خطاب به مخاطبان سریال رمضانی «خوشنام»: متحیر می شوید!

[ad_1]

رمضانی تهیه کننده تلویزیون می گوید داستان اصلی «خوشنام» از قسمت سوم شروع می شود و می توان گفت این سریال برای بینندگان غافلگیرکننده است. چون به دیدن بازی های متفاوت از بازیگران می روند.

سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی احمد زالی با حضور بازیگرانی چون حمید لولایی، هومن حاجی عبداللهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امشب ساعت 13 امیر. .

احمد زالی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام آخرین وضعیت تولید «خوشنام» اظهار کرد: 20 قسمت از «خوشنام» به پایان رسیده و تا 10 روز آینده فیلمبرداری کلی آن به پایان می رسد.

وی گفت: در حال حاضر همچنان در باشگاه سوارکاری مشغول تصویربرداری هستیم و هومن حاجی عبداللهی، عباس جمشیدی فر، امیر غفارمنش، امیر کربلایی زاده و علیرضا درویش از جمله بازیگرانی هستند که بیشتر امروز جلوی دوربین می روند.

زالی روند کلی ساخت سریال های «مشهور» در این مدت چگونه پیش می رود؟ وی توضیح داد: معمولا مشکلات مالی و عدم پرداخت همیشه پروژه تلویزیونی را آزار می دهد و البته پروژه «سلبریتی» هم از این قاعده مستثنی نیست، اما به خوبی از آن حمایت می شود. بد، از طرفی ما هم مریض هستیم و متأسفانه هم تیمی هایمان سکته کردند و کار برای مدتی تعطیل شد، اما خدا را شکر خوب کار شد و قسمت ها را به موقع پخش کردیم.

تهیه کننده کمدی «خوشنام» نیز خطاب به مخاطبان این سریال به کارگردانی علیرضا نجف زاده، گفت: «خوشنام» داستان متفاوتی دارد و از فضای آپارتمان نشینی فاصله دارد. در عین حال داستان در مورد مسائل اخلاقی است و واقعاً متناسب با روز ماه رمضان است. امیدواریم مخاطبان از این اثر لذت ببرند. ناگفته نماند که داستان اصلی «خوشنام» از قسمت سوم شروع می شود و بیشتر برای مخاطب جذابیت دارد. به نوعی می توان گفت این سریال برای مخاطب غافلگیرکننده بود. چون به دیدن بازی های متفاوت از بازیگران می روند.

زالی در پایان اعلام کرد: مهران رجبی، صبا سلیمانی و مصطفی حبیبی منش آخرین بازیگرانی هستند که در «خوشنام» حضور دارند و هنوز اجرای آنها در این سریال آغاز نشده است و در فینال مقابل دوربین خواهند رفت. صحنه های.

جملاتی خطاب به مخاطبان کمدی رمضانی

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.