عزم راسخ برای آزادسازی رودخانه ابهر

[ad_1]

ایسنا/ زنجان شهردار ابهر از اهتمام قاطع به آزادسازی رودخانه این شهر خبر داد.

احمد ذوالقدر در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تخریب ساختمان های ساخته شده در محدوده رودخانه ابهررود و در مسیر باغ بینارود، گفت: این ساختمان با حضور دستگاه های اجرایی و بازرسی تخریب شد.

وی تاکید کرد: تخریب این بنا در راستای شعارهای مطرح شده در سطح شهر و همچنین حفظ حقوق بیت المال، جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان و تعدی به رودخانه بوده است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه ساختمان تخریب شده در ابهررود چند سال پیش در حاشیه رودخانه ساخته شده بود، گفت: با همکاری مسئولان و مراجع قضایی یک چاه غیرمجاز بسته شد و زیربنای آن به طول 390 متر بسته شد. نابود.

شهردار ابهر با بیان اینکه رفع توقیف در واقع شروع کار بود زیرا هیچگاه حقوق شهروندان را سلب نکرده بودیم، تصریح کرد: از آنجایی که تجهیزات عملیاتی در مدت زمان کوتاهی تسویه شده بود، نتایج مثبتی به دست آوردند. . در صورت لزوم. پشتیبانی خواهد شد.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه ساخت و ساز در رودخانه یکی از دلایل اصلی خسارات مالی و جانی در هنگام وقوع بلایای طبیعی از جمله سیل بوده که باعث تغییر مسیرهای آبی شده است، خاطرنشان کرد: این رودخانه با رودخانه ابهر برخورد کرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.