خوی، یک شهر سرمایه گذاری مشترک با ترکیه، تاسیس شد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی نمایندگان خوی و جیپاره در مجلس ملی خواستار ایجاد اتاق بازرگانی مستقل در خوی شدند.

عادل نجف زاده در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت به موضوعات مرتبط با صنعت، تجارت، اقتصاد و بازرگانی خوی اشاره کرد و با اشاره به موضع ارزشمند خوی در تجارت، اقتصاد منطقه و نزدیکترین راه آهن و زمین به این شهر است. ترکیه و اروپا گفته اند که باید یک اتاق بازرگانی مستقل در خوی ایجاد کند تا تعداد بازرگانان و بازرگانان به مرکز استان کاهش یابد.

وی ارتقای جایگاه اداری دفتر صمت خوی را ضروری دانست و گفت: خوی در حال تبدیل شدن به بهشت ​​سرمایه گذاران کشور است و نیازمند اصلاح ساختار سازمانی اداره صمت خوی و حوزه های اختیارات این اداره است.

نجف زاده همچنین خواستار ایجاد شهر سرمایه گذاری مشترک با ترکیه در خوی شد و گفت: با افتتاح این شهر می توان هر چه سریعتر سرمایه گذاران خارجی به ویژه سرمایه گذاران ترک را جذب کرد.

فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز با اشاره به تلاش ها و تعاملات دولت و مجلس برای رونق تولید و اشتغال در کشور گفت: مشکلات و نیازهای خوی در صنعت معدن و تجارت برطرف می شود. در اسرع وقت. ”

به گزارش ایسنا؛ وی دستورات لازم را برای ایجاد اتاق بازرگانی مستقل خوی، بهبود ساختار تشکیلاتی دفتر خوی صامت و ایجاد شهرک صنعتی مشترک بین خوی و ترکیه صادر کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.