خانه برش لیزر پرشیا

برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, خدمات برش لیزر فلزات چهاردانگه, خدمات برش لیزر فلزات, خدمات برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری مخصوص فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

مانند هر وسیله دیگری، دستگاه برش لیزری نیز هم قطعاتی دارد که بعد از مصرف باید تعویض گردند. مدت زمان برش فلزات با یکدیگر متفاوت است، به همین دلیل اگر فلزی نسبت به دیگری دیرتر برش بخورد، در نتیجه گاز بیشتری نیز مصرف میشود.

این دو تفاوت با سایر دستگاه ها سبب می شود که قیمت این دستگاه نیز با سایر دستگاه ها متفاوت باشد.

به این ترتیب قیمت برش لیزری در مقابل سایر روش ها به صرفه تر است. از سال ۱۹۶۷ دستگاه برشلیزری به کمک جت اکسیژن برای برش فلزات در بریتانیا ساخته شد.

اکسیژن تاثیر منفی روی سرعت برش لیزر فلزات این دسته دارد. در طب سنتی برای جذب فلز روی و رفع نیاز بدن با استفاده از آلیاژ برنج که به غیر از فلز روی حاوی فلز مس (که آن هم برای بدن بسیار مفید و لازم میباشد), سماور، کتری، قوری، قاشق و ظروف آشپزخانه تهیه میکردند تا با استفاده از آنها، نیاز بدن به این فلز مهم برطرف گردد و از عوارض کمبود آن در بدن پیشگیری گردد.

گروه نور باران واقع در غرب تهران، ارائه دهنده کلیه خدمات برش لیزری غیر فلزات است. لیزر CO2 از مطرح ترین لیزرهای مورد استفاده در این صنعت است.

همچنین احتمال تاب برداشتن جسم مورد نظر در فرآیند لیزرکات بسیار کم است. در صورتی که به خدمات برشکاری با لیزر نیاز دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

در صورتی که نیاز به ساخت چندین قطعه محدود باشد، استفاده از لیزر انتخاب خوبی است. پس از آن مبلغ برشکاری به ازای هر میلیمتر در مقدار ضخامت ورق ضرب می شود.

از این رو اگر تیراژ سفارش مشتری بالا باشد، سبب کاهش هزینه های جانبی می شود که این نکته بر کاهش مبلغ کلی تاثیرگذار است.

اما می توان اینگونه بیان کرد که مهمترین مزیت، هزینه کم و پایین این روش است. قیمت لیزرکات به طور کل چون گستره ی بسیار وسیع را در بر می گیرد و نمی توان مشخصا قیمت ثابتی را برای آن اعلام کرد.

البته گاهی نیز می توان از رابط بی سیم 2.4GHz یا بلوتوث برای برقراری اتصال استفاده کرد. همچنین شرکت تابش لیزر وارد کننده و نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات برش لیزری فلزات سنفنگ SENFENG ساخت کشور چین در ایران نیز می باشد.

در پروسه برشکاری با لیزر بر روی قطعه ای که مد نظر است، هیچ فشاری وارد نمی شود و در نتیجه لبه های قطعات دچار له شدگی یا کج شدن نمی شوند.

همانطور که روشهای گوناگون برش لیزری وجود دارند که در بالا توضیح دادیم، تکنیکهای متفاوتی نیز برای کار با لیزر وجود دارند.

بیشتر قطعات برش داده شده در صنعت هواپیما، در صنعت اتومبیل سازی نیز کاربرد دارند. پس از خنک شدن قطعه، بخش برش داده شده سخت شده و آج دار کردن آن کار آسانی نخواهد بود.

اما در مواردی که آماده سازی تیراژ در تعداد بالا مدنظر است، لیزرکات انتخاب هوشمندانه ای نخواهد بود. با ایجاد تنظیمات درست و بهینه دستگاه لیزر کیفیت برش لیزری همواره عالی خواهد بود.

سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد میشود. زیرا سطح مقطعی که تحت لیزرکات قرار می گیرد بسیار کم است.

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاههای برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است.

که در این صنعت فلزات در سایزها و ابعاد مختلف حکاکی و برش داده میشود. امروزه برش فلزات به وسیله دستگاههای مختلف و به راحتی انجام میشود؛ تا جایی که امروزه شاهد سازههای متنوع و بسیار دقیقی از جنس فلزات هستیم.

برش و حکاکی با دستگاه لیزر دارای سرعت و دقت بسیار بالایی میباشد و استفاده از این دستگاه باعث می شود کارها خیلی بهتر و با کیفیت تراز زمانی که دستی انجام می گرفت، انجام شود.

زیرا سرعت عمل و دقت در این روش بسیار بالاست و قیمت برشی لیزری چوب نیز نسبت به سایر روش های دستی مناسب تر است.

سرعت و دقت بینظیر در گروه صنعتی حاج ذاکر در واحد برش لیزری فلزات امری اثبات شده و غیرقابل چشم پوشی می باشد.

برای گرفتن خدمات برش لیزر با قیمت مناسب تر میتوانید از خدمات برش لیزر شهر قدس، شهرک صنعتی عباس آباد و یا اطراف شهر استفاده نمایید.

ماکت، نمونک یا مدل، نمونه ای کوچکتر و ساده تر از آنچه قرار است ساخته شود، می باشد. خدمات برش لیزر در صفادشت کرج ، قابلیت برش لیزر فلز فیبر نوری ما شامل فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، CRS و سایر فلزات آهنی و غیر آهنی است.

دستگاه های برش لیزری به دو دسته برش لیزری فلزات و غیر فلزات تقسیم می شوند. از دیگر قابلیت های این دستگاه برش غیر فلزات میتوان به کنترل WIFI آن اشاره نمود.

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در قیمت برشکاری، سری کاری یک محصول مشخص است. در ادامه به بررسی دیگر موارد تاثیرگذار در محاسبه هزینه برش ورق فلزی با دستگاه لیزر می پردازیم.

این مورد می تواند سبب کاهش یا افزایش هزینه شود. شایان ذکر است که ورود چنین دستگاه های به صنایع مختلف سبب کاهش چشمگیر قیمت ها شده است.

پس برشکاری لیزری یک محصول خاص با تعداد مناسب میتواند کاهش هزینه ها را در پی داشته باشد. از مهمترین و تاثیرگذارترین موارد در هزینه برشکاری، میزان مشخص شده برای تولید و تیراژ سفارش است.

به همین جهت تهیه جدول برای مشخص کردن لیست قیمت امکان ندارد. بدون استفاده از این روش برای ایجاد طرح های مد نظر باید قالب های خاصی تهیه شوند که در این صورت هزینه ها بسیار زیاد تمام می شود.

تیوب های شیشه ای: تیوب های شیشه ای را میتوان پراستفاده ترین نوع تیوب در نظر گرفت، چرا که دارای هزینه کمتری هستند و علت آن برانگیختهشده گاز با جریان مستقیم است که فرایند ارزان و آسانی است.

در ضمن لیزر نیاز به ماشین کاری بعدی ندارد و ظرافت بالایی دارند. به این گونه که طول عمر قطعات کاربردی و مصرفی ماشین برش لیزری به جنس فلز در رابطه هستند.

اما بسیاری از ارائه دهندگان خدمات لیزرکات، هزینه لیزر کات در متریال مختلف را به طور حدودی بیان می کنند که بر اساس طرح مورد نظر برآورد می شود.

لازم به ذکر است که دستگا های برش لیزر فلزات بر اساس توان برشی که دارند خریداری و مورد استفاده قرار می گیرند.

مورد اول بر اساس متراژ و دومین مورد بر اساس دقیقه صرف شده برای طرح مورد نظر. در نگاه اول ممکن است این افزایش ضخامت و استحکام به نظر یک مزیت بیاید، اما خوب است بدانید با افزایش استحکام این ورقههای فلزی روند برش لیزر استیل مختل و دچار مشکل خواهد شد.

قیمت برشکاری با لیزر در درجه اول به متریال مورد نظر بستگی دارد. در این پروسه از لیزرهای co2 ، لیزرهای فیبری و لیزرهای نئودیمیوم استفاده می شود. Th is artic le was cre ated wi​th GSA Content Gen er᠎ator Demover​si​on.

برای بریدن و جداسازی ورق های فلزی از لیزر فیبری استفاده می شود. بنابراین استفاده از دستگاه برش لیزر CNC (سی ان سی) یکی از بهترین راه حل های مورد نیاز در این مرحله می باشد.

فواید برش لیزری آلومینیوم سرعت بالا و هزینه کم با دقت بسیار زیاد میتوان نام برد که امروزه بالاترین تکنولوژی در صنعت برش فلزات است.

همچنین لیزر دارای دقت عمل بالا می باشد و موجب می شود که انواع قطعات فلزی پیچیده با استفاده از این تکنولوژی ساخته شوند.

در محاسبه قیمت برش لیزری فلزات مواردی همچون نوع و جنس ورق فلزی مورد نظر، روش برش و راحت یا پیچیده بودن طرح مد نظر است.

در ادامه این اشعه ایجاد شده با استفاده از قطعه ای با نام تکه های ید آیینه منعکس شده و این انعکاس را به لنز دستگاه منتقل می کند . Post was c reated  with G SA Conte​nt Gen erator D​emov ersi​on .

همچنین در راستای ساخت انواع ماکت چوبی از این روش استفاده می شود. برش لیزر فلزات موجب صرفهجویی در زمان و هزینه می شود.

جنس فلزی که قصد برش آن را داریم میتواند در هزینه برش تاثیرگذار باشد. به دلیل نوسان داشتن قیمت فلز و همچنین نوسانات قیمت ارز برای خرید مواد اولیه و ابزار ها و قطعات مصرفی، در ثابت نبودن هزینه های برشکاری فلزات با لیزر تاثیرگذارند.

اگر محصول انتخابی برای برش تنوع کمتری داشته باشد، در نتیجه سرعت عملیات نیز افزایش می یابد. قابلیت اتصال به کامپیوتر برای برخی از کاربران اهمیت زیادی دارد اما بخشی از کاربران نیز اهمیتی برای آن قائل نیستند.

البته برش لیزر ورق پلکسی با نام هایی مانند برش لیزر فلکسی و طلق نیز شناخته می شوند. با استفاده از لیزر می توان اقدام به ساخت و تولید انواع قطعات تزیینی استیلی و فولادی در صنایع مختلف نمود.

برای بریدن فلزات مختلف مانند برش لیزری آلومینیوم و ورق استیل و غیره در صنایع مختلف کاربرد دارد. خدمات برش لیزر شیشه با هدف حکاکی بر روی ظروف شیشه ای و یا ساخت انواع قطعات شیشه ای با اهداف مختلف ارائه می شوند.

با استفاده از لیزرکات شیشه می توان انواع نقوش پیچیده را بدون اینکه شیشه آسیبی ببیند روی آن ایجاد نمود.

همچنین در این روش قطعات و طرح های پیچیده با کیفیت بریده می شوند و سرعت انجام کار بالاست و احتمال به وجود آمدن خطای انسانی در استفاده از لیزر بسیار کم است.

قیمت برش با لیزر بر حسب دقیقه به این علت است که هر متریال قطر و ضخامت متفاوتی دارند و برای انجام آنها یقینا زمان متفاوتی صرف خواهد شد.

نحوه برش لیزر به دو دسته فلزی و غیرفلزی تقسیم شده و هر کدام کارهای متفاوتی را انجام می دهند که در موارد زیادی استفاده می شود.

برای ساخت موارد متعددی مانند ساخت لوگو، ساخت مصنوعات چوبی و در دکوراسیون داخلی منزل کاربرد دارد. داخلی با استفاده از یک آینه جزئی ، تا زمانی که به انرژی کافی برسد فرار به عنوان یک جریان از تک رنگ نور منسجم آینه ها یا فیبر نوری هستند به طور معمول برای هدایت نور منسجم استفاده می شود.

در روند معمولی اشعه ای که دستگاه برش لیزری استفاده می کند، حدود یک تا دو هزار وات انرژی دارد که با چنین قدرتی می تواند جسم مورد نظر را ذوب کند و برش دهد .

تنها عامل مهم و تاثیر گذار در این فرآیند منبع تولید لیزر است. در دستگاه های لیزر با منبع CO2 پرتوی لیزر تولید شده با استفاده از آینه های خاص، پرتوها را در قسمت خاصی متمرکز می کنند و اقدام به بریدن اجسام می کنند.

این اتم های برانگیخته شده از خود نوری تولید می کنند که همان پرتو یا لیزر است. آن ها پرتو را با استفاده از الیاف شیشه -که مخصوص این کار طراحی شدهاند- از دیودهای پمپ انرژی میگیرند و سپس تقویت می کنند.

بهبود ساختار مکانیکی دستگاه برش لیزر فلزات که عمدتاً مربوط به پرتو لیزر و ساختار مکانیکی دستگاه است. • به خاطر توانایی برش بهبود یافته لبه های بسیار تمیزی به هنگام برش فلزات ایجاد می شود که این امر برای فلزات بسیار مهم است و ظاهر قطعه تولید شده را بسیار زیباتر می کند و از بروز کارهای اضافی جلوگیری می نماید.

این ابزار همچنین از اتصال Solibri پشتیبانی می کند که به شما امکان همکاری آسان با سایر کاربران را می دهد.

دستگاه برش لیزر باید قابلیت اتصال به کامپیوتر را داشته باشد. فلزات زرد رنگ و پرکاربردی مانند فلز برنج در صنایع گوناگونی از جمله صنایع پزشکی، الکترونیکی و یا حتی صنعت مرتبط با مد و ساخت زیورآلات به کار گرفته می شوند.

در بیشتر مواقع در زمان عملیات خمکاری در ضخامت ورق تغییری ایجاد نمی شود. اما مقاومت پلکسی از شیشه بیشتر است.

ورق پلکسی گلاس ماده شفاف و شبیه به پلاستیک و شیشه است. لازم است این آینه بصورت دقیق در دستگاه همواره تنظیم شده باشند.

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی انواع دستگاه های برش لیزری فلزات بپردازیم در صورت تمایل همراه ما باشید.

در نتیجه می توانید سفارشات خود را با اطمینان خاطر به شرکت آریا لیزر صدر فارس بسپارید و در نهایت از انتخاب خود رضایت کامل را داشته باشید.

در ادامه تعدادی از کاربردهای برش فلزات با استفاده از دستگاه لیزر را ملاحظه خواهید نمود. از این نوع متریال برای ساخت انواع ماکت، تندیس، لوح تقدیر، تابلوی طبقات، برش لیزر لوگو و غیره استفاده می شوند.

این مورد مانند عامل قبلی (جنس فلز) می باشد. برنج رنگی شبیه به طلا دارد و تقریباً زرد میباشد و این فلز در مقابل لکه دار شدن مقاومت زیادی دارد بنابراین اکسایش آن بسیار دیرتر اتفاق خواهد افتاد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.