طراحی انبار فن کندانسور سردخانه

با سلام تعبیر خواب جنازه دارای چندین تعبیر است اول از همه خبر از درون شما میدهد و این که اشپزخانه از برای زن منزل است محتمل اسکه شما روح خود را کشته اید و به کناری گذاشته اید و جسم خود را فقط صرف زندگی و روزمرگی میکنید و اگر از این امر اگاه هستید باید چاره ای بیاندیشید و غیر از باشد نشان از مال حرامی دارد که به مال شما افزوده شده است وه شما از ان بلع میکنید و تعبیر سوم این است که جنازه نشان از خبری است که از غیب به فرد بیننده میرسد که بد نیست . ​Post h as been generated wi᠎th t᠎he ᠎help of G᠎SA​ Conte nt  G​en᠎er at​or  DEMO!

فن کندانسور سردخانه

اگر به دنبال خرید سردخانه دست دوم از دیوار و یا شیپور هستید، باید چندین نکته را مد نظر خود قرار دهید تا معامله ای مطمئن و آگاهانه داشته باشید و لازمه آن آشنایی با انواع سردخانه ها و تجهیزات آن می باشد. Post h as ​been c᠎re at᠎ed wi th the he lp of GSA᠎ Con᠎tent Gener᠎at​or DEMO!

فن سردخانه سه فاز

بعنوان مثال نگه داری انواع میوه جات و صیفی جات در سردخانه ها سبب میشود تا علاوه بر توزیع و عرضه ی تدریجی آن به بازار در فصول مختلف نیز این محصولات همچنان در دسترس عموم قرار داشته باشد .

است استفاده کرد، از دیگر استفاده های این سردخانه شامل نگهداری خرما، خشکبار و نگهداری یخ و بستنی می باشد، این ویژگی سبب محبوبیت این محصول در بین مصرف کنندگان شده و بر قابلیت های آن افزوده است. Post h as been g​en erated  wi​th the  he​lp of GSA C ontent Generat​or Demov er sion.

قیمت فن سردخانه ای

از دیگر ویژگی های منحصربه فرد سردخانه متحرک می توان به قابلیت حمل آسان آن اشاره کرد، چرا که اجزای تشکیل دهنده ی این سردخانه ها به راحتی از هم جدا می گردند و نیز سبک وزن بودن آن کار جابجایی را آسان تر نموده است، همچنین نصب و راه اندازی آن به راحتی امکان پذیر می باشد.

قیمت فن کندانسور سردخانه

کمپرسور سردخانه با کاربرد زیر صفر در رنج دمایی تا ۴۵- دارای ویژگی های خاص تری نسبت به موتور سردخانه بالای صفر بوده و در نتیجه در توان برابر دارای قیمت بالاتری است.

3. دارای اختلاف فاصله بین فینهای کویل اوپراتور بوده و دلیل این اختلاف به کاهش دمای سردخانه و عدم تشکیل برفک بر روی سطح اپراتورمربوط می باشد .

فن سردخانه ای زیلابگ

پس در هنگام طراحی سردخانه ثابت باید به خوبی این نکات را در نظر گرفت. 1. کمپرسور سردخانه زیر صفر قدرت و ظرفیت کمتری نسبت به انواع بالای صفر دارد.

مشخصات فنی سردخانه

در این مرحله از طراحی محاسبات اولیه انجام می شود و به اصطلاح بار حرارتی سردخانه و بار برودتی مورد نیاز آن مشخص می شود.

از این رو بازدهی این سردخانه ها بسیار فوقالعاده می باشد و برای مصارف مختلف می توان از آنها بهره گرفت .

بدنه از اصلی ترین قسمت تشکیل دهنده سردخانه کانکسی است که در انتخاب جنس آن باید دقت نمود گروه تولیدی خانه سرد در تولید بدنه این سردخانه از ساندویچ پانل استفاده نموده که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و بسیار سبک وزن و دارای ظاهری شکیل می باشد، ساندویچ پانل حالت ساندویچی داشته و در حد فاصل دو جداره بیرونی و داخلی ان را می توان با عایق پلی اورتان پوشش داد .

قیمت فن اواپراتور سردخانه

گروه تولیدی خانه سرما برای براورده کردن نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید انواع سردخانه های صنعتی می نماید.

سردخانه کانکسی در افزایش درآمد مصرف کننده تاثیرگذار است ، به این دلیل که می توان با نگهداری مواد غذایی فصلی در فصل هایی که امکان دسترسی به آنها ( سبزیجات، میوه ها و سایر مواد) وجود ندارد ، آنها را با قیمت مناسبی به بازارعرضه نمود و درآمد هنگفتی کسب کرد.

سردخانه های کوتاه مدت معمولا با وارد نمودن تدریجی محصول و تعویض سریع آن همراه است و بر اساس نوع محصول زمان نگهداری، از یکی دو روز تا یک هفته یا بیشتر تغییر میکند ولی به ندرت از ۱۵ روز تجاوز میکند.

کمپرسور اسکرال حجم بالاتری از گاز را نسبت به کمپرسور اسکرو فشرده سازی میکند. گوشتی که دچار سوختگی شده باشد، رنگی قهوهای پیدا میکند و در هنگام پخت مزه بسیار بدی به غذا میدهد.

همچنین بر اساس نوع گاز به کار رفته و دمای کاری ، سردخانه در انواع آمونیاکی و فریونی و همچنین سردخانه بالای صفر و زیر صفر طراحی میشوند.

فروش فن سردخانه

2. سردخانه زیرصفر : سرد خانه ی متحرک زیر صفر به دلیل داشتن دمایی پایین تر از نقطه ی انجماد محصولات از انها در مدت زمان طولانی نگهداری می کند .

اواپراتور مرطوب همچنین تله خوبی برای روغن جریانی در سیستم خواهد بود و به این دلیل در این نوع سیستم ها روغن خروجی از کمپرسور بایستی در لوله خروجی از گاز تفکیک و به مخزن فرستاده شود.

حمل یخ به نقاط مختلف دنیا و استفاده از آن بتدریج مهارت و زندگی مردم را تغییر داد تا اینکه در سال ۱۸۸۰ کارخانه یخ مصنوعی برای رفع نیاز مردم ساخته شد.

سرد خانه ها کاربرد های زیادی در کارخانه ها و صنایع صنعتی دارند . ۶ – موتور خانه :موتورخانه و انبار لوازم سردخانه باید از قسمتهای سرد مجزا بوده و در ورودی جداگانه داشته باشد موتورخانه بایستی دارای راه فرار باشد یعنی نسبت به بزرگی یا کوچکی آن دستکم دارای دو درب باشد که کارکنان بتوانند ر مواقع اضطرار خود را نجات دهند سطح زیر بنای موتورخانه متناسب با ظرفیت سردخانه و رعایت مسایل فنی و در نظر گرفتن فضای کافی تعیین میگردد .

از سردخانه کانکسی می توان جهت نگهداری انواع صیفی جات که شامل گوجه فرنگی، کدو، سیب زمینی، پیاز، بادمجان و … This art icle was c reat ed ᠎by GSA C​ontent  Gener᠎ator  Demov​er​sion​!

فن سردخانه خارجی

بدین ترتیب با حفظ کیفیت محصول می توان بازار فروش و قیمت آن رامورد کنترل قرار داد. سردخانه متحرک مواد غذایی از قبیل گوشت ، مرغ، سبزیجات ، میوه جات ، داروها و لوازم بهداشتی و آرایشی ، با حفظ کیفیت این محصولات از ان ها نگهداری می کند ، به همین دلیل در صنایع مختلف به مصرف می رسد و حتی می توان از آن در پروژه های عمرانی نیز استفاده نمود.

چلم و سردخانه را

از این رو اواپراتور علاوه بر سرمایش سردخانه ، عمل تهویه آن را انجام میدهد. در واقع در سردخانه های دومداره شما این امکان را دارید تا دما داخل سرد خانه را از بالای صفر به زیر صفرو یا بالعکس تغییر دهید و از این طریق می توانید محصولات مختلفی در آن انبار نمایید.

در این نوع سردخانه ، دمای داخل این سردخانه بالای صفر درجه بوده و درحقیقت دما در این نوع سردخانه ها بین صفر درجه الی 4 درجه و حداکثر 10 درجه سانتی گراد تنظیم می شود.

3. سردخانه دومداره : سردخانه دومداره یا دومنظوره نوعی دیگر از سردخانه ها می باشند که در هر دو حالت بالای صفر و زیر صفرفعالیت می کنند .

برای این کار در سردخانه کنترل اتمسفر میزان اکسیژن و مانند اتیلن مرتب کنترل شده و در صورتی که میزان آن از حد معین شدهای بیشتر باشد به کمک روشهایی آن را کاهش میدهند.

از این دستگاه برای نگهداری موادی غذایی، خوراکی ها، انواع سبزیجات، مواد شیمیایی مختلف، گل ها و گیاهان خاص، انواع داروها و موارد دیگر که به دمایی پایین نیاز دارند استفاده می شود.

خوشبختانه ، این طراحی عمودی برای اتوماسیون مطلوب است ، زیرا انبارهای بلندتر از 15 متر (یا 50 فوت) با عملکردهای دستی قادر به عملکرد صحیح نیستند.

موتور فن سردخانه

سردخانه کانکسی مجهز به درب مستحکم و مقام و بزرگ است که باز و بسته کردن آن به راحتی امکان پذیر است ، در نتیجه مصرف کننده در ورود و خروج خود به بخش داخلی کانکس سردخانه مشکلی نخواهد داشت و نیز این درب به گونه ای مناسب عایق بندی شده است که احتمال اتلاف برودت و انرژی در آن صفر درصد می باشد.

شرکت هیمورا یکی از سازندگان اصلی سردخانه های کابینی در سطح کشور می باشد که این سردخانه ها را در ظرفیت های تک کابین، دو کابین، سه ، چهار، شش، هشت و نه کابین تولید نموده است.

کندانسور هوایی در دو نوع فین و تیوب و میکروچنل طراحی و تولید میشود. تهویه مطبوع ماخ طراح و تولید کننده انواع دستگاه های سرمایشی برای کاربردهای صنعتی، تجاری و …

تعمیر کمپرسور سردخانه میباید توسط تعمیرگاه معتبر صورت پذیرد تا هزینه مصرف شده برای تعمیر کمپرسور تا مدت زمان مناسبی منجر به عملکرد مطلوب کمپرسور شود.

برای رسیدن به دست شما بیشتر مسیر خود را در سردخانه ها طی می کنند. تمامی این سردخانه های تولید شده در مجموعه خانه ی سرما با توجه به اصول مهندسی مربوط به ان و بهره گیری از قطعات تولیدی بسیار با کیفیت تولید وعرضه می شوند .

از جمله نوع ماده عایق بندی سردخانه، ضخامت عایق بندی ها، انتخاب و نوع تجهیزات به کار رفته در ساخت سردخانه، شرایط آب و هوایی منطقه، میزان تهویه هوای سردخانه، تعداد بارهای ورود و خروج به سردخانه و مواردی از این دست.

این سردخانه جهت نگهداری انواع مواد غذایی ، شیمیایی و دارویی در دمای بالای صفر و زیر صفر کاربرد دارند و میتوانند مجهز به بلاکهای سرمایشی دانفوس، کوپلند ، بیتزر یا زانوتی شود .

سردخانه صنعتی متحرک نقش مهمی در حفظ و نگه داری کیفیت و تازگی انواع مواد غذایی و دارویی ایفا می کند در نتیجه کاربرد گسترده ای در صنعت دارد .

باید اشاره کرد که سردخانهها فقط در شرکتهای صنعتی کاربرد ندارند و در رستورانها، هتلها و تالارها نیز میتوان از آنها برای نگهداری طولانیمدت مواد غذایی استفاده کرد.

از میان محصولاتی که در سردخانههای بالای صفر درجه قابل نگهداری هستند میتوان به سبزیجات، میوه، صیفیجات ، مواد لبنی، گل و گیاه و دارو اشاره کرد.

در طراحی و ساخت سردخانه زیر صفر از قطعات و پارت های ضد زنگ و استنلس بکارگیری شده تا کاربر بتواند هر چند وقت یکبار کابین را به خوبی مورد شست و شو قرار دهد.

بسیاری از مواد غذایی هستند که برای نگهداری از آن ها باید در مکان هایی قرار بگیرند که در آنجا میزان اکسیژن کمتری وجود داشته باشد.

در نتیجه درصد زیادی از مواد غذایی که هر روز مورد مصرف قرار می گیرند . شکل زیر مقادیر مختلف حرارت مبادله شده در یک آب سرد کن را با مصرف فریون ۱۲ و مقادیر مختلف آب جریانی نشان می دهد.

سرد خانه متحرک تولید شده در مجموعه تولیدی خانه ی سرما در واقع شرایط محیطی را محیا می کند که سازگار برای نگه داری انواع محصولات غذایی پر مصرف و مواد حساس همچون داروها ، مواد شیمیایی ، گل های زینتی و …

بنابراین تجهیزاتی همچون قلاب ها برای قرارگیری شاخک لیفتراک در آن تعبیه شده است. وقتی نوبت به مقاوم سازی می رسد ، اطمینان از اینکه اتوماسیون به خوبی با سیستم های موجود ادغام شده و بدون ایجاد چالش های جدید قابل اجراست ، بسیار مهم است.

بدنه ی این محصول مجهز شده به عایق پلی اورتان یا ساندویچ پانل با ضخامت 10 تا 15 سانتی وهمچنین انواع درب کشوی و لولایی روی سردخانه کانکسی قابل نصب می باشد .

کمپرسور موتور اصلی سیستم سرمایشی یک سردخانه است که در ادامه با شغل اصلی این عضو مهم سیستم سرمایشی سردخانه بیشتر آشنا خواهید شد.

اگرچه آگاهی از آن به عنوان یک کارفرما می تواند تسلط شما را بر چگونگی انجام کار افزایش دهد. در مجموع، چلیرها به عنوان یکی از پرکاربردترین تاسیسات سرمایشی از اهمیت بالایی در حوزه مهندسی مکانیک و تاسیسات برخوردار هستند.

فاصله این فینها در سردخانه بالای صفر کمی بیشتر است. طراحی سردخانه ثابت نیاز به علم بالایی دارد. به خوبی سر در بیاورد.

در این سیستم از یک سمت توسط دو ورودی مبرد وارد و سیال خارج و از سوی دیگر مبرد خارج و سیال وارد دستگاه می شود.

برخی اوقات شارژ زیاد مبرد در سیستم جدا از کارکرد فن کندانسور باعث می شود گاز فلش در ساید گلس هنگام بالا بودن سابکول دیده نشود.

كندانسور وظيفۀ خنك نمودن گاز حاصل از كمپرسور را برعهده دارد. جلوگیری از شهرفروشی مهمترین کار انجام شده است که قطعاً آیندگان آن را بهتر درک و قضاوت خواهند کرد.

4. سایز سوزن اکسپنشن ولو در سردخانههای زیر صفر پایینتر از انواع بالای صفر است. 1. سردخانه بالای صفر : سردخانه بالای صفربه دلیل داشتن دمایی بالاتر از نقطه ی انجماد محصولات ، برای نگه داری کوتاه مدت محصولات از جمله انواع مواد غذایی ، گل های زینتی ، داروها ، مواد شیمیایی ، میوه ها ، صیفی جات ، سبزیجات و لبنیات طراحی شده است .

5. بیشترین کاربرد سردخانه زیر صفر نگهداری مواد پروتيینیاز جمله گوشت، مرغ و ماهی است اما عمده کاربرد سردخانه بالای صفر نگهداری میوه، دارو و لبنیات است.

بدنه سردخانه جسد معمولا از دو جنس گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای و یا استیل ساخته میشود. پروانه و حفاظ محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترواستاتیک که باعث محافظت بدنه فن در برابر شرایط بد آب و هوایی و عوامل خورنده شیمیایی می شود.

اواپراتور یا تبخیر کننده دستگاهی است که در آن مایعات، تبخیر می شوند و در صنایع مختلفی کاربرد دارد که ما اینجا در مورد کاربرد آن در صنایع برودتی صحبت خواهیم کرد.

ممکن است مشابه این گلخانهها را در باغهای گل دیده باشید. در سیستمهای خنککننده دوگانه، دو سیستم تبرید مستقل، محیطی با دمای بسیار پایین -86 درجه سانتیگراد را فراهم میکنند.

در نهایت میتوان گفت که؛ کاربرد این سردخانهها در تمامی صنایع (استفاده در ظرفیتهای پایین) امکان پذیر میباشد. در برخی مدل ها امکان برنامه نویسی محدود نیز وجود دارد ولی غابا این برنامه نویسی بسیار پیچیده است.

بار برودتی مورد نیاز برای احداث سردخانه تابع موارد متفاوتی است. هنگامی که محصول با دمایی بیشتر از دمای فضای سرد، وارد سردخانه می شود تا رسیدن به دمای فضا، مقداری حرارت از دست می دهد که میزان آن به دمای فضا، جرم، گرمای ویژه و دمای ورود محصول بستگی دارد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد فن سردخانه سه فاز لطفا از سایت ما دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.