برش لیزر فلزات چگونه انجام می شود؟ (12)

برش لیزر فلزات چطور انجام می شود؟
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

یک لیزر با اقتدار یک وات نمیتواند موادی را به ضخامت یک لیزر دیگر برش دهد. به کارگیری از برش لیزری فلزات به نسبت دیگر رویه ها کمترین مقدار خطر را متوجه اپراتور دستگاه می سازد.

برش آهن با لیزر

مواقعی که ما‌درها در ادامه بالا و در ادامه گزینه برش لیزر فلزات گفتیم، با برش لیزر آهن تفاوتی ندارد؛ زیرا همانطور که میدانید، آهن نیز یک گونه فلز است.

برش لیزر آهن

چون مثل صنعت هوا و فضا، قطعاتی که به جهت ایجاد اتومبیل به کارگیری می شود می بایست از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

برش لیزر ورق ضخیم عموماٌ به جهت برش آهن و استیل به کارگیری میشود. مقدار ضخامت قابل برش لیزر بر بر روی اشکال ورقهای فلزی از قبیل آهن، مس، گالوانیزه، استیل، برنج، آلومینیوم، آلیاژهای گوناگون و همینطور برش لیزر ورقهای غیرفلزی مانند تفلون، پلکسی، چوپ و فوم مختلف میباشد، که مقدار حداکثر ضخامت برش آن ها بستگی به جنس، دشواری و گونه ورق دارد.

خدمات برش لیزری ورق آهن

همین وسیله اقتدار برش بالایی دارااست و زمان به کارگیری از آن، احساس خواهید کرد که در ادامه هم اکنون برش کره با چاقوی داغ هستید.

با فرایند برش همجوشی پرتو لیزر، رخنه برش مواد به طور مداوم با به کارگیری از یک گاز فرایند با واکنش اندک ذوب میگردد که به موجب آن با حذف مواد مذاب از اکسیداسیون مرحله برش خودداری میشود.

در ادامه برش با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده ملازم با اکسیژن هم به امداد لیزر میآید و عاقبت نسبت به برش نیتروژن قابلیت برش سطح های با قطر فراتر و با شتاب عمده وجود دارااست اما درعوض میزان مرغوب بودن برش نسبت به برش با نیتروژن پایینتر است.

حیاتی ترین کاربرد برش لیزر تولید ماکت در ادامه معماری می باشد. علاوه بر آن، در ادامه برش لیزر آهن مقدار خطای نیروی انسانی در ادامه برش اشکال ورقها و قطعات زیاد کاهش از بقیه روشهای برشکاری است.

اقتدار خروجی لیزر و فشار گاز اکسیژن تأثیر قابلتوجهی بر % تغییرات عرض پوسته دارند. به این برهان ترجیح عمده مهندسین به کارگیری از رویه برش لیزر است. Con te nt was c᠎reated  with the ᠎he lp ᠎of G᠎SA C​ontent  G᠎en᠎er​at or DE᠎MO.

هنگامی به آنالیز حداکثر ضخامت برش لیزر میپردازید، می بایست دو استدلال را به طور یگانه جداسازی و محاسبه کنید: اقتدار لیزر و گونه و استحکام متریال.

برش لیزر ورق آهن

اگر شما همین نوشته آموزنده را دوست داشتید و می خواهید داده ها بیشتری در ادامه گزینه برش آهن با لیزر لطفا از وب سایت ما‌درها دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.