دستگاه برش لیزری فلزات (2)

دستگاه برش لیزری فلزات –
برش لیزر آلومینیوم

به وسیله برش لیزر آلومینیوم قابلیت رفتار طرحهای زیبا، دیدنی و متمایز را ساخته و با اعتنا به اعتنا بالایی که برش لیزری آلومینیوم دارااست توانمند به تولید طرح های دو بعدی هم خواهد بود.

دستگاه برش لیزر سی ان سی رادوکس امکان برش لیزر همه متریال ها فارق از کالا آن ها دارذد. در ادامه رویه برش لیزر آلومینیوم اکثری از کمپانی ها و صنعت های از گاز اکسیژن (o2) به جهت برشکاری بهره می برند؛ البته به کارگیری از گاز اکسیژن در ادامه برش لیزر آلومینیوم معایب اکثری دارد.

برش لیزر آلومینیوم با میزان مرغوب بودن بالا در ادامه صورتی که شتاب برش هم بالا برود می بایست با دستگاه های پیشرفته انجام شود.

برش لیزر آلومینیوم با میزان مرغوب بودن بالا به دوران نیاز دارااست و می بایست دوران به اندازه در ادامه اختیار مرکزها برش لیزر قرار دیتا شود تا بتوانند با میزان مرغوب بودن هر چه فراتر فعالیت برش را به انجام برسانند.

همینطور ذیل بودن دشواری آن هم نسبت به بقیه فلزات موجب می شود تا اکثری از صنعت گران، محصولات تزئینی و یا این که زینتی گزینه حیث خویش را را با بهره گیری از برش لیزر آلومینیوم ایجاد نمایند.

افرادی که مایل به انجام برش لیزری فلزات میباشند معمولا همین تصمیم را بر شالوده خروجی CO2 می گیرند. برش لیزر بواسطه بکارگیری از تجهیزات و دستگاه های مدرن با میزان مرغوب بودن بالایی انجام خواهد شد و بیشترین اثر گذاری را بر بر روی میزان مرغوب بودن برش هم این تجهیزات خواهند داشت البته ارتقاء میزان مرغوب بودن برش فقط با تجهیزات پیشرفته قابلیت پذیر نمیباشد و استدلال انسانی هم در ادامه همین فی مابین دخیل میباشد.

تولید کند. در ادامه حالی که برش سنتی CNC طراحی را به طور فیزیکی برش می دهد، برش لیزری متکی به یک پرتو نور مالامال انرژی هست که به مواد فلزی می تابد و آن را می سوزاند. This art᠎ic le was do᠎ne by G᠎SA  Content Gener ator ​DE MO.

کارشناسان همین تیم با عملکرد بی وقه و با بهره گیری از دانش روز جهان چیره به تولید بیش از 14 گونه متاع تازه در ادامه زمینه دستگاه های CNC شدند که مهم خصوصیت های مخصوص به شخصی میباشند و هیچ مثال شبیه داخلی یا این که خارجی از آن وجود ندارد به این برهان به تیتر یک کمپانی علم بنیان در ادامه مملکت هم شناخته می شود.

شما به یک دستگاه تازه نیاز دارید، البته هنوز تامین کننده قابل اعتماد یا این که می توانیم بگویم تولید کننده را پیدا نکرده اید.

اما شایان ذکر هست که شرکتهایی از به کارگیری برش لیزری در ادامه آلومینیوم به کارگیری نمی نمایند زیرا همین فلز لیزر را منعکس می کرده و منجر زخم دستگاه می‌شد اما تکنولوژی تازه با بکار بردن سنسورهای منحصر همین نقص‌ را مرتفع کرده و امروزه حتی فلز استیل هم با لیزر به راحتی قابل برش است.

همینطور به کارگیری از نیروی انسانی فن ای و با تجربه مقدار ضایعات ناشی از برش لیزر غلط را هم کمتر خواهد داد.

برش لیزر آلومینیومی که با دستگاه لیزر شکل می‌گیرد سبب ساز می شود تا هیچگونه فرو رفتگی در ادامه صفحه ی آلومینیومی تولید نشود؛ اصطلاحا صفحه ی آلومینیومی در گیر خراش هایی بر اثر برش نمی شود.

از آنجایی که از لیزر به جهت برش اشکال فلزات بهره می‌برند همین گمان وجود دارااست که انجام برش لیزر آلومینیوم نیز کاری تکراری هست بی خبر از این که همین مساله می تواند ملازم با ایراداتی باشد.

تغییر و تحول زاویه: با انجام فرآیند برش لیزری بر بر روی صفحه ی آلومینیومی، مقدار زاویه آن تغییر و تحول خواهد کرد. تولید شتاب بالا در ادامه برش زیاد آسان است.

ما‌درها از سیستم ایجاد کننده گاز نیتروژن به کارگیری می نماییم که منجر تولید برش ظریف تری در ادامه صفحه های آلومینیومی می شود.

برش لیزری همینطور برشها و لبههایی با میزان مرغوب بودن بالا تولید می کند که معمولا نیازی به تمیز نمودن یا این که کامل شدن عمده ندارند و نیاز به فرآیندهای تکمیلی مازاد را کمتر میدهند.

در ادامه برشکاری همین فلز ایراداتی نیز وجود دارااست برش آلومینیوم چنانچه با دستگاه های حرارتی انجام شود محل برش با حرارت دیدن از مرتبه میزان مرغوب بودن و خاصیت خویش ذیل رفته و میزان مرغوب بودن کهن را نخواهد داشت .برای برش آلومینیوم می بایست از گاز نیتروژن به کارگیری کرد اما به سبب ساز گرانی و مشکلات استحصال همین گاز برخی شرکتها از گاز اکسیژن به کارگیری می نمایند که اعتنا و میزان مرغوب بودن قابل قبولی ندارد .

برش لیزر آلومینیوم فقط در ادامه صورتی با میزان مرغوب بودن خواهد بود که به وسیله یک اپراتور با تجربه و به شکل فن ای انجام شود.

در ادامه برش لیزر آلومینیوم در ادامه صورتی که تعداد و حجم برش ارتقاء می یابد به طبع هزینه ها هم فراتر میرود.

چنانچه لیزر از فناوری CNC به کارگیری می کند، زیاد حیاتی هست که قابل انعطاف افزار گزینه به کارگیری به روز باشد. آلومینیوم با عدد اتمی ۱۳ که از عنصرها شیمیایی حیاتی و پرکاربرد در ادامه فضای سبز است.

همین تیم در ادامه عملکرد بوده با ایجاد محصولات با میزان مرغوب بودن بالا ایزو های فی مابین المللی در ادامه همین زمینه را اخذ نماید تا مهر تاییدی بر مرحله کیفی بالای خویش بزند و اطمینان خاطری به مشتریان خویش به جهت تضمین میزان مرغوب بودن جنس های خویش بدهد.

شتاب زیاد بالای آن ها از مزایای آنهاست. همین مسئله به این معناست که آن ها نمی توانند آلومینیوم را با اعتنا به اندازه برش دهند چون گاز نیتروژن می بایست گزینه به کارگیری قرار گیرد تا برش قابل قبولی آماده شود.

همین تجهیزات تخصصی برش با اعتنا بالایی را ارائه می دهند و مهم خصوصیت های متفاوتی میباشند که تلاش آن ها را ارتقاء می دهد.

اکثری از دستگاه های برش لیزر صنعتی پیشرفته تا ۱۰ میکرومتر اعتنا دارا هستند و تکرارپذیری ۵ میکرومتر دارند. عمده کمپانی ها در ادامه گزینه برش صفحه های آلومینیوم نقص‌ دارا هستند چون برش آن مقداری سخت است.

حتی عمده (بسته به کورس نازل) را دارند. هر چه مقدار اقتدار دستگاه و اشعه لیزر فراتر باشد مقدار شتاب برش هم ارتقاء پیدا می­کند با ارتقاء شتاب برش مقدار میزان مرغوب بودن صفحه ­های برش دیتا شده عمده می­شود.

عمده کمپانی هایی که سرویس ها برش را ارائه می دهند فقط از گاز اکسیژن به کارگیری می کنند. هرچه چین و پلیسه ها در ادامه قطعات برش دیتا شده کاهش باشد، میزان مرغوب بودن صفحه های ایجاد شده خوبتر خواهد بود.

حذف چندین سطح ای فرایند ایجاد قطعات و … یکی از از با ارزش ترین فلزاتی که از قبلی تا کنون به جهت ایجاد محصولات گوناگون گزینه به کارگیری فراوانی دارااست آلومینیوم میباشد.

به طور تقریبی تمامی ما‌درها میدانیم که فلز آلومینیوم یک فلز زیاد مقاوم و در ادامه عین هم اکنون سبک میباشد. دستگاه هایی که به جهت برش لیزر آلومینیوم گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد به طور کلی به دو جور دستگاه های اتوماتیک و همینطور تام اتوماتیک جور بندی میشود.

لیزر به جهت برش اشکال متریالهای فلزی و غیرفلزی به کارگیری می گردد. و همینطور شتاب برشکاری در ادامه وایرکات نسبت به لیزر و واترجت خیلی کندتر می باشد.

چنانچه اقتدار دستگاه لیزر و اشعه ی لیزر بالا باشه، به به عبارتی مقدار شتاب برش در ادامه لیزر آلومینیوم نیز فراتر خواهد بود که همین فرآیند میزان مرغوب بودن و نازکی آخری فعالیت را ارتقاء میدهد.

طرح گزینه حیث خریدار و همینطور بعدها و سایز برش می بایست به وسیله متخصصین دارای ارتباط پیاده سازی شده و سپس از پیاده سازی به کامپیوتر دستگاه بارگزاری شود تا دستگاه بر شالوده آن و سوای حتی یک میلی متر خطار برش را انجام دهد.

در ادامه تمام نیروی انسانی به جهت انجام برش لیزر آلومینیوم فقط در ادامه مواقعی گزینه نیاز هست که ورق های آلومینیومی می بایست بر بر روی دستگاه قرار دیتا شوند و یا این که قطعات برش خورده پس از برش از بر روی دستگاه برداشته شوند.

ورق آلومینیوم یکی از از فلزاتی هست که به جهت برش آن از فرآیند برش لیزر آلومینیوم به کارگیری میشود، چرا که نسبت به دیگر فلزات قابل انعطاف خیس و منعطفتر است، در ادامه عاقبت چکش پذیری و انعطاف پذیری بالاتری دارد.

احتمال تاب برداشتن ماده زیاد اندک هست چون، ناحیهٔ مؤثر حرارتی در ادامه همین فرآیند زیاد ریز میباشد. فرآیند فعالیت در ادامه عملیات برش لیزری همین نوع هست که اشعه لیزر بر بر روی فلز گزینه حیث که می تواند برنج، آهن، ورق آلومینیوم و …

امروزه مدرن ترین دستگاه های برش لیزر معمولا لیزرهای CNC میباشند که بر شالوده اورجینال در دست گرفتن عددی کامپیوتری فعالیت می کنند.

متاع آخری بدست آمده مهم میزان مرغوب بودن خاصی می باشد. ، بازرس میزان مرغوب بودن کمپانی از فرایند استاندارد شده به جهت در دست گرفتن میزان مرغوب بودن متاع از فرایند ایجاد به کارگیری می کند.

به عبارتی طور که می دانید آلومینیوم نسبت به فولاد ضد زنگ و بقیه فلزات نیز جایگاه خودش قابل انعطاف خیس می باشد و همین بدان معناست که زخم پذیری بیشتری دارااست و به زمان برش دردسرساز می شود.

صاف بودن مرحله صفحه ی آلومینیومی: از مهمترین خصوصیت که می بایست در ادامه برش لیزر آلومینیوم به آن اعتنا کرد همین هست که مرحله فعالیت می بایست تماما صاف و سوای هیچگونه برآمدگی و یا این که تو رفتگی باشد.

برش لیزری اذن می دهد تا قطعات فعالیت سوای دخالت فیزیکی انسان و با میزان زیاد مقداری اقتدار پردازش شوند.

برش با گاز نیتروژن زیاد پرهزینه است. همین را با داده ها پسزمینه موادی که می‌خواهید به کارگیری کنید، فناوری برشی که با آن ریلکس میباشید ملازم نمایید و میتوانید طبق ایدهآل خویش از تعیین دستگاههای برش لیزر فلز در ادامه پویابرش با ما‌درها ملازم باشید.

با همین حال، شما می بایست بالاترین اعتنا و بهترین میزان مرغوب بودن برش را هدف قرار بدهید و دستگاه می بایست مهم تنظیماتی گزینه نیاز باشد.

اکثری از شرکتها به جهت برش لیزر ورق آلومینیوم از گاز اکسیژن به کارگیری نموده که اعتنا به اندازه در ادامه برش را نداشته و به جهت برش با اعتنا می بایست از گاز نیتروژن به کارگیری نمایند تا برش با اعتنا بالا و قابل اعتنا انجام شود.

از ابزار های مدرنی که به جهت برش آلومینیوم در ادامه دوره حاضر گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد و می تواند برش را به بهترین نحو ممکن انجام دهد برش لیزری میباشد.

برش لیزری فلزی در ادامه هر جایی که نیاز به پردازش ورق های فلزی وجود دارد، نظیر تولید و ساز فولادی، تولید اتومبیل آلات و …

تیم صنعتی پارسیان لیزر با حدود یک ده سال فعالیت در ادامه حوزه شیت متال، برش لیزری اشکال فلزهای گوناگون شامل برش استیل، برنج، آهن، برش لیزری ورق آلومینیوم، گالوانیزه و …

تفاوت فی مابین دستگاه برش لیزری ورق آهن و برش CNC چیست؟ افرادی که به دنبال خرید کردن دستگاه برش لیزری فلز هستند، اکثر اوقات همین تصمیم را بر شالوده تکثیر کاهش CO2 گرفته اند.

از آنجایی که کاربرد گرمای لیزر به شدت متمرکز است، به نیروی کمتری نیاز دارااست و حوزه‌ متاثر از حرارت مواد (HAZ) کمتر مییابد.

همین خصوصیت های مخصوص به شخص آلومینیوم، منجر شده که کاربردهای فراوانی در ادامه صنعت های گوناگون از گزاره صنعت های ماشین سازی، صنعت های دریایی، صنعت های بسته بندی و ساختمان سازی کاربرد مضاعف داشته باشد.

از طرفی آلومینیوم مناسب ترین و در ادامه عین هم اکنون مضاعف ترین فلز موجود در ادامه فضای سبز است، که به فراوانی و راحتی در ادامه فضای سبز یافت می شود.

آغاز ارزش دستگاه برش فلزات لیزری از ۸۵۰ میلیون به بالا می باشد. در ادامه صورتی که سفارشات متعددی داشته باشید و یا این که برش های پیچیده ای نیاز داشته باشید تعرفه برش لیزر آلومینیوم مختلف خواهد بود.

خصوصیت کرف همین قابلیت را به وجود می آورد که برش های پیچیده و دشوار خیس صفحه ها به سادگی شکل گیرد.

البته برش لیزر آلومینیوم در ادامه کوتاه ترین دوران و با میزان مرغوب بودن بالا هم می تواند شکل گیرد که می بایست موقعیت آن هم آماده باشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.