سایت فن زیلابگ آلمان چیست بهترین آگهی

وب سایت فن زیلابگ آلمان چیست – بهترین آگهی
فن زیلابگ 2, فن زیلابگ اصفهان, فن زیلابگ کرمانی, فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ مشهد, فن زیلابگ ۳۰, فن زیلابگ قیمت, فن زیلابگ 50 سانت, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن تانژانت زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, فن زیلابگ چینی, فن حلزونی زیلابگ, خرید فن زیلابگ, فن زیلابگ دیجی کالا, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, فن رادیال زیلابگ, فن زیلابگ لاله زار, زيبا گل, زلفاته خم خم, ز پیچاپیچ زلفت, فن سانتریفیوژ زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, وب سایت فن زیلابگ, شرکت فن زیلابگ, فن صنعتی زیلابگ, قیمت فن صنعتی زیلابگ, فن طرح زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فروش فن زیلابگ, فروشگاه فن زیلابگ, مشخصات فنی فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ کاتالوگ, فن بین کانالی زیلابگ, زیبه گل, مشخصات فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, نماینده فن زیلابگ, فن های زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 630s

فن بین کانالی ۱۰ سانت زیلابگ با برق تکفاز و ولتاژ ۲۲۰ ولت عمل مینماید. وزن فن بین کانالی زیلابگ قطر ۱۰ سانت، ۳ کیلوگرم میباشد.

فن تانژانت زیلابگ

تعداد پره های پروانه این فن بین کانالی ۱۰ عدد است. قطر اسمیِ این فن بین کانالی ۱۰ سانتیمتر می باشد.

فن زیلابگ کاتالوگ

برند این نوع فن بین کانالی بلابرگ و ساخت کشور آلمان است. این فن بین کانالی در میان کانال و لوله های گرد هوا به صورت مستقیم قابل نصب و کاربرد است.از این فن بین کانالی جهت مکش و دمش هوا در محیط های مسکونی،تجاری،اداری،بهداشتی،صنعتی و…

نمایندگی فن زیلابگ

این نوع فن ها در سیستمهای کانال کشی شده با فشار بالا کاربرد دارند. محل قرار گیری این فنها سیستمهای کانال کشی به همراه فشار زیاد است.

نمایندگی فن زیلابگ آلمان

انواع مختلفی از فن های سیرکولاسیون و فن های تهویه در بازار موجود است، اما کدام یک از آنها مناسب یک دستگاه جوجه کشی است؟

هواکش صنعتی شامل انواع فن سانتریفیوژ و فن آکسیال است. توان مصرفیِ این فن بین کانالی ۲۳ وات است. این هاگ ها می توانند به سرعت رشد کنند و از بین بردن آنها دشوار است.

فن سه فاز زیلابگ

جنس بدنه این فن بین کانالی از پلاستیک فشرده تشکیل شده است. جنس بدنه، تعداد پرهها، قدرت مکش و دمندگی، ابعاد هواکش و حجم هوای خروجی از جمله مواردی است که در انتخاب شما اثرگذار خواهد بود.

ابعاد این فن بین کانالی عبارت از ۲۳ سانت طول، ۱۹ سانت ارتفاع و ۱۵ سانت عرض است. ابعاد ورودی و خروجیِ این فن بین کانالی ۱۰۰ میلیمتر است.

حداکثر توان مصرفیِ این فن بین کانالی ۴۴ وات است. کلاس حرارتی این فن بین کانالی B است. فن سردخانه ای از لحاظ ابعاد، دور موتور، توانایی مکش به انواع گوناگونی تقسیم می شوند.

فن های زیلابگ

این گروه امروزه فعالیت خود را در زمینه ی فروش انواع پمپ های صنعتی و تهیه و تولید سیستم های تهویه از جمله اسکرابر ، سیکلون انتقال مواد و الکترواستاتیک ، کانال ، هود تصفیه کننده و انواع هواکش آکسیال با ظرفیت 1000 تا 150000 متر مکعب بر ساعت و دمندگی 9.8 الی 294.19 میلی بار گسترش داد.

هواکش سانتریفیوژ با استفاده از نیروی گریز از مرکز جریان هوا را به صورت عمودی و با زاویه 90 درجه از ورودی ، انتقال می دهد.

قطر ورودی و خروجی این فن بین کانالی ۱۰۰ میلیمتر است. قطر ورودی و خروجیِ این فن بین کانالی ۹۸ میلیمتر است.

مشخصات فنی فن زیلابگ

حداکثر فشار هوای عبوری از این فن بین کانالی ۱۶۲ پاسکال میباشد. نوع بلبرینگ های این فن بین کانالی به صورت ساچمه ای با محافظ حرارتی اضافه بار است.

فن زیلابگ دیجی کالا

فن بین کانالی زیلابگ قطر ۱۰ سانت در فضاهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، درمانی، رستوران ها و… این فن بین کانالی نیز در میان لاین داکت هوای گرد (اعم از کانال و لوله گرد) برای مکش و دمش هوا در محیطهای مسکونی، اداری، تجاری، بهداشتی، صنعتی و…

خرید فن زیلابگ

از این فن بین کانالی در تهویه فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، درمانی، صنایع غذایی، رستورانها و… در گلخانه های کوچک فن ها را در امتداد قطر ها در خلاف هم قرار دهید و در گلخانه های بزرگ فن های سیرکوله را در وسط طول ها قرار دهید.

نوع بلبرینگ های این فن بین کانالی، ساچمه ای با محافظ حرارتی اضافه بار است. دبی یا ظرفیت هوادهی این فن بین کانالی در دور کند ۱۸۰ و در دور تند ۲۴۰ مترمکعب بر ساعت می باشد.

سرعت هوادهیِ این فن بین کانالی در دور پایین ۱۹۸۰ و در دور بالا ۱۵۴۵ دور در دقیقه است. تعداد دورِ این فن بین کانالی در دور پایین ۲۲۰۰ و در دور بالا ۲۵۰۰ دور در دقیقه است.

فن بین کانالی زیلابگ

این فن بین کانالی با برق تکفاز با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار میکند. این فن بین کانالی با برق ۲۲۰ ولت و به صورت تکفاز عمل مینماید.

این فن بین کانالی با برق تکفاز و ولتاژ ۲۲۰ ولت عمل مینماید. شدت جریان الکتریسیته در الکتروموتور این فن بین کانالی ۰.۱ آمپر است.

الکتروموتور فن بین کانالی به صورت دو دور عمل مینماید. در سردخانه های مربوط به نگهداری مواد گوشتی و لبنیات برای خروج بوی مواد غذایی از هوای سردخانه و تهویه های مطبوع از فن ها استفاده می کنند.

نماینده فن زیلابگ

شدت صوت ناشی از عملکرد پروانه فن بین کانالی در دور پایین ۳۰ و در دور بالا ۳۹ دسی بل است.

سرعت دور موتور آن در دور پایین ۱۵۲۰ و در دور بالا ۲۰۳۰ دور در دقیقه است. این فن بین کانالی به صورت تک دور و با سرعت ۲۳۶۰ دور در دقیقه عمل مینماید.

فن زیلابگ آلمان

شدت صوت در فن بین کانالی بلابرگِ قطر ۱۰ سانت، در دور پایین ۲۷ و در دور بالا ۳۲ دسی بل است.

شدت صوت ناشی از عملکرد پروانه این فن بین کانالی در دور پایین ۲۱ و در دور بالا ۲۴ دسی بل است.

فن طرح زیلابگ

توان مصرفی این فن بین کانالی در دور پایین ۲۳ و در دور بالا ۲۵ وات است. شدت جریان الکتریکیِ این فن بین کانالی بین ۰.۱ تا ۰.۱۱ آمپر است.

فن سیرکوله زیلابگ

وزن این فن بین کانالی ۱۶۸۰ گرم است. میزان هوادهی یا دبی فن بین کانالی قطر ۱۰ سانت ورتیس مدل لینئو ۲۵۵ مترمکعب است.

وزن تمام شدهی این فن بین کانالی ۱۸۰۰ گرم است. درجه محافظت موتور فن بین کانالی ۴۴IP است. وزن کلیِ این فن بین کانالی ۳ کیلوگرم است.

حدود 500 سال پیش که هند مستعمره انگلیس به شمار می آمد، روستاییان هندی برای اولین بار فن را اختراع کردند.

اما اولین بار در سال 1830 ساخت فن با هدف تهویه هوا توسط دو صنعتگر و مهندس چینی به نام های Ding Huan و Han Dynasty ساخته شد.

از این فن می توان به عنوان فن سیرکوله مرغداری نیز استفاده کرد، زیرا گاز آمونیاک تولید شده در وسط سالن را به سمت اطراف گلخانه و فن های تخلیه منتقل می کند.

فن زیلابگ کرمانی

فن زیلابگ از پرههایی از جنس فلز ساخته شده است؛ و معمولا بیشترین کارکرد و کاربرد این فن در صنعت کشاورزی، باغبانی و برای تهویه و مطبوع سازی هوای کارهای مهندسی است.

ساید چنل در صنایع کاغذ سازی، تولید تجهیزات پزشکی، هوادهی، سیستمهای تصفیه آب، صنعت نساجی و تولید پلاستیک کاربرد دارد.

تهویه ی هوا ، ونتیلاسیون ، فراهم نمودن شرایط آسایش در منازل و کارخانه ها از جمله کاربرد های فن سانتریفیوژ زیلابگ محسوب می شود.

قیمت فن صنعتی زیلابگ

این فن بین کانالی به صورت دودور عمل مینماید. شدت جریان الکتریکی این فن بین کانالی ۰.۲ آمپر است. برای اطلاع از قیمت و خرید هواکش صنعتی محوری مدل ECI-VEMبا کارشناسان آذر فن تماس حاصل فرمایید.

زلفاته خم خم

امکان نصب موتور ضد انفجار (ضد جرقه) بر روی برخی از مدل های هواکش آکسیال دیواری وجود دارد. جنس پره های این فن بین کانالی از پلاستیک تقویت است.

فن زیلابگ 2

جنس پره های پروانه این فن بین کانالی از پلاستیک تقویت شده. در مورد بلوئرها حتما به تناسب قیمت با جنس قطعات محصول و نوع و توان الکتروموتور دقت کنید.

فن سانتریفیوژ زیلابگ

خریدار می تواند هنگام سفارش محصول با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد جنس بدنه را انتخاب کند.

با تشکر از همراهی شما با این مطلب، شرکت ونداد تجهیز این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا تمامی مدل های هیترگازی نیک گستر را با بالاترین کیفیت و ضمانت و بهترین قیمت بازاار در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.

فن زیلابگ ۳۰

همچنین نوع فن به کار رفته در موتور فن آکسیال زیلابگ از نوع فن با رتور بیرونی بود و از ویژگیهای مانند راندمان بالا، نصب و راه اندازی راحت و ساختار فشرده برخوردار است.

درجه محافظت الکتروموتورِ این فن بین کانالی ۴۴IP است. حداکثر دبی یا ظرفیت هوادهی این فن بین کانالی ۱۶۰ متر مکعب بر ساعت میباشد.

فروش فن زیلابگ

قدرت بالا و توانایی غلبه بر افت فشار استاتیک در کانالها از ویژگیهای این فن است. ساید چنل نوع دیگری از بلوئر است که فقط توانایی مکندگی دارد و مانند یک پمپ خلاء عمل میکند.

براي تعيين قابليت زينتي گونه هاي مورد مطالعه از تجزيه خوشه اي و تجزيه به مؤلفه هاي اصلي استفاده شد و ويژگي هاي مهم از نظر زينتي مانند ارتفاع ساقه گلدهنده، قطر گل آذين، دوام گل روي بوته و رنگ گل مورد بررسي قرار گرفت.

نام دیگر فن رادیال، فن شعاعی یا پروانه چرخی بوده و از پرههای رادیال شکل ساخته شده است. شدت صوت ناشی از چرخش پروانه فن بین کانالی زیلابگ ۴۷ دسی بل است.

وزن این فن بین کانالی ۱۴۰۰ گرم است. فن سیرکوله و فن اگزاست همزمان باهم کار نکنند. فن سیرکوله یا فن دایره ای شکل، نوعی فن مناسب برای گلخانه است که برای یکسان سازی دمای گلخانه در فصل گرما و سرما مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از تغییرات شدید رطوبت و دما که برای رشد گیاه مضر می باشد، جلوگیری می کند.

برند این فن بین کانالی ورتیس و ساخت کشور ایتالیا است. دبی یا ظرفیت هوادهیِ این فن بین کانالی ۲۹۰ مترمکعب بر ساعت است.

برند این فن بین کانالی، زیلابگ و ساخت کشور چین است. برند این فن بین کانالی، S-P و تولید کشور اسپانیا است.

دبی یا ظرفیت هوادهی این فن بین کانالی ۲۹۰ متر مکعب بر ساعت است. با قابلیت نصب در بین کانال ها و لوله های گرد به کار میرود.

برند زیلابگ معتبرترین برند اروپایی موجود در بازار ایران می باشد که فن های کندانسوری با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند.

توان مصرفی الکتروموتور فن بین کانالی ۶۲ وات است. قطر پروانهی این فن بین کانالی دقیقا ۱۰۰ میلیمتر میباشد. قطر پروانه این فن بین کانالی ۱۹۰٫۴۴ میلیمتر میباشد.

قطر پروانه این هواکش بین کانال ورتیس ۱۰۰ میلیمتر است. این هواکش تاسیساتی 50 سانت زیلابگ بدون قاب دارای قطر پروانه 500 میلی متر بوده، رنج هوادهی آن 7155 مترمکعب بر ساعت است.  Data w as c reat᠎ed wi᠎th t᠎he ᠎he᠎lp of GS A Cont en​t Generato᠎r  DE MO᠎!

بدون تهویه، شما و سایر افراد در تنفس هوای تازه باقی می ماند. هواکش دستگاهی است که هوا و یا هوای آلوده را جا به جا می کند.

از این فن ها می توان در قسمت های مختلف یک سیستم برودتی مانند، اواپراتور، کندانسور و کابین سردخانه استفاده کرد.

فشار هوای این فن بین کانالی ۳۵۰ پاسکال است. این هواکش بین کانالی نیز دارای مدلهای متفاوتی هستند که با توجه به مقدار دبی مورد نیاز طراحی و تولید میگردند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.