فدراسیون شنا منتظر توجه ویژه وزارتخانه و کمیته است

[ad_1]

سرمربی تیم ملی شنا گفت: برخی فدراسیون ها با نیازها و مشکلات مالی جدی مواجه هستند. اگر وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نگاه دقیق تری به این فدراسیون ها داشته باشند، نتایج بهتری به دست می آید.

خشایار حضرتی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط برگزاری تیم ملی شنا اظهار کرد: در نوروز از 6 تا 12 فروردین ماه چند ملیتی از اصفهان و تهران با هم تمرین کردند. البته امروز با توجه به شرایط ماه مبارک رمضان ورزشکاران در شهر خود تمرین می کنند و در هفته های آینده اردوی تیم ملی مجددا آغاز می شود.

سرمربی تیم ملی شنا گفت: فصل شنا بعد از لیگ به پایان رسید. آنها فصل جدید را از همان ابتدای فروردین شروع کردند، بنابراین می توانیم 5 تا 6 ماه تا بازی های آسیایی و کشورهای اسلامی فرصت داشته باشیم. در حال حاضر آنها در ابتدای فصل هستند و فقط ورزشکارانی که احتمال راهیابی به جام جهانی یونان را دارند تمرینات و تمرینات آمادگی بهتری دارند، اما سایر ورزشکاران در ابتدای فصل هستند تا زمانی که آماده شوند. برای بازی های آسیایی در پایان فصل.

حضرتی در خصوص امکان اعزام تیم ملی شنا به خارج از کشور گفت: به دنبال این هستیم که اگر ورزشکاران به آمادگی خوبی برسند، برای حضور در مسابقات جهانی به خارج از کشور اعزام شوند. این مسابقه احتمالا در یونان است. جام جهانی در ماه جولای در بوداپست مجارستان برگزار می شود. مهرشاد افغانی و متین بالسینی با سهمیه مسابقه. در صورت ورود شناگران دیگر با تعداد بیشتری به بوداپست می رویم. بعد از مسابقات جهانی یک یا دو جلسه کمپینگ و تمرین خواهیم داشت که البته همه اینها به شرایط مالی و بودجه ای فدرال بستگی دارد.

وی با اشاره به برخی مشکلات مالی فدرال گفت: فکر می کنم بودجه ای که وزارت ورزش یا کمیته ملی باید به فدراسیون بپردازد به دلیل شرایط گران و مشکلات اقتصادی و بار مالی سنگین به تعویق افتاده است. برای فدراسیون رسیده است. فدراسیون هایی مانند شنا، شیرجه و واترپلو که بر این سه رشته حاکم هستند و همچنین به دلیل نبود رسانه های تصویری حامی جذب نمی کنند، با نیازهای مالی جدی دست و پنجه نرم می کنند و در شرایط سختی به سر می برند. اگر وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به این گونه فدراسیون ها نگاه دقیق تری داشته باشند، نتایج بهتری به دست می آید. ما سه رشته هستیم و فدراسیون را خیلی سخت می کند.

حضرتی در پاسخ به این سوال که در بازی های اسلام و بازی های آسیایی با توجه به حضور چهره هایی مانند مهرشاد افغری و متین بالسینی در شنا چه انتظاری از این رویداد وجود دارد، گفت: انتظار مدال آوری را داریم در کشورهای اسلامی هم مدال آوری کنیم. مثل قبل.» همچنین تعداد مدال ها را افزایش دهید و رنگ آنها را پر رنگ تر کنید.در بازی های آسیایی به فینال و نتایج خوب فکر می کنیم.رتبه های بیشتر و بهتر در فینال ها و امیدواریم بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.