دستگاه برش لیزری چگونه کار میکند؟

دستگاه برش لیزری چطور فعالیت میکند؟
برش لیزر آلومینیوم

به طور نمونه چنانچه قطر نصیب بالایی مثال ۳۰۰ میلیمتر هست در ادامه انتهای قطعه قطر به حدود ۲۹۰ میلیمتر میرسد.

همگی کارها برش لیزر آلومینیوم و به طور کلی برش لیزری فلزات به وسیله کمپانی برش لیزر نیک آن نیز در ادامه کوتاه ترین دوران و با بهترین ارزش به انجام میرسد.

در ضمن اضطراری نمیباشد بابت تیزی یا این که نا مرتب بودن لبههای برش که به آن پلیسه میگویند نگران باشید. از مزیت­های همین رویه حرارت زیاد اندک ایجاد شده در ادامه حین برش است.

در ادامه سال­های آخر برشکاری پلاسما به طور موفقیت­آمیزی به جهت برش ورق­های آلومینیوم با سرعت­های بالا و مقدار حرارت حداقل، گزینه به کارگیری قرار گرفته است.

در ادامه برشکاری همین فلز ایراداتی نیز وجود دارااست برش آلومینیوم چنانچه با دستگاه های حرارتی انجام شود محل برش با حرارت دیدن از مرتبه میزان مرغوب بودن و خاصیت خویش ذیل رفته و میزان مرغوب بودن کهن را نخواهد داشت .برای برش آلومینیوم می بایست از گاز نیتروژن به کارگیری کرد اما به سبب ساز گرانی و مشکلات استحصال همین گاز برخی شرکتها از گاز اکسیژن به کارگیری می نمایند که اعتنا و میزان مرغوب بودن قابل قبولی ندارد .

به جهت برشکاری. همین دستگاه بدلیل بضاعت هایی که دارااست می تواند تام کننده لطف به جهت برش واترجت باشد. به جهت کاربردهای صنعتی، برش های لیزری با دو سروصدا برش ایده آل هستند.

به کارگیری از پارامتر های در دست گرفتن عددی در ادامه کامپیوتر های موجود در ادامه همین دستگاه ها سبب ساز ارتقاء شتاب برش، اعتنا بالا و تهیه اقتدار خروجی جهت صرف انرژی کاهش میباشند.

همین مسئله علاوه بر کمتر اعتنا برش، سبب ساز بد شکلی نقاط اطراف مسیر برش هم می شود. اما در ادامه برشکاری به رویه پلاسما، به برهان ذوب سطحی در ادامه مرحله برش، در ادامه غایت مرحله برش تمیز و لطف نمیدهد و نیاز به یک ماشینکاری آخری دارد.

می توان آن را در ادامه جهات گوناگون به وسیله چند از آینه و یا این که “فیبر نوری”، قبل از آن که در ادامه غایت بر بر روی برگه متمرکز شود، ساماندهی کرد و یا این که شدت آن را تغییر و تحول داد.

برش لیزری فلزات تکنولوژی هست که از دستگاه لیزر به جهت برش فلزات به کارگیری می نماید و در ادامه صنعت های گوناگون قابل به کارگیری است.

همین رویه به جهت برش ورق­های آلومینیوم با ضخامت فی مابین ۱۰ تا ۱۵ میلیمتر به کارگیری می­شود. فشار آب به کارگیری شده در ادامه صنعت های معمولاً فی مابین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ توشه هست که متعلق به خاصیت ماده می­تواند تا ۶۲۰۰ توشه ارتقاء یابد.

خاصیت مخصوص به شخص و خوب آلومینیوم نظیر تراکم کم، استحکام بالا و مقاومت بالا در ادامه برابر خوردگی و زنگ زدگی، آن را به یکی از از فلزات دوستداشتنی در ادامه اشکال گوناگون صنعت های تبدیل کرده است.  Data w​as g​enerated by GSA C᠎ontent Gener ator D em​ov​ersion!

به کارگیری از برش لیزری در ادامه تولید بخشهای گوناگون از گزاره بدنه هواپیما زیاد پرکاربرد و مهم پشتوانه علمی است. کمپانی نوین تاک لیزر از سال 1384 در ادامه حوزه فروش، نصب، خط مش اندازی و آنگاه پشتیبانی اشکال دستگاه برش فلزات اشکال سرویس ها را به مشتریان خویش در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران با بالاترین میزان مرغوب بودن و مطلوب ترین ارزش ارائه می دهد.

1. دستگاه برش سی ان سی لیزرمطابق با پیشرفته ترین و دقیقترین دستگاه روز جهان 2. تحویل در ادامه کمترین دوران 3. با نازلترین ارزش 4. تخفیف های ویژه به جهت مشتریان همیشگی 5. بزرگترین قطب سرویس ها برش CNC در ادامه جمهوری اسلامی ایران 6. مهم وب سایت مرکزی با وسعت بیش از 60.000 متر مربع 7. تیم سالنهای بیش از 12.000 متر مربع امکان برش سی ان سی لیزر : 1. امکان برش اشکال ورق های آهن،استیل،آلومینیوم و مس 2. از ضخامت 0/2 میلیمتر تا 20 میلیمتر با اعتنا ±0/01 میلیمتر نکته ها حیاتی برش سی ان سی لیزر : زاویه کونیک: به معنای تغییر و تحول قطر رخنه در ادامه ضخامت برش است.

قطر نازل جت آب می بایست تا جای ممکن ریز باشد تا از تشکیل قطره خودداری نماید. بیشترین به کارگیری از همین سورس در ادامه صنعت طلا سازی است.

در ادامه واقع به جهت دستیابی به پرداخت سطحی تمیز و عاری از آلودگی و روغن، ماده می بایست مهم مخلوط شیمیایی یکنواختی باشد.

به جهت نمونه فولادهای کربنی از عنصرها متفاوتی تشکیل شدهاند و هر عنصر دمای ذوب متمایز دارد. تکنولوژی لیزر خصوصیت های مخصوص به شخصی دارااست که بر میزان مرغوب بودن برش لیزری اثر گذاری می گذارد.

ارزش دستگاه برش لیزری بسته به گونه دستگاه انتخابی، توان، بعدها و میزان آن مختلف می باشد. البته برش لیزر آلومینیوم در ادامه کوتاه ترین دوران و با میزان مرغوب بودن بالا هم می تواند شکل گیرد که می بایست موقعیت آن هم آماده باشد.

به برهان این که آلومینیوم پرتوهای لیزر CO2 را عمده از فولاد رفلکس میدهد؛ می تواند منجر زخم رساندن به لیزر شود.

در ادامه رویه واترجت، فلزات به وسیله فشار آب بالا یا این که ترکیبی از آب و مواد ساینده برش دیتا می­شوند. بعضا از ایجاد کنندگان در ادامه کشورهای دیگر آغاز به ایجاد اتومبیل های ترکیبی کرده اند که فرآیندهای برش لیزری، پانچ و نیبلینگ را در ادامه یک قطعه واحد مخلوط می کنند.

گازهای گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه جهت ایجاد اشعه لیزر، ترکیبی از گازهای کربندی­اکسید با میزان مقداری نیتروژن، هلیوم و هیدروژن هستند.

از آنجایی که همین دستگاه ها می توانند تماماً به وسیله CNC در دست گرفتن شوند، می توانند به طور مکرر و پیوسته قطعات پیچیده را با تحمل بالا ایجاد کنند.

رویه تلاش به شکل مختصر به همین توضیح هست که گازها و مواد جامدی که در ادامه سورس میباشند با اعمال ولتاژ در گیر برانگیختگی و تخلیه الکتریکی شده و از خویش نور ساطع می کنند.

چنانچه علاقمند میباشید تا درباره فرآیند تلاش برش لیزر ورق آلومینیوم در ادامه تیم پارسیان لیزر عمده بدانید، توصیه ما‌درها همین هست که همین مطلب را تا نقطه نهایی بخوانید.

برشهایی که کاربرد آن ها در ادامه صنعت های متعدد ضمانت کننده تلاش ظریف تجهیزات و سیستمهای مصرفی همین ماده خواهد بود. البته مزایای مهندسی حاصل از کاربرد پرتوهای لیزر آنقدر بزرگ و حیاتی هست که زیبایی برشهای آلومینیوم خیلی زود در ادامه برابر آن رنگ میبازد.

تیغه­های آلیاژی که پیش از این در ادامه اره­کاری نواری به کارگیری می­شدند، مهم یک دستهی پنجه­مانند بودند که سپس از برشکاری خطوط سایه­ای از خویش به جا میگذاشتند.

در ادامه واقع، پلاسما گاز یونیزهی شتاب بالایی هست که برق را از مشعل پلاسما به قطعه فعالیت منتقل می­کند و متعاقب آن جرقه، هنگامی تولید می­شود که مشعل پلاسما در ادامه تماس با قطعهی فعالیت قرار گیرد. A rticle was c᠎reated  by ᠎GS᠎A  Co nt᠎en t ᠎Generator DEMO.

رویه برشکاری با مواد ساینده به جهت مواد سخت­تر گزینه به کارگیری قرار می­گیرد. عوارض زیادی به جهت همین مسئله وجود دارد. برشکاری لیزر نسبت به برشکاریهای دیگر، شدیدا بستگی به میزان مرغوب بودن ماده دارااست و همین مسئله به شدت بر بر روی مرحله آخری مؤثر است.

همین مسئله به این معناست که آن ها نمی توانند آلومینیوم را با اعتنا به اندازه برش دهند چون گاز نیتروژن می بایست گزینه به کارگیری قرار گیرد تا برش قابل قبولی به وجود بیاید و ایراداتی در ادامه جه زخم وصال به صفحه های آلمینیومی نداشته باشیم.

عوارض متفاوتی به جهت همین مسئله وجود دارد. برش لیزر آلومینیوم با میزان مرغوب بودن بالا به دوران نیاز دارااست و می بایست دوران به اندازه در ادامه اختیار مرکزها برش لیزر قرار دیتا شود تا بتوانند با میزان مرغوب بودن هر چه فراتر فعالیت برش را به انجام برسانند.

در ادامه همین رویه اعتنا بالاست و معمولاً به جهت موادی که نسبت به دمای بالا، حس هستند؛ گزینه به کارگیری قرار می­گیرد.

برشکاری واترجت می­تواند به جهت برش ورق­های آلومینیوم تا ضخامت ۴۰۰ میلی­متر گزینه به کارگیری قرار گیرد. البته تعرفه برش لیزر آلومینیوم هنگامی ارتقاء خواهد یافت که پیچیدگی هایی در ادامه برش وجود داشته باشد و به طور نمونه قرار باشد تا حکاکی هایی بر بر روی ورق آلومینیومی شکل گیرد.

دستگاه برش لیزر و حکاکی بر روی غیر فلزات. در ادامه دستگاه های برش لیرزی فلزات البته با اعتنا به نیاز به اقتدار عمده از تیوب لیزر 500 تا 8000 وات به کارگیری می شود.

همین رویه از گزاره لیزرهای وضعیت جامد محسوب می­شود. در ادامه همین رویه مقدار فشار آب اعمال شده بر بر روی مرحله قطعه، عمق برش را معین می­کند.

به این دلیل، مرحله ورق با یک پوشش غیربازتاب دهنده اسپری میشود. به طور کلی، هرچه ورق فولاد ضخیم خیس باشد اقتدار بیشتری به جهت برش آن اضطراری هست و شتاب برش مناسب تا حد متعددی به وسیله نسبت ضخامت به مقاومت پرتو لیزر انتخاب می شود.

یک اشعه پیوسته با اقتدار رخنه بالا به جهت تولید برش­ به­کار می­رود. یکی از از خدماتی که در ادامه کاهش شرکتی به مشتریان ارائه میگردد برش لیزر آلومینیوم مناسب و با میزان مرغوب بودن بالا میباشد.

برش به رویه واتر جت در ادامه ورقهای به ضخامت بالا به شکل صاف و یکدست نمیباشد و قطعه آخری تا حدودی وضعیت دوکیشکل به خویش میگیرد.

حضور آب در ادامه برشکاری همین گونه از آلیاژ زیاد خطر آفرین هست و قابلیت انفجار وجود دارد؛ لذا می بایست از میز خشک به کارگیری گردد و نسبت به عدم حضور آب اطمینان حاصل شود.

مواد مذاب به وسیله گاز کمکی ( اکسیژن و نیتروژن ) از نقطه برش به دور می شود . ورق آلومینوم در ادامه اکثری از صنعت های از گزاره صنعت های ساختمانی، اسباب خانگی، وسایل آشپزی ، پلاک سازی، صنعت های هوا فضا، صنعت حمل و نقل، و بقیه صنعت های قابل به کارگیری می باشد.

طرح گزینه حیث خریدار و همینطور بعدها و سایز برش می بایست به وسیله متخصصین دارای ارتباط پیاده سازی شده و سپس از پیاده سازی به کامپیوتر دستگاه بارگزاری شود تا دستگاه بر شالوده آن و سوای حتی یک میلی متر خطار برش را انجام دهد.

آن ها ایجاد جور های ریز را از حیث اقتصادی مقرون به صرفه می کنند، که در ادامه گزینه دستگاه پانچ ورق درستی نمی کند.

همین دستگاه دستکم تا سی برابر سریعتر از یک اره شتاب دارد. به­طور کلی، برش­کاری واترجت نیاز به فشار آب بالایی دارااست که می­تواند به ۶۲۰۰ توشه برسد.

با این­حال، در ادامه همین رویه احتمال برق­گرفتگی وجود دارااست و همینطور در ادامه شکل زخم دیدن قطعه، تعمیر آن نقص‌ است.

اکنون میتوانید خیال نمایید آن نقطه تا چه حد داغ میشود. اشعهی لیزر می بایست به اعتنا متمرکز گردد تا نقطهی تمرکز و صورت آن و همینطور دانسیته انرژی در ادامه آن نقطه ظریف و اثبات باشد و با نازل دقیقا نیز مرکز باشد.

همین مسافت زیاد حیاتی هست چون فاصلهی کانونی لیزر می بایست دقیقا طبق با سطحی که برش میخورد باشد. به جهت بهبود همین مشکل، می بایست تمرکز پرتو را ارتقاء و اندازهی قطر پرتو را کمتر داد.

می بایست اعتنا کرد که انواع گوناگون بهطور متمایز پایین اثر گذاری برش لیزر قرار میگیرند. همین رویه می­تواند به جهت برش آلومینیوم­های نخ نما و ضخیم گزینه به کارگیری قرار گیرد.

همین رویه می­تواند به جهت برش فلزاتی نظیر ورق­های آلومینیومی ، مسی و فولادی به وسیله یک مشعل پلاسما و میز آب گزینه به کارگیری قرار گیرد.

برش­کاری پلاسما یک رویه اثر گذار به جهت برشکاری فلزات با شکل­های مهم انحنا یا این که زاویه­دار است. پس به جهت وصال به بعدها نهایی، پس از برشکاری واترجت، نیاز به ماشینکاری و یکسان نمودن بعدها در ادامه تام قسمتهای مثال است.

همین رویه به برهان داشتن شعاع اشعهی ریز معمولاً به جهت برش مواد رفلکس دهندهی نور به کارگیری می­شود. معمولاً قطر نازل کوچکتر از ۰٫۱ میلیمتر تعیین می­گردد.

آلومینیوم پرمصرفترین آلیاژ غیر آهنی و پرکاربردترین فلز پس از آهن است. همینطور نازل گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه متناسب با عمق برش است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.