خود رژیم صهیونیستی قربانی عید فطر خواهد شد

[ad_1]

یکی از رسانه های عربی با اشاره به درگیری های اخیر رژیم صهیونیستی با مردم فلسطین نوشت که اخیرا دو اتفاق بزرگ رخ داده است که صهیونیست ها را تکان داد که یکی از آنها «بدون شلیک راکت» بود، این ویروس «از غزه خارج شد». نوار و دیگری. افشای پهپاد توسط ایران. 22 «و دولت اشغالی صهیونیستی سرانجام خود را در عید فصح قربانی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه فرامرزی رای الیوم در یادداشتی به قلم عبدالباری عطوان، نویسنده و تحلیلگر سرشناس جهان عرب نوشت: همانطور که در آنجا مطرح شده است، زیرا خداوند است صاحبان قوت و قدرت را می دانند و می دانند. توانایی های فلسطین مردم مقاومت کنند و اگر ملت دیگری را برای این مأموریت انتخاب کند، اسرائیل در امنیت و ثبات کامل و بدون جنگ زندگی خواهد کرد.

این روزها که من و میلیون‌ها نفر دیگر قهرمانی‌های نبرد شدید بین مردم فلسطین و اشغالگران اسرائیلی در مسجد الاقصی و اطراف آن را دنبال می‌کنیم، یاد دوستم مصر می‌افتم؛ این نبرد با چهار عملیات استشهادی انجام شد. در چهار شهر مختلف در اراضی اشغالی که در آن 14 عنصر صهیونیست به شهادت رسیدند و تعدادی دیگر مجروح شدند و همچنین شهدای قومیتی به شهادت رسیدند.5 فلسطینی این عملیات را انجام دادند.

در این یادواره آمده است: «پیامدهای طوفان الاقصی که تا امروز ادامه دارد، اقدامات سرکوبگرانه اسرائیل را در چشم جهانیان برملا کرده و نقشه‌های یهودیان افراطی تحت حمایت ارتش را خنثی کرده است». تهدید به شلیک صدها و شاید هزاران گلوله به سمت تل آویو که شهر را اشغال و اشغال کرده است.» اورشلیم، در صورت ادامه تحریکات و وضعیت فعلی متفاوت خواهد بود. نه برای میانجیگری مصر. شلیک موشک روز دوشنبه از نوار غزه، هشداری بود مبنی بر اینکه تهدید این افراد به حدی بود که آتش همچنان در خاکستر بود و ده روز پایانی ماه مبارک رمضان همچنان در سایه روحیه انتقام و شهادت بود.

در دو روز گذشته دو اتفاق مهم رخ داده است که مقامات و شهرک نشینان صهیون را به وحشت انداخته است. اولین حادثه پرتاب یک موشک زمین به هوا «بدون ویروس» توسط تیپ عزالدین قسام، یکی از شاخه های نظامی حماس علیه هواپیماهای جنگی اسرائیل بود که اوایل روز سه شنبه به نوار غزه حمله کردند. حملات هوایی اسرائیل در پاسخ به موشک‌هایی بود که به سمت شهر صهیونیستی «کسفیم» هدف قرار گرفت، اولین بار از زمان آغاز درگیری‌های اعراب و اسرائیل که موشک‌های «بدون ویروس» وارد میدان نبرد شدند.

رویداد مهم دیگر رصد پهپاد «بو 22» بود. این پهپاد که در رزمایش نظامی ایران در روز ارتش رونمایی شد، می‌توانست 3000 کیلومتر پرواز کند و هدف خود را با دقت و رصد دشواری مورد اصابت قرار دهد، شاید این هشداری از سوی رئیس جمهور ابراهیم رئیسی باشد که جمهوری ایران باید اعماق اسرائیل را هدف قرار دهد. در صورت حمله به ایران

در این یادداشت آمده است: موشک های ضد زره کورنت ساخت سوریه و روسیه تانک مرکاوا، افسانه و افتخار صنعت اسرائیل را منهدم کردند و از نفوذ آن به نوار غزه در 10 سال گذشته جلوگیری کردند. به نظر می رسد که موشک های استریلا ساخت روسیه مانع از حمله جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه در آینده خواهد شد و این راکت های صورتی بهتر از موشک های استینگر آمریکا هستند که نقش اساسی در پیروزی نیروهای افغان در افغانستان داشتند. جنگ..

پهپاد کامان 22 ایران نگرانی هایی را برای ارتش اسرائیل به وجود آورده است زیرا می تواند به راحتی به عمق اسرائیل برسد و ایران صدها موشک از این دست دارد که به جنوب لبنان، صنعا و بغداد می رسد و مجهز به فناوری پیشرفته است. راکت ها و بال ها. راکت هایی که نشان می دهد. قدرت جنگ یمن گنبدهای آهنین را شکست داد و اسطوره های صهیونیستی را در نوار غزه و جنوب لبنان سرنگون کرد.

در پایان این یادداشت، فلسطینیان در بیت المقدس با تروریسم شهرک نشینان صهیونیست روبرو می شوند و فداکاری های آنها را برهم می زنند و روزی فرا می رسد که مبارزه در جنوب غزه، لبنان، صنعا و عراق، دولت اشغالگر اسراییل را “تسلیم” خواهد کرد. انشاءالله امروز با توجه به تداوم شورش ها، کشتارها و عملیات ننگین علیه مردم فلسطین و کشورهای عربی و اسلامی، به زودی فرا خواهد رسید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.