جنگ فرماندهان از قدرت در کشتی طوفانی فوتبال ایران استفاده می کند!

[ad_1]

وضعیت فعلی فدراسیون فوتبال مانند کشتی طوفانی است که کارکنانش و مردم محلی با تجهیزات خود بازی می کنند و ممکن است کشتی قبل از رسیدن به ساحل آرامش واژگون شود.

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال انواع و اقسام روزهای پر فراز و نشیب را سپری می کند و به نظر می رسد در یک چرخه معیوب قرار گرفته و هیچ یک از اعضا در گذشته و شاید در نهایت با هم متحد و همراه نبوده اند و شادی در انتظار این فدراسیون نیست. . در نهایت بعید است کار به جایی برسد که چکش و انتخابات دیگری رقم بخورد، بنابراین نمایندگان فدراسیون فوتبال این بار در گزینه های خود تجدید نظر خواهند کرد.

جامعه فوتبال بر این باور است که با موافقت اعضای هیئت مدیره برای برکناری عزیزی خادم با هشت رای موافق هشت نفر از اعضای حاضر، فدراسیون به لطف حمایت اعضا و برخی اتفاقات عزیزی روزهای خوبی را پیش رو خواهد داشت. ماموریت خادم کم می شود. اما این یک خیال باطل است و اکنون می توان پیش بینی تاریک وضعیت را دید.

برکناری عزیزی خادم هیئت حاکمه فدراسیون با مدیر موقت، اختلافات داخلی اعضا در سمت های مختلف، تلاش عزیزی خادم برای کشف تخلفات شورا در کمیته اخلاق، ارائه مطالب نادرست به کمیته اخلاق، اقدامات برخی اعضا. برکناری چهار عضو دیگر هیئت مدیره، دستگیری نایب رئیس زن به اتهام فعالیت های اقتصادی غیرقانونی، حضور غیرقانونی نایب رئیس اول و دوم، عدم پرداخت حقوق، مربیان ملی، بلاتکلیفی ورزش ملی. برای جام جهانی، تعطیلی فدراسیون به دلیل مسائل مالیاتی و … تنها بخش کوچکی از مشکلات فدراسیون، فدراسیون را از تمرکز روی برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت منحرف کرد.

در واقع فدراسیون فوتبال به جناح ها و جبهه های زیادی تبدیل شده است و همه در نقش خود به دنبال منافع شخصی هستند و هیچ نشانی از تلاش برای بهبود وضعیت فعلی فوتبال نیست و همه از مشکلات می گویند.فقط لایک این. در آن حدود کلمه است.

با این حال تمرکز مردم و فوتبال روی تیم ملی فوتبال ایران است که سال آینده برای برگزاری اردوها و جلسات مناسب باید منابع مالی تامین شود و افراد کمی به این مسائل اهمیت می دهند.موجود در فدرال. اما در شرایط فعلی همه چیز به هم مرتبط است.

حتی از دل برنامه های تیم ملی فوتبال، عده ای به دنبال امتیازگیری و کسب اعتبار لازم هستند تا فضایی برای تغییر و تحول در آینده داشته باشند تا تصویر عمومی خوبی برای خود ایجاد کنند. با این تفاسیر اکنون مهم ترین موضوع کمبود نقدینگی و منابع مالی است که با رفتن عزیزی خادم مشکلی برای تیم شده و تیم فعلی حداقل مانند رئیس قبلی نمی تواند از بودجه استفاده کند. دولت.

در چنین شرایطی نگرانی از آینده تیم ملی فوتبال بانوان و آقایان، فوتسال و فوتبال ساحلی در رده های سنی مختلف افزایش یافته است، نه تنها حقوق ماهیانه اعضا که ابتدایی ترین خدمت است پرداخت نشده است. گاهی اوقات بودجه و منابع مالی برای خرید بلیت و حضور در کشورهای همسایه برای برگزاری جلسات در دسترس نیست و این امر مربیان را نیز ناامید می کند.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال دهم خردادماه با موضوع انتخابات عزل شهاب الدین عزیزی خادم یا بنده عزیز برگزار می شود. در صورت ماندن عزیزی خادم در حریف و هواداران فدراسیون شرایط عجیب و پیچیده ای ایجاد می شود که باعث نابودی بیشتر فوتبال می شود.

در نهایت می توان گفت کشتی فدراسیون فوتبال این روزها در دریای متلاطم به سر می برد، مصدومیت ها و مشکلات فراوانی دارد و کارکنان و اعضای کشتی از عنان به اشغال کشتی نگاه می کنند. به مقصد برسند و فرصت عبور سالم از این وضعیت را از دست بدهند و دیر نیست که کشتی پیش از رسیدن به ساحل آرامش در طوفان و باد گیر کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.