشته های انفرادی نیز موفق باشند.

ابراهیم اینانلو در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد تک تیرانداز ایرانی در جام جهانی برزیل گفت: بودن. این مسابقات به موقع است و ورزشکاران باید در این مسابقات شرکت کنند. فکر می کنم آنها باید در تمام بازی ها تا بازی های آسیایی حضور داشته باشند تا آماده شوند.

سرمربی سابق تیم ملی در خصوص نتایج کسب شده توسط نماینده ایران گفت: نتایج ورزشکاران قابل پیش بینی است و این همان چیزی است که انتظار می رود. خوشبختانه تعداد کشورهای شرکت کننده در بازی های برزیل کمتر از جام جهانی مصر است. در برزیل، 28 کشور شرکت کننده وجود دارد، اما در مصر 64 کشور، بیش از دو برابر. بنابراین سطح رقابت در برزیل کمتر از مصر است.

سرمربی تیم ملی اندونزی گفت: سطح رقابت در مصر که اولین دوره جام جهانی 2022 است بسیار بالاست. تیم ملی کشورمان (اندونزی) هم به مصر رفت و نتیجه هم مثل المپیک است چون جام جهانی در مصر برگزار می شود. جام جهانی برای همه کشورها اهمیت زیادی دارد و در آن سهمیه های المپیک توزیع می شود. به همین دلیل است که همه کشورها می آیند تا بازی را در مصر تجربه کنند.

اینانلو افزود: رکورد 628 تفنگ برای آخرین تیم مصر کافی نیست، اما در جام جهانی برزیل حتی یک رکورد بسیار کمتر می تواند آخرین باشد. با این شرایط به نظرم عملکرد بازیکنان ایران قابل قبول است. سرمربی تیم ملی نیز مدتی تغییر کرد و حسین باقری به عنوان مربی تفنگ مشغول به کار شد. آمادگی تک تیراندازان ایرانی برای بازی های آسیایی به دلیل کمبود مهمات دشوار است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تک تیراندازان ایرانی فقط در مسابقات گروهی با تعداد کم شرکت کننده مدال می گیرند، اما در مسابقات انفرادی مدال نمی گیرند، افزود: در هر دو تیم تفنگ و تپانچه نتایج ورزشکاران ایرانی بهتر بود. این به این معنی است که تیم ملی ایران ریشه دار و خوب است. ورزشکاران خوب زیادی در تیم ما حضور دارند و این بسیار مهم است. برای ارزیابی عملکرد ورزشکاران در بخش انفرادی باید به بهترین تمرینات فردی نگاه کنیم. یکی از مهم ترین عواملی که یک تک تیرانداز می تواند به بهترین نحو به آن دست یابد، شرکت در مسابقات و اردوهای آموزشی است که ورزشکار ندارد.

اینانلو در خصوص غیبت برخی از کشورها در جام جهانی برزیل گفت: از نظر مسافت و مسافت بسیاری از کشورها در این بازی ها شرکت نمی کنند و ترجیح می دهند در جام جهانی باکو شرکت کنند. اکثر کشورهای آسیایی مانند چین، هند و ژاپن در این مسابقات غایب هستند، اما مطمئن شوید که هیچ کدام منتظر نیستند و همه در حال تمرین و آماده سازی برای بازی های آسیایی هستند.

سرمربی تیم ملی اندونزی افزود: به دلیل دوری از برزیل در این بازی شرکت نکردیم. در عوض اردوی مجارستان و مسابقات بوداپست را جایگزین کردیم تا در بازی های آسیایی بهتر عمل کنیم.

وی در پایان گفت: اگر بخواهیم به بازی های آسیایی فکر کنیم، تک تیراندازان ایرانی واقعا باید اردوها، تمرینات و رقابت های خوبی را پشت سر بگذارند. در آن زمان می توان انتظار داشت که ورزشکاران در رشته های انفرادی نیز موفق باشند. امیدوارم با حضور جان باختگان رئیس جدید فدراسیون و حسین باقری مربی باتجربه تیم ملی آینده، شاهد افتخارآفرینی مجدد بازیکنان در هر دو رشته تفنگ و تپانچه در آسیا باشیم. بازی ها.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.