عصبانیت اسکوچیچ از شرایط تیم ملی/ پاراگوئه؛ جدید‌ترین گزینه فدراسیون فوتبال برای دیدار دوستانه

اسکوچیچ،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

سرمربی تیم ملی فوتبال از شرایط به وجود آمده بابت لغو بازی با کانادا به شدت گلایه‌مند است.

به گزارش تسنیم، لغو بازی ایران و کانادا که روز گذشته به طور رسمی از سوی فدراسیون کانادا اعلام شد تیم ملی کشورمان را دچار مشکل کرد. در این شرایط  که انتقادهای زیادی به فدراسیون فوتبال بابت پذیرفتن بازی با کانادا در خاک این کشور شده، اسکوچیچ نیز به شدت از فدراسیون فوتبال به دلیل لغو این دیدار تدارکاتی که اولین فیفادی برای آماده سازی جام جهانی بود، ناراحت و گلایه‌مند است.

 

اسکوچیچ از اینکه شاگردانش فیفادی خرداد ماه بلاتکلیف شده‌ و هنوز نمی‌داند برای اردوی آماده‌سازی چه مسابقات و برنامه‌ای پیش‌رو دارد عصبانی است. سرمربی تیم ملی تصور نمی‌کرد این چنین اولین بازی فیفادی را از دست بدهد و اکنون باید به فکر برنامه‌ریزی برای روزهای دیگر فیفا باشد تا بیشتر از این زمان را از دست ندهد.

 

***

 

پاراگوئه؛ جدید‌ترین گزینه فدراسیون فوتبال برای بازی دوستانه

تیم ملی فوتبال کشورمان در نظر دارد در اردوی پیش روی خود با تیم ملی پاراگوئه بازی دوستانه برگزار کند.

 

بعد از لغو اردوی تیم ملی فوتبال ایران در کانادا، قرار است تیم ملی در خرداد‌ ماه در ایران یا قطر، اردوی خود را برگزار کند. با اعلام محمد جماعت مدیر رسانه تیم ملی برای جایگزینی بازی دوستانه با کانادا و اکوادور، مذاکراتی با برخی تیم‌های ملی در حال انجام است تا در فیفا‌دی پیش رو تیم ملی در دیداری تدارکاتی به میدان برود.

 

بر همین اساس تیم ملی پاراگوئه یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال برای انجام بازی تدارکاتی در خرداد‌ ماه است که مذاکرات با فدراسیون این کشور در حال انجام است.

 

طبق اعلام مدیر رسانه‌ای تیم ملی، قرار بود ایران در کانادا علاوه بر این تیم، با اکوادور و یکی از دو تیم کلمبیا و ونزوئلا دیدار کند که کشور میزبان اعلام کرد نمی‌تواند برای مسابقات دوم و سوم امکانات لازم را در اختیار تیم ملی بگذارد. در نهایت روز گذشته کانادا بنا به دلایل سیاسی تصمیم به لغو بازی با ایران گرفت.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.