بمب بوندس‌لیگایی استقلال آماده انفجار است/پین در آستانه جدایی از استقلال

  استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

باشگاه استقلال با یک گزینه جذاب برای انتخاب سرمربی وارد مذاکره شد.

به گزارش  ورزش سه ، باشگاه استقلال در چند روز گذشته شرایط چند مربی اروپایی را مورد بررسی قرار داده ولی هنوز سرمربی جدید این‌ تیم انتخاب نشده است. البته مدیران این باشگاه به شکل ویژه و‌ جدی پروسه انتخاب سرمربی را جلو‌ می‌برند تا انتخاب نهایی را انجام دهند.

 

اتفاق جالب اما شروع مذاکرات استقلال با آلکس نوری است؛ مربی ایرانی‌الاصل که سابقه مربیگری در بوندس‌لیگا را دارد و حالا در تیررس آبی‌های پایتخت قرار گرفته است.

 

در چند سال گذشته هم بارها بحث حضور آلکس نوری در فوتبال ایران مطرح شده و البته این اتفاق تا به امروز عملی نشده است. حالا مدیران استقلال مذاکره با آلکس نوری را هم شروع کرده‌اند؛ گزینه‌‌ای که حضورش در استقلال جذابیت‌های خاص خودش را خواهد داشت.

 

پین در آستانه جدایی از استقلال

 پس از اینکه مشخص شد که اولویت مسئولان باشگاه استقلال انتخاب سرمربی خارجی برای سرمربیگری است، گابریله پین مربی ایتالیایی آبی‌پوشان در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

 

پین که فصل گذشته دستیار فرهاد مجیدی بود انتظار داشت با جدایی مجیدی جایگزین او شود در صورتی که مسئولان استقلال چنین نظری ندارند و در صورتی که سرمربی خارجی برای نیمکت استقلال انتخاب شود پین از جمع آبی‌پوشان جدا خواهد شد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.