تقسیم بندی جمعیت در پایگاه رفاهی ایران بر اساس اصل «عدم درآمد و ثروت»

[ad_1]

وزیر تعاون و رفاه اجتماعی گفت: تا زمانی که همه تجهیزات به پایگاه بهزیستی ایران متصل است، افت سیستم با دقت انجام می شود یعنی اصل بر این است که مردم درآمد و ثروتی ندارند، در غیر این صورت تایید کنید. .

به گزارش ایسنا. حجت‌الله عبدالملکی درباره آخرین وضعیت پایگاه بهزیستی ایران اظهار کرد: برخی ابزارها داده‌ها و اطلاعات آماری خود را در اختیار پایگاه قرار داده‌اند، سامانه در حال حاضر راه‌اندازی شده و طبقه‌بندی جامعه انجام می‌شود. ما داده های آماری آنها را در سیستم داریم.

وزیر تعاون و رفاه اجتماعی تصریح کرد: تا زمانی که همه تجهیزات به بهزیستی ایران متصل است، قطع ارتباط در سامانه با احتیاط انجام می شود، یعنی فرض می کنیم مردم خودرو، دارایی، حساب بانکی ندارند. سهام و سفرهای خارجی. ” هر زمان که داده ها و اطلاعات در سیستم ثبت شود، رمزگشایی اصلاح و تکمیل خواهد شد.

عبدالملکی در تشریح راهکار همراه برای برخورد با موسسات غیر تعاونی خاطرنشان کرد: ضمانت نامه خوبی در تبصره 17 بودجه 1401 درج شده است و بر اساس این تبصره کلیه کارگزاران موظف به ارائه اطلاعات خود هستند.

وی افزود: رئیس جمهور همچنین در هیئت دولت تاکید کرد که مکاتبه و پیگیری با دستگاه های خارج از کابینه مانند نیروی انتظامی و بخش هایی از دادگاه ها انجام شود.

وزیر کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تکمیل بانک اطلاعاتی رفاه ایران مستلزم همکاری همه دستگاه‌ها است، گفت: همانطور که در قانون بودجه آمده است، همه دستگاه‌ها با این ضمانت همکاری واقعی خواهند داشت.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کار و رفاه اجتماعی و به نقل از مجلس شورای ملی. وی افزود: تکمیل اطلاعات و ثبت آماری در پایگاه بهزیستی ایران، ضعف ها و درآمدهای پایین جامعه را برطرف می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.