شکار افزایش گرد و غبار محلی در چهارمحال و بختیاری

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، هواشناسی و مخاطرات زیست محیطی چهارمحال و بختیاری گفت: با پیش بینی وزش باد شدید برای استان در روزهای آینده پیش بینی می کنیم در استان شاهد گرد و غبار باشیم و روز بعد ممکن است منجر به افزایش گرد و غبار محلی شود. در دنبال کردن.

معصومه نوروزی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: پیش بینی می شود در اوایل هفته آینده تا ساعاتی دیگر شاهد افزایش ابر گاهی همراه با وزش باد شدید، بارش باران بهاری باشیم. در اکثر نقاط استان.”

معاون توسعه، پیش بینی و خطر سازمان هواشناسی چهارمحال و بختیاری افزود: صبح امروز در منطقه کوهرنگ بارش خفیف، در دوآب صمصامی 0.2 میلی متر و در ایستگاه کوهرنگ 0.1 میلی متر باران گزارش شد و پیش بینی می شود در سه روز آینده این بارش های خفیف در استان ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: صبح امروز شاهد غبار رقیق در هوای چهارمحال و بختیاری بودیم، اما به دلیل رقیق بودن گرد و غبار کاهش محسوسی نداشت و در شهرکرد و بروجن دید افقی حدود هشت هزار متر وجود دارد. پیش بینی می شود در چند روز آینده بارندگی ثبت شود.وزش باد شدید در این استان زیرا در چند روز آینده وزش باد شدید خواهد بود.توجه به استان هایی که ممکن است باعث گرد و خاک در منطقه شود بنابراین در برخی نقاط استان به ویژه در شرق. منطقه، به خصوص در اوایل صبح. کاهش بینایی غیرقابل تصور است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.