طرح توسعه کارخانه سیمان چهارمحال و بختیاری را دنبال کنید

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: معاون اقتصادی استاندار باید توسعه کارخانه سیمان شهرکرد را در دستور کار قرار دهد که توافق اولیه برای این منظور با مسئولان واحد تولیدی انجام شده و شاهد هستیم. ” افزایش اشتغال در واحد تولیدی

غلامعلی حیدری پنجمین روز از اردیبهشت ماه در مراسم نواخته شدن زنگ کار و تلاش در کارخانه سیمان چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش موثر کارگران در ایام دفاع مقدس، اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم. .، درخشان هستند و امروز در عرصه جنگ اقتصادی با تولید به کشور خدمت می کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه نقش کارگران در تحقق شعار سالانه برجسته است، گفت: جامعه کارگری در صورتی که تولید مبتنی بر علم باشد می تواند منجر به افزایش بهره وری در تولید با استفاده از فناوری روز شود و افزایش تقاضا برای واردات ما را به دنبال نخواهد داشت. وجود داشته باشد و تیغ ها کاهش می یابد.

وی گفت: جامعه کار و تلاش به سمت خودکفایی پیش می رود، مبارزه کارگران در جنگ اقتصادی به وضوح در یادها خواهد ماند.

حیدری با تاکید بر اینکه حدود 98 هزار کارگر در چهارمحال و بختیاری تحت پوشش بیمه کارگران قرار دارند، گفت: جامعه کارگری با “مشکلاتی” مواجه است و مشکلات این گروه واقعاً در دستور کار دولت قرار دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: امنیت شغلی، رفاهی و معیشتی، بهداشت و درمان کارگران و استقرار کارگران در کارخانه سیمان استان از جمله کارهای سخت و خطرناک در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی گفت: معاونت اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری توسعه کارخانه سیمان شهرکرد را در دستور کار قرار دهد. توافق اولیه با مسئولان این واحد تولیدی صورت گرفت و شاهد افزایش اشتغال در این تولید بودیم. واحد.

حیدری رفع موانع تولید را لازمه تحقق شعار سالانه دانست و گفت: اگر بتوانیم فرصت های شغلی ایجاد کنیم قطعا موتورهای توسعه چهارمحال و بختیاری شتاب بیشتری خواهند گرفت.

استاندار چهارمحال و بختیاری بار دیگر تاکید کردند که ایجاد اشتغال پایدار در استان موجب مهاجرت معکوس و توسعه استان و کشور می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.