راه اندازی خطوط باری و مسافری بین بوشهر و قطر

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از افتتاح خط اتوبوسرانی و مسافربری بین بوشهر و قطر خبر داد و گفت: تاکنون اقدامات چشمگیری در راستای توسعه روابط و افزایش تجارت و سرمایه گذاری انجام شده است. تجارت بین بوشهر و قطر.

علی باستین در دیدار با فعالان اقتصادی در بوشهر با اشاره به اینکه جام جهانی فوتبال 2022 قطر فرصتی مهم برای توسعه و گسترش روابط تجاری، اقتصادی و گردشگری با قطر است، گفت: عملیات در عرصه های مختلف.

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ها قبل از جام جهانی فوتبال قطر، افزود: با توجه به فرصت‌های قابل توجه جام جهانی فوتبال 2022، قطر زیرساخت‌های استان بوشهر را در حوزه‌های بنادر، گردشگری، صنایع دستی و حمل‌ونقل زیرساخت‌ها می‌داند. باید تقویت شود.»

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از افزایش مبادلات تجاری بین استان ها و قطر خبر داد و خاطرنشان کرد: در این راستا خطوط باری و مسافری بین بوشهر و قطر تا کنون عملیاتی می شود و اقدامات مهمی برای توسعه روابط و افزایش مبادلات تجاری و بازرگانی است. ساخت بین بوشهر و قطر.

باستین از استقرار دستگاه های ایکس ری در بندر دیر برای تسریع در خدمات بازرگانی خبر داد و گفت: در این راستا زیرساخت های حمل و نقل دریایی برای افزایش تجارت از بندر دیر به قطر راه اندازی می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه بندر دیر نزدیک ترین بندر ایران به قطر است، زیرساخت های بندری در حال توسعه است و لازم است ظرفیت گردشگری و اقامتی در بوشهر تقویت شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.