حاتمی دوباره شاهین را می خواباند

[ad_1]

بسکتبال شهر گرگان با دومین برد مقابل شیمیدر به فینال سوپرلیگ راه یافت.

به گزارش ایسنا، تیم های شیمیدر قم و شهر گرگان در دومین دیدار خود از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران امشب (شنبه 20 فروردین 1401) به مصاف هم رفتند که با نتیجه 85 بر 84 به پایان رسید. شاگرد مهران حاتمی.

در نیمه اول این دیدار که به همت سالن آزادی برگزار شد، هر دو تیم کار را با دقت آغاز کردند تا در مجموع با نتیجه 28 بر 28 راهی رختکن شوند. کوارتر اول این دیدار با نتیجه 10 بر 12 به سود شهرداری به پایان رسید و در کوارتر دوم شیمی قم بود که با نتیجه 16 بر 18 پیروز شد.

در نیمه دوم بازی نزدیک دو تیم ادامه داشت اما این گرگان بود که کوارتر سوم را با نتایج محمد جمشیدی و سجاد پازدفه 19 بر 19 برد. اما در کوارتر چهارم این تیم شیمیدر قم بود که با “بایک” عالی با نتیجه 26 بر 28 پیروز شد تا در پایان هر دو تیم با نتیجه 75 بر 75 مساوی شوند نیمه دوم را تمام کرده و بازی را آغاز کنید. در طول زمان.

با شروع وقت های اضافه باز هم این شاگرد مهران خاتمی بود که با عظمت پتی پیروز شد و با نتیجه 8 بر 9 پذیرفت تا در مجموع 85 بر 84 پیروز شود.

مرحله نیمه نهایی بسکتبال مردان لیگ برتر ایران به صورت سه برد از پنج مسابقه برگزار می شود و هر تیمی که سه بار مقابل حریف خود پیروز شود به فینال راه پیدا می کند. در نتیجه هر دو تیم در نیمه نهایی دو بر صفر گرگان را شکست دادند تا شاگردان حاتمی تنها با یک پیروزی دیگر به فینال راه پیدا کنند.

نهایت

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.