حساس ترین دیدار گروه D / نبرد سرنوشت ساز سپن و آلتاون

[ad_1]

سپاهان و فولاد در سومین روز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم هایی از عربستان و ترکمنستان خواهند رفت.

به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب فولاد و بامداد فردا (جمعه) سپاهان در جده و باریده به مصاف رقبای آسیایی خود می روند.

جزئیات دیدار فولاد و سپاهان مقابل حریف خود را در ادامه می خوانید.

گروه C: فولاد ایران – آخال ترکمنستان / ساعت 21:45

شاگردان جواد نکونام شانس آوردند که در دیدار قبلی پیروز نشدند. آنها مقابل شباب الاهلی پیش افتادند اما در وقت های اضافه و در آخرین لحظات به گل رسیدند تا با سه امتیاز شکست بخورند. افسوس که شاید بیشتر از قبل بازی را ادامه دهیم. با این حال فولادی ها به غیر از شکست نمایندگان ترکمنستان و رفتن به بازی با تمام وجود به فکر چیزی هستند.

در مقابل آخال ضعیف ترین تیم گروه در دو بازی اخیر تنها یک تساوی کسب کرده و حریف قدرتمندی برای سایر تیم ها نبوده است. البته آنها همچنان شانس بالایی برای صعود دارند و همچنان می توانند به کسب امتیاز از فولاد امیدوار باشند.

در دیگر دیدار این گروه تیم های الاهلی امارات و الغرافه بامداد سه شنبه از ساعت 00:45 بامداد جمعه به مصاف هم خواهند رفت.

گروه D: سپاهان ایران – همکاری عربستان / 00:45

سپاهانی ها پس از شکست غیرمنتظره مقابل الدحیل یک دیدار پرتنش دیگر را برگزار خواهند کرد. چهار تیم سخت ترین گروه غرب لیگ قهرمانان آسیا مدعی صعود به دور بعد و کسب 3 امتیاز هستند.

دانش آموزان محرم نویدکیا همچنان در صدر تیم خود ایستاده اند و بیش از هر تیمی تفاضل گل دارند. آنها به مصاف التعاوی میزبان می روند و به خوبی برای چالش حساس خود با سپاهان آماده شده اند.

عربستان برای این دیدار به صورت رایگان وارد ورزشگاه می شود و هدفشان پیروزی در بازی اصلی با سپاهان است. باید دید حساس ترین دیدار نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا چه نتیجه ای خواهد داشت.

در دیگر دیدار این گروه، پاختاکور و الدحیل بامداد سه شنبه از ساعت 21:45 پنجشنبه به مصاف هم می روند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.