تفویض حداکثر اختیارات به مدیران اقتصادی و مالی استان ها

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی معاون توسعه، مدیریت و منابع وزیر اقتصاد و دارایی از واگذاری حداکثر اختیارات به ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها به نمایندگی از وزیر خبر داد و گفت: این هیات در دو یا سه مرحله اجرا می شود. . به زودی.

ذبیح الله سلمانی امروز چهارشنبه 15 فروردین در ارتباط با برگزاری ویدئو کنفرانس با مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی در مقابل معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بیرجند می گوید: .

به گزارش ایسنا، وی راه اندازی درگاه ملی صدور مجوز را یکی از مهم ترین رویدادهای دولت سیزدهم عنوان کرد و افزود: همه دستگاه های اجرایی به راه اندازی این پنجره واحد کمک کرده اند که گام خوبی در مسیر درست است. در وقت و پول مردم صرفه جویی کنید. یک کسب و کار راه اندازی کنید.”

معاون توسعه، مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و دارایی با تاکید بر لزوم ارائه برنامه راهبردی گفت: عنوان اساسنامه اعلام می شود.

وی گفت: پیش بینی می شود حداکثر مشارکت در تولید و فروش مازاد تورم بیش از نیاز استان باشد و دستگاه اجرایی ما را در رسیدن به مصرف موثر و تولید با ارزش افزوده در سال های آینده یاری دهد. فروش حداکثر دارایی.”

مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم بهبود فضای کسب و کار و کاهش فشار بر تولیدکنندگان و کارآفرینان تصریح کرد: اولویت کاری است.

مرتضی ذاکریان با اشاره به تاکید رهبران عالی رتبه بر مسائل اقتصادی و انتخاب شعار سالانه، افزود: آنچه مورد تاکید وزیر اقتصاد و دارایی است، حمایت از فعالان اقتصادی است که برای توسعه آن در اسرع وقت تلاش می کنیم. چارچوب مقررات فوق».

مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی همچنین گفت: در 6 سال گذشته بیش از 900 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی مصوب در استان خراسان جنوبی و پروژه زغال سنگ فولاد خوسف سه باطری و انرژی خورشیدی داشته ایم. نیروگاه ها از جمله این سرمایه گذاری ها هستند.

عیسی جعفریجو افزود: سرمایه گذاری خارجی باعث تورم نمی شود و تاثیر آن بر اقتصاد کشور واضح تر خواهد بود.

وی گفت: با هماهنگی های ایجاد شده بین دستگاه های زیرمجموعه وزارت اقتصاد و دارایی در استان، سعی شده مشکلات واحد تولیدی شناسایی و در جهت بهبود فضای کسب و کار گام برداریم.

مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: همچنین در اداره نظارت مالی با توجه به آموزش حسابداران خوب در شش سال گذشته حتی یک مورد هم برای ارسال به خدام نداشتیم. دادستان. .

وی با بیان اینکه با توجه به اقدامات انجام شده در زمینه اسناد پرداختی، افزود: در شش سال گذشته 92 میلیارد و 500 میلیون تومان برای 140 شرکت تهاتر شده است.

جعفری گیو گفت: در حوزه خزانه داری الکترونیک جزو اولین استان هایی هستیم که حساب واحد خزانه داری افتتاح کردیم.

وی گفت: خراسان جنوبی قابلیت صدور رسمی مدیران را دارد و آموزش های خوبی برای تقویت نیروی کار ارائه می شود.

در این مراسم از زحمات شش ساله عیسی جعفریجو تقدیر و مرتضی ذاکریان به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استانداری خراسان جنوبی معرفی شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.