رسانه باید فایل های فوق را مدیریت کند

[ad_1]

ایسنا/ زنجان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تاکید کرد: مطبوعات باید به اسناد فوق مسلط باشند.

امرالله حسنی در بازدید از خبرگزاری ایسنا با اشاره به اینکه یکی از مصادیق لزوم پوشش، پوشش رسانه ای است، گفت: بی شک یکی از نیازهای امروز جامعه افزایش فرهنگ مطالبه گری در بین افراد و رسانه هاست. از این نظر عالی هستند اما اگر رسانه ها به اسناد فوق توجه نکنند تقاضا کم می شود.

وی با بیان اینکه مطالبه گری رسانه به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان منجر به افزایش فرهنگ نیاز مردم می شود، ادامه داد: این مطالبات همچنان مشکل ساز خواهد بود و به همین دلیل نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ جامعه نقش آفرینی می کند. تقاضا در جامعه بسیار مهم است.

وی گفت: «تقاضا در همه جوامع پیش نیاز توسعه است و کاملاً برعکس مشکل است.» ما معتقدیم ضعف در این مورد باعث شده رسانه ما به یک خبرنامه تبدیل شود و روی بسیاری از موضوعات مانند ترجمه تمرکز کند.

در بیشتر موارد شاهد هستیم که رسانه‌های استان‌های بیش از حد معمول کشور استدلال می‌کنند که این رویه و نحوه تولید مطبوعات پاسخگوی نیازهای استان از طریق رسانه نیست.

حسنی با اشاره به اینکه امروزه یکی از موضوعاتی که تاکنون در رسانه های استانی به آن پرداخته نشده است، بحث آموزش و پرورش است، با توجه به اینکه آموزش از ضروریات رسانه است و این امر عامل مهمی در پویایی و حرفه ای شدن است. افتتاحیه آموزش اصحاب رسانه بعد از ماه مبارک رمضان در اولویت کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان زنجان خواهد بود.

رسانه باید فایل های فوق را مدیریت کند

رئیس جهاددانشگاهی زنجان در این نشست با بیان اینکه زیربنای نهاد انقلابی حوزه فرهنگی است صنعت فرهنگ خلاق گفت: در این مرکز طی شش ماه فعالیت، کسب و کار خود را راه اندازی کردند.

کامران جعفری با یادآوری اینکه مرکز رشد صنعت فرهنگ خلاق جهاددانشگاهی زنجان در سال 1376 تاسیس شد، گفت: از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از 40 واحد فناور از خدمات آن استفاده کرده اند و در حال حاضر 114 نفر در قالب های 27 گروهی در قالب پیشرفت و پیشرفت در جایی حاصل می شود که خدماتی از جمله تهیه ابزار و تجهیزات، نیازهای سخت افزاری، خدمات مربوط به حفاظت از مالکیت معنوی، تهیه تجهیزات و … ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه مرکز توسعه صنایع نوآور فرهنگی زنجان تنها مرکز توسعه تخصصی فرهنگی در جهاددانشگاهی کشور است، خاطرنشان کرد: پیشنهاد شد; بنابراین از مسئولان استانی انتظار داریم که از مراکزی مانند مرکز توسعه صنایع، فرهنگ خلاق حمایت واقعی کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.