برای جلوگیری از ظلم دهقانان در جنوب کرمان باید چاره ای اندیشید

[ad_1]

ایسنا/ کرمان امام جمعه جیرفت گفت: مسئولان شهرستانی و استانی نیز باید کنترل های لازم را برای بحث کشتیرانی و صادرات انجام دهند تا از ظلم واقعی به کشاورزان جلوگیری شود.

حجت الاسلام و المسلمین میثم طارم امام جمعه جیرفت در سخنان جمعه این هفته خود با تذکر اکید به متولیان امر کشاورزی و مسئولان استان کرمان خواستار اقدام لازم شد و برای حفظ ظلم واقعی به کشاورزان گفت: بی انصافی است که کشاورزان در دست کشاورزان هستند و مجبور به پرداخت کرایه و کرایه خودرو از جیب خود هستند و هزینه حمل و نقل باید ضمن تهیه زمین صادراتی کنترل شود.

وی از گروه اقتصادی دولت خواست تا فعالیت های خود را به نحو احسن افزایش دهد و گفت: با توجه به برخی سیاست های سوء مدیریتی، ضعف بازرسی ها و بازرسی ها و عدم برخورد سختگیرانه با متخلفان، شاهد هزینه هایی هستیم که دولت باید بپردازد. “اقدامات موثر خود را تقویت کنید.

طارم به استانداران محلی و استانی کرمان در خصوص کنار گذاشتن وضعیت کشاورزی یادآور شد و گفت: مدیران شهرستانی و استانی نیز بازرسی های لازم را انجام دهند. در بحث حمل و نقل و صادرات محصولات کشاورزی باید تدابیری اندیشیده و اجرا شود و بدیهی است محصولات نیروی کار تا یک سال در دست کشاورزان می ماند و باید اجاره و اجاره پرداخت کنند. کامیون ها از جیب خودشان.

وی همچنین بر لزوم مدیریت دقیق مسئولان برای رسیدگی به مسائل کشاورزی در جیرفت و جنوب کرمان تاکید کرد.

“سپاه ترور” توطئه ای برای هدف قرار دادن انقلاب اسلامی است

امام جمعه جیرفت با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران از بدو تاسیس به معنای دقیق کلمه پاسدار انقلاب اسلامی شد.حفظ امر خمینی بیشتر است. از همه کارها مهم است رستا آن را در خط مقدم حملات دشمن قرار می دهد و سپاه را تعقیب می کند.

فلسطین همچنان موضوع شماره یک جهان اسلام است

طارم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس دانست و افزود: عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای اسلامی باعث از بین رفتن رژیم کودک کش نمی شود و هیچ سازش و مصالحه ای وجود ندارد و فلسطین همچنان موضوع اول جهان اسلام است.

وی افزود: کشتار و کشتار مسلمانان در افغانستان و سایر کشورهای اسلامی نشانه ترس از اسلام و مسلمانان مستکبر در خط مقدم است.


شکست آمریکا از عمق بیابان جلوه ای از امداد الهی است

امام جیرفت در مراسم گرامیداشت سالگرد شکست آمریکا در طبس گفت: امروز روز یوم الله است و باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد چرا که آمریکا با مدرن ترین تجهیزات برای رسیدن به مقصود تلاش می کند. در شرایط فعلی و خیانت رژیم پهلوی». در تمام نقاط اسلام ایرانی وارد طبس شد و به یاری اسرار مغلوب شد.

شروع ثبت نام کارگاه

وی گلایه کرد: حدود 80 درصد از جمعیت در مساجد این شهر از حضور ائمه جماعات و مبلغان دینی مستقر محروم هستند که باید با سوق دادن نسل جدید به سمینارها و ثبت نام از بین برود و کارگاه آموزشی برای جذب علاقه مندان آغاز شده است. . و ما باید از این فرصت استفاده کنیم.

به فعل شب قدر فکر کنید

طارم با تسلیت سالروز شهادت حضرت علی (ع) و فضایل شب قدر افزود: شب قدر بیش از هزار شب است و 80 سال فضیلت عبادت در شب است. از شکوه زیرا عقل سلیم با عبادت حاصل می شود و نتیجه آن رستگاری است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.