خردادماه زمان آغاز اردوی تیم ملی والیبال بانوان است

[ad_1]

اردوی تیم ملی والیبال بانوان در رده سنی جوانان، نوجوانان و بزرگسالان قرار است با پایان لیگ برتر آغاز شود.

به گزارش ایسنا، والیبال بانوان ایران روز شلوغی را پیش رو دارد. مسابقات جهانی والیبال دختران و نوجوانان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی آسیا و مسابقات قهرمانی آسیا بزرگسالان، برنامه والیبال بانوان ایران برای سال آینده است.

به گفته نایب رئیس بانوان فدراسیون برای تیم ملی جوانان در نظر گرفته شده و اردوی این تیم ها بلافاصله پس از پایان لیگ آغاز می شود. حتی جلسات تدارکاتی برای جوانان و جوانان برگزار می شود. اردوی تیم ملی والیبال بانوان نیز با دستور کادر فنی قرار است از اواسط خردادماه آغاز شود.

افسانه دهقانی در گفت وگو با ایسنا، درباره آغاز اردوی تیم ملی والیبال (بزرگسالان، جوانان و نوجوانان) صحبت کرد.: امسال در بخش بانوان مسابقات زیادی داریم که اگر بخواهیم به این ترتیب شرکت کنیم قهرمانی جوانان جهان (اول تیرماه)، قهرمانی جوانان جهان (18 مرداد)، بازی های همبستگی کشورهای اسلامی (اواسط مرداد) است. مسابقات قهرمانی بانوان آسیا (آذر) خواهد بود. البته اگر دختران ما به بازی های آسیایی هانگزو اعزام می شدند، این بازی ها را هم داشتیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: البته فرصت های ما در هر سه رده محدود است، بنابراین اولویت بندی نمی کنیم و بلافاصله بعد از لیگ برتر کمپ های کوچک و بزرگ را شروع می کنیم. لیگ برتر بالاخره در هفته آخر اردیبهشت ماه به پایان می رسد. تغییر خاصی در کادر فنی تیم ملی جوانان انجام نداده ایم و با همین تیم ادامه خواهیم داد.

دهقانی افزود: اردوهای جوانان و تیم ملی را بعد از لیگ برتر آغاز می کنیم. در جلسات منظم برنامه ریزی کردیم و گفتیم چهار اردوی آماده سازی خواهیم داشت. از طرفی با چند کشور دیگر مکاتبه کرده ایم که در صورت امکان می توانیم هم اکنون مسابقات را چه از طرف میزبان و چه به عنوان مهمان برگزار کنیم. ما هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم، زیرا مشکل کرونا در ابتدای کار بارزتر است و بنابراین در ابتدا حساس‌تر است. حتی سعی کردیم برای مسابقات قهرمانی بانوان آسیا آماده شویم اما با هر کشوری مذاکره کردیم و آنها موافقت نکردند.

وی در خصوص برنامه ملی والیبال بانوان بزرگسالان نیز گفت: چند هفته پیش در سلسله جلساتی درباره کادر فنی صحبت کردیم و به محض اطلاع اطلاع رسانی خواهیم کرد. پس از جذب کادر فنی از بین بازیکنان حاضر در لیگ برتر، لیست بازیکنان انتخاب می شود و اردو را آغاز می کنیم. بالاخره فکر می کنم از نیمه اول خرداد شروع به کار کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.