ترکیبی از فعالیت های اقتصادی دولت و بخش خصوصی ضروری است.

[ad_1]

ایسنا/ لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: ایجاد تعادل بین فعالیت های اقتصادی دولت و بخش خصوصی ضروری است.

کوروش ابراهیمی در مراسم زنگ کارگر و کارگری که امروز پنجم اردیبهشت ماه در زرین ظفر برگزار شد، گفت: یکی از برترین مردان در پیشگاه خداوند جهاد در راه خداست.

وی تاکید کرد: کار و تلاش آن چیزی نیست که شما می خواهید بگویید، خداوند کار و سختی را آفریده است، با فطرت انسان تلاش کنید.

معاون عمرانی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: امروز هر انسان و هر کشوری یک انسان اهل کار و تلاش است که در آنجا زندگی می شود و کار جوهر انسان است و گوهر آن را در کار بیان می کند.

ابراهیمی گفت: ما باید تغییر کنیم، اگر جامعه ما بر اساس این تفکر به جایی طراحی شود که می تواند به جایی برسد.

او افزود: “دولت ها سیاست گذاران و تامین کنندگان امنیت جهان هستند. بخش خصوصی باید در این امر و هر آنچه متعلق به کارگران است، دخالت کند.”

معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: ارائه تسهیلات تولیدی از وظایف دولت است و دولت علاقه ای به همکاری با بخش خصوصی و رفع موانع تولید کارآفرینی ندارد و این کار را به عنوان یک تعهد انجام می دهد. .

ابراهیمی افزود: فعالیت های اقتصادی دولت و بخش خصوصی به تنهایی نتایج و کارایی لازم را ندارد، بنابراین تلفیق این دو بخش ضروری است.

وی گفت: دولت در نهایت می تواند سالانه 300 نفر را در ادارات لرستان با آزمون های شغلی جذب کند، اما بخش خصوصی با تلاش و پشتکار فراوان در حال تولید و اشتغال زایی است که شایسته این کار است.

معاون هماهنگی اقتصادی استانداری لرستان گفت: به عنوان مجموعه اقتصادی دولت در لرستان در صدد رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران و سرعت بخشیدن به تولید هستیم.

ابراهیمی گفت: خداوند ما را برای کمک آفریده است. فلسفه خلقت ساختن جهان است و این اتفاق نمی افتد مگر اینکه با هم باشیم و تبدیل به یک شیطان شویم.

وی گفت: ما باید لرستان را به موقعیت اصلی اش برسانیم که نیاز به ایده و مفهوم دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.