در منظر شهرکرد فضای بازی مناسبی برای کودکان وجود ندارد.

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری شهردار شهرکرد با اشاره به اینکه مکان مناسبی برای بازی کودکان در منظریه وجود ندارد، گفت: مناطقی در منظریه باید شناسایی و محدود و مکان های مناسبی برای کودکان و نوجوانان در ایام تابستان در نظر گرفته شود.

عبدالصادق نجفی سخنگوی شهرداری شهرکرد در دیدار با کارکنان سیما، منظر و فضای سبز شهری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرکرد و مسافران گفت: با توجه به اینکه تابستانی در پیش داریم. و گردشگرانی که به چهارمحال و بختیاری سفر می کنند باید مکانی در شهر داشته باشند که مسافران را به خود جذب کند.

شهردار شهرکرد افزود: فضاسازی در پارک، نصب المان های مناسب، رنگ آمیزی فضا و جداول.

وی با تاکید بر اینکه کنترل کیفی ساخت و ساز و خدمات شهری باید افزایش یابد، گفت: تجار و افرادی که زیبایی را مختل می کنند، شهرها باید در فاز اول و بعدی یک سری تذکرات و همچنین تبلیغات داشته باشند. توسعه فضاهای سبز شهری به ویژه در بلوار جهاد میرآباد غربی باید مورد توجه قرار گیرد.

نجفی با بیان اینکه مکان مناسبی برای بازی کودکان در منظره وجود ندارد، گفت: باید فضاهای منظر محدود و محدود شود و مکان های مناسب برای کودکان و نوجوانان در تابستان در نظر گرفته شود.

شهردار شهرکرد افزود: باید از ظرفیت بخش خصوصی برای والیبال ساحلی و فوتبال ساحلی استفاده شود و در نقاط مختلف شهر به ویژه نقاط پرتردد صندلی نصب شود تا سالمندان بتوانند از آن استفاده کنند. آروم باش.

وی با اشاره به برگزاری کنگره 10 هزار نفری شهدای عشایر گفت: شهر نیز باید فضایی را در این منطقه ایجاد کند که نیاز به برنامه ریزی و هماهنگی دارد.

نجفی یادآور شد: شهرداری شهرکرد نیز در مراسم مذهبی تپه نورالشهدا شرکت کرد و علاوه بر انجام فعالیت های عمرانی، در تامین ابزار اجرای برنامه نقش آفرینی کرد.

شهردار شهرکرد در پایان از مسئولین شهرستان خواست از موازی کاری پرهیز کرده و با هماهنگی اداره بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند و در اطلاع رسانی و تبیین خدمات واحد تلاش کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.