شورای والیبال اردبیل در بین استان های کشور رتبه یازدهم را کسب کرد

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل رئیس شورای والیبال استان اردبیل گفت: شورای والیبال استان در سال 1400 علیرغم ابتلا به بیماری کرونا و تعطیلی سالن به دلیل اوج گیری کرونا، رتبه یازدهم کشور را کسب کرد.

پیمان مدرس در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه این هیئت در شهریورماه 1395 رتبه 27 کشور را به خود اختصاص داده بود، گفت: این هیئت در حال حاضر به رتبه یازدهم رسیده است.

وی افزود: با هماهنگی کمیته مربیگری و آموزش و استعدادیابی، رئیس شورای والیبال شهرداری حداقل 200 نفر از استعدادهای درخشان را بر اساس مدارس مختلف استان شناسایی کرده است.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، تمرینات و با همکاری مربیان مجرب استان، با کشف تیم های استعداد برتر خود را برای بازی المپیک و غیره آماده می کنند.

مدرس گفت: با وجود مشکلات کووید 19 در دو سال اخیر، کمیته والیبال استان با حضور مربیان فدراسیون والیبال و مربیان درجه دو والیبال کلاس های مربیگری بین المللی برگزار کرده است. .

شورای والیبال اردبیل در بین استان های کشور رتبه یازدهم را کسب کرد

رئیس شورای والیبال استان اردبیل در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند والیبال اردبیل نسبت به سال گذشته افت داشته است، گفت: حوزه های دسته اول و حتی نخست وزیری. لیگ ها و تیم های لیگ های مختلف کشوری نشان از پیشرفت والیبال استان دارد.

این مسئول با بیان اینکه در سال های اخیر والیبال در استان رشد چشمگیری داشته است، افزود: دلیل این خواسته حضور دو تیم در لیگ دسته اول کشور است که آرزوی یک خانواده بزرگ والیبال است. خیلی سال. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.