بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت سالروز تاسیس سپاه

[ad_1]

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در 11 اردیبهشت تاکید کرد که این نهاد افتخاری در کنار سایر نیروهای مسلح در چشم دشمنان انقلاب اسلامی ماندگار است. و کشور و خدمت به مردم و نظام اسلامی.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات، در این بیانیه با اشاره به «رسالت خطیر و مؤثر» نهاد انقلابی برای استقرار، حفظ و تداوم انقلاب اسلامی، آمده است: انقلاب اسلامی بیش از چهار دهه یک انقلاب است. نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و به دنبال آن زور و قدرت.

این بیانیه با تبیین فلسفه وجودی سپاه به تشریح نقش مؤثر و هوشمندانه این نهاد انقلابی در عرصه های مختلف دفاعی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی در جریان استقرار انقلاب اسلامی در راه هشت گانه و سال ها بعد با نگاهی سازنده می پردازد. حضور در بازسازی آسیب ها، به مقابله با جنگ پرداخت و تائید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
استکبار در دفاع از یگان‌های اسلامی درخشید و جبهه برای خنثی کردن فعالیت‌های فتنه‌انگیز و ضد تروریستی تکفیری‌ها تلاش کرد و این نقش دیرینه خشم و خشم دشمنان نظام استکباری و برخی را در پی داشت. از پیروان آنها.

کارنامه چشمگیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر گویای این واقعیت است که نهادهای انقلابی و خادمان آنها در دفاع از انقلاب اسلامی و در مقابل تهدیدات و قیام های مختلف دشمن با قدرت و توان همه برنامه ها ادامه می دهند. . و طراحی اتاق فکر دشمن. یکی پس از دیگری خنثی می کرد و در این مسیر از هیچ تهدید و مجازاتی نمی ترسید و از دستورات ولایت فقیه و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای اطاعت می کرد. وظیفه خطیر دفاع از انقلاب اسلامی است. ایران عزیز پرداخت خواهد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.