شمار قربانیان کرونا در چهارمحال و بختیاری به 1848 نفر رسید

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری مدیرکل دفتر مرکزی خبر داد: متاسفانه در 24 ساعت گذشته موارد جدید فوت کووید 19 در استان گزارش شده و مجموع جان باختگان بیماری های قلبی عروقی در چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است و به 1848 نفر رسیده است.

علی احمدی در تشریح آمار بیماری های قلبی و عروقی در چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته 95 بیمار مشکوک به بیماری قلبی عروقی به مرکز بهداشتی درمانی ارجاع شدند که به صورت سرپایی و بستری و بیمارستان های استانی شامل 15 بیمار بودند. این بیماری مشکوک به داشتن علائم بیماری عروق کرونر قلب به مرکز درمانی ارجاع شد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه شهرکرد خاطرنشان کرد: نتیجه آزمایش 16 بیمار سرپایی و 5 بیمار مشکوک به کووید 19 در بیمارستان استان مثبت اعلام شد. وی افزود: در حال حاضر 49 بیمار مثبت و مشکوک به این بیماری هستند. کرونا در مرکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان است که از این تعداد 34 نفر مثبت هستند و بقیه منتظر جواب آزمایش هستند تا بیماری خود را رد یا تایید کنند.

وی گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته موارد جدید فوت کووید 19 در استان گزارش شده و مجموع جان باختگان در چهارمحال و بختیاری به یک هزار و 848 نفر رسیده است.

احمدی گفت: در حال حاضر هفت بیمار با شرایط وخیم و ناتوان کننده در بخش مراقبت های ویژه مرکز پزشکی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

به گفته وی، شیوع ویروس کرونا در بن، بروجن و فارسان قرمز، شهرکرد و کیار نارنجی و اردل، سامان، خانمیرزا، کوهرنگ و لردگان به رنگ زرد هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.