حضور روزافزون نهادهای ذیربط برای مبارزه با روزه خواری و بداخلاقی های عمومی

[ad_1]

ایسنا/ تهران امام جمعه ورامین با تاکید بر تلاش جدی تر این شهر برای اجرای مصوبه شورای فرهنگی عمومی گفت: برخی ضعف های حاکمیتی در دولت انقلابی قابل قبول نیست.

حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه پنج شنبه 25 فروردین ماه در حاشیه هفتاد و سومین جلسه شورای فرهنگی عمومی ورامین که در سالن شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد در جمع خبرنگاران در خصوص اجرای عملی این طرح گفت: شعار سال در شورای فرهنگ عمومی: دشمنان همچون حشرات در صدد تضعیف ارزش های انقلاب اسلامی هستند که با تلاش مسئولان و همراهی مردم عزیز خنثی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی تاکید کرد: تمرکز بر تحقق شعار سالانه در حوزه تولید، دانش بنیان و اشتغال، تشکیل کارگروه ویژه توسط استاندار همچنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

یکی از اعضای شورای فرهنگی عمومی شهر تهران با تاکید بر ادامه بازدید از مرکز تولید برای تشویق تولید و رفع موانع، گفت: شهر نیز باید در دستور کار باشد.

امام ورامین روز جمعه حضور بیشتر دستگاه های ذیربط برای مبارزه با روزه داری و بدحجابی را مهم دانست و افزود: غیرفارسی زبان ها در تبلیغات شهری و کانون های صنفی از مصوبات و تاکیدات این جلسه بود.

رئیس شورای هماهنگی اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در این جلسه خواستار تلاش بیشتر مسئولان برای اجرای مصوبه شورا به دلیل برخی ضعف های اداری و بی تفاوتی شدم، گفت: در این دولت انقلابی قابل قبول نیست.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.