حزب الله: تسهیل گر در مواجهه با درد فلسطین فاقد عواطف انسانی است

[ad_1]

معاون معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت که تسهیل‌کننده‌ها از حمایت عاطفی عده معدودی در مواجهه با درد فلسطین برخوردار نیستند. [رژیم] آیا ظالمان فریاد می زنند؟

به گزارش ایسنا. شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان، سید حسن نصرالله روز دوشنبه در مراسم سالگرد روز بازداشت فلسطینیان در بیروت گفت: هزاران نفر در اشغال زندانی شدند. بیش از چهار دهه رژیم؟

معاون دبیرکل حزب‌الله سازمان ملل متحد گفته است که ابرقدرت‌ها و اطرافیان آن به مشکلات و اتفاقات پیش روی اسرای فلسطینی در زندان‌های اسرائیل اهمیتی نمی‌دهند.

شیخ نعیم قاسم گفت: «هرکسی که شعار حمایت از فلسطین را سر می دهد باید در مبارزه شریک باشد».

به گزارش العالم، معاون دبیرکل گروه حزب الله لبنان، «کشورهایی که میانجیگری می کنند، در مواجهه با درد فلسطین از حمایت عاطفی عده معدودی برخوردار نیستند».

وی گفت: این کشورها به اسرای فلسطینی اهمیتی نمی دهند، بلکه آنها را پنهان می کنند. [جنایات] رژیم صهیونیستی همچنان در این رژیم پیچیده است.

معاون دبیرکل لبنان گفت: مردم فلسطین روی زمین هستند. [نبرد] او گفت: «آنها تنها نیستند» و افزود که امیدی به سازش با رژیم وجود ندارد.

شیخ نعیم قاسم گفت: آیا عاقلانه است که امارات در عید فصح یهودیان رهبر اسرائیل را جشن می گیرد اما به مخالفان توجه نمی کند؟ [رژیم] آیا ظالمان فریاد می زنند؟

معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که عادی سازی روابط عربستان و اسرائیل و هماهنگی امنیتی بین بحرین و تل آویو منطقی است.

شیخ نعیم قاسم با بیان اینکه اسرای فلسطینی با جهاد و بردباری از عزم و اراده مردم فلسطین حمایت کردند، گفت: مردم فلسطین باید باور کنند که آنها تنها نیستند، بلکه همه نیروهای مقاومت هستند و در منطقه با آنها هستند.

وی با تاکید بر اینکه میانجی های عرب مسلمان یا عرب نبودند، خاطرنشان کرد: این کشورها باید حداقل از منظر عربی-اسلامی یا حتی بشردوستانه از فلسطین حمایت کنند. خوب است که صهیونیست ها شرمنده منطقه هستند.

وی با بیان اینکه این کشورها قبل از عادی سازی روابط، فلسطینی ها را خفه کرده بودند، گفت: بدون سلاح نمی توانیم به فلسطینی ها کمک کنیم. بنابراین مبارزه به ویژه مبارزه نظامی باید مورد توجه قرار گیرد.

شیخ نعیم قاسم امام خمینی را الگوی کمک به فلسطینیان دانست و گفت: «او ابتدا سفارت رژیم صهیونیستی در ایران را بست و سفارت فلسطین را افتتاح کرد». حزب الله همراه با مردم و مقاومت فلسطین به طور کامل آزاد خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.