سئو وردپرس چیست؟ (5)

سئو وردپرس چیست؟
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

با این حال، سئوکاران حرفهای توصیه میکنند قبل از تمرکز بیش از حد روی سئوی خارجی، به سئوی داخلی توجه شود. به عبارت ساده، سئوی سایت به معنای فرآیند بهبود سایت برای افزایش بازدید است. تگ های H1 تا H6 تگ هایی هستند که برای بخش بندی محتوا مورد استفاده قرار گرفته می شوند. به طور کلی سئو داخلی یا On-Page SEO به بهینه سازی داخلی وبسایت گفته می شود و مهم ترین هدف از انجام دادن آن هم، افزایش سرعت ایندکس شدن محتوا و در نهایت افزایش سطح بازدید از وبسایت است. بنابراین سه تا چهار کلمه کلیدی را در صفحه اصلی هدف قرار دهید تا بیشترین مزیت سئو را داشته باشید. سئو به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود که ما در این مقاله مبحث سئو داخلی که مربوط به کد نویسی مطالب می باشد را به طور کامل و روان برای شما باز می کنیم .

بعد از اینکه اسکن سایت به اتمام رسید، آنالیزی از زمان مصرف شده تا بارگذاری کامل سایت را در مقیاس ثانیه خواهید دید. این زمان در گوشی به 5 ثانیه کاهش می یابد. داشتن محتوای تکراری زیاد در وبسایت روی سئو تاثیر بسیار بدی خواهد گذاشت. یکی دیگر از تکنیک های سئو داخلی، توجه به چگالی کلمه کلیدی است. کلماتی که شما در گوگل جستجو می کنید معانی خاصی دارند که گوگل سعی می کند با درک بهتر کلمات و مترادف های آنها نتایجی عالی به مخاطبان خود نشان دهد. شما به خوبی میدانید که چه کارهایی برای موفقیت در سئو لازم است ولی احتمالا نمیدانید که آنها را چطور و در چه زمانی انجام دهید. ما سئو خارجی انجام میدهیم به این قیمت. سئو داخلی انجام میدهم به قیمت فلان. انتخاب بین سئو داخلی و خارجی مانند این است که باید بین ستون یا سقف خانه یکی را انتخاب کنید! در فضای رقابت بین المللی، زمانیکه سئو یک سایت را برای چندین زبان و فرهنگ مختلف انجام میدهیم؛ تنها کسی که زبان مادری مخاطب را می شناسد قادر است نیاز مخاطبین را شناسایی کرده و متناسب با عبارات جستجو شده استراتژی محتوایی مناسبی تهیه کند. Da​ta has be en g᠎en er᠎ated by GSA Con᠎te᠎nt​ Gen erat or Dem over᠎sion.

معمولا مناسب ترین چگالی برای مطالب بین 0/5 تا 1 درصد است. اگر نمی­دانید صفحاتتان URL متعارف دارند یا نه، میتوانید از یک افزونه برای اضافه کردن آن برای خود استفاده کنید (اگر از وردپرس استفاده میکنید، Yoast SEO گزینه خوبی است) یا یک توسعهدهنده استخدام کنید تا تنظیمات لازم را در کد شما انجام دهد. بانس ریت Bounce Rate به زبان ساده» حول کلمه کلیدی «نرخ پرش» بهینهسازی شده است، بنابراین از کلمه کلیدی در URL نیز استفاده کردهایم. اما اگر قالب شما همچنین قابلیتی ندارد خودتان می توانید هنگام نوشتن توضیحات در ویرایشگر از این تگ استفاده بکنید. شما با تحلیل وب سایت خودتان در آنها، می توانید وضعیت این تگ را نیز بررسی کنید. لینک های خراب سایت تان را می توانید با هر ابزار بررسی سئو مثل SEMrush ،ahrefs یا screaming frog پیدا کنید. توجه داشته باشید که یکی از تکنیک های سئو داخلی، استفاده از آدرس های کوتاهی است که به راحت ترین شیوه ی ممکن در ذهن ها باقی می مانند. مهم ترین موضوع در سرعت سایت، بهینه و فشرده بودن کد های سایت است.

​This was g en​erat​ed ᠎with t​he help of GSA C onte᠎nt Gener at​or DE​MO​.

9. به فعال بودن ssl توجه کنید. در صورت دریافت این مجوز، شما به اعمال یکسری تغییرات در وبسایت خود نیاز دارید و با فعال کردن ssl، علامت سبز رنگ secure برای وبسایت شما نیز فعال شده و نمایش داده می شود. بخش بندی محتوای تولید شده از اهمیت بسیاری برخوردار است و می تواند خوانایی محتوای موجود در وبسایت را افزایش دهد. تصور کنید که گوگل به دنبال یکی از محتواهای موجود در صفحه ی خاصی از وبسایت شما است، به هر اندازه ای که آدرس ارائه شده توسط وبسایت شما راحت تر و خواناتر باشد، عمل جست و جو و دستیابی نیز بهتر انجام می شود. را بررسی و مشکلات موجود را رفع میکنند. سئو داخلی و خارجی با هم کار میکنند تا در رتبهبندی موتورهای جستجو به صورت مکمل هم باشند. اونم چون دوست نداره پیرش در بیاد بیخیال سایت میشه و میاد بیرون و نتیجه این خروج هم میشه افزایش نرخ پرش.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.