به سمت سرپرست دفتر ویژه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی منصوب شد.

[ad_1]

دکتر محمود طاووسی به سمت سرپرست دفتر تخصصی علوم پزشکی معاونت تحقیقات و فناوری جهاد دانشگاهی منصوب شد.

به گزارش ایسنا. دکتر محمدرضا پورابدی معاون پژوهشی و فناوری جهاد دانشگاهی طی حکمی دکتر محمود طاووسی را به سمت معاونت معاونت علوم پزشکی منصوب کرد. دکتر طاووسی پیش از این به عنوان معاون پژوهشی و آموزشی پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی فعالیت می کرد.

در نامه ای جداگانه از اقدامات دکتر غلامرضا اسماعیلی جاوید در دوران تصدی ریاست دفتر تخصصی علوم پزشکی، معاونت پژوهشی و فناوری جهاد دانشگاهی تقدیر و استعفای ایشان به دلیل فرصت مطالعاتی پذیرفته شد.

روز گذشته مراسم تجلیل و قدردانی از خدمات و حمایت های ارزنده دکتر اسماعیلی جاوید مدیرکل دفتر علوم پزشکی جهاد دانشگاهی در پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی برگزار شد.

به سمت سرپرست دفتر ویژه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی منصوب شد.

دکتر رامین صرامی فروشانی، رئیس پژوهشکده سرطان معتمد در این مراسم که با حضور رئیس و استاد پژوهشکده برگزار شد، دستاوردهای اخیر پژوهشگاه به ویژه طرح ملی بزرگ کردن سینه را برجسته کرد. شبکه تشخیص و درمان سرطان اسفند سال گذشته به تصویب شورای اسلامی شهر رسید. البته بسیاری از موفقیت‌های پژوهشگاه در توسعه خدمات تحقیقاتی و درمانی در سال‌های اخیر مرهون اقدامات و گشایش‌هایی است که دکتر اسماعیلی جاوید و همکارانش در دفتر تخصصی علوم پزشکی جهاد دانشگاهی انجام دادند.

دکتر غلامرضا اسماعیلی جاوید نیز با قدردانی از دستاوردها و دستاوردهای پژوهشکده گفت: پژوهشکده سرطان معتمد حدود ربع قرن پیش به عنوان مرکز تحقیقاتی در مرکز جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران تأسیس شد. حضور و تلاش محققان و پژوهشگران نسل های مختلف را در این پژوهشکده دیده ام که با تلاش متعهدانه خود و استفاده از فناوری های نوین تشخیصی و درمانی، این مرکز را منسجم و متمرکز بر پیشگیری از تشخیص کرده اند. . و درمان سرطان سینه، این کشور منبع خوبی برای بیماران و جامعه شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشحالم که چهره جدیدی در بین همکاران این پژوهشکده می بینم که به عنوان خالق این مجموعه در آینده می توانند موفقیت های بزرگی کسب کنند. پژوهشکده امروز با راهنمایی دکتر صرامی فروشانی در اوج خود قرار دارد و به راستی می تواند به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی برتر کشور تصمیم گیرنده و موثر باشد. پژوهشکده های پژوهشگاه هم در علم و فناوری و هم در مدیریت دارای قابلیت هایی هستند و این دو شایستگی موفقیت پژوهشگاه را تضمین می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.