فروش تخمه کلم خانگی به عنوان داروی ضد اعتیاد و کاهش وزن!

[ad_1]

رئیس دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر که اقدام به ساخت داروهای ضد افسردگی تقلبی می کردند، خبر داد. و در عطرهای مختلف پخش کنید.

سرهنگ رسول بهرامی در گفت وگو با ایسنا. وی در خصوص این موضوع گفت: چندی پیش در خانی آباد 152 هیچ ماموری از فروش مواد مخدر غیرمجاز و تقلبی در بسیاری از عطرهای مستقر در خانی آباد نو مطلع نشد و با انجام تحقیقات مقدماتی صحت گزارش مشخص شد. از این حیث لازم است میانجیگری با مراجع قضایی انجام شود و مجوزهای لازم برای انجام معامله اخذ شود.

وی با بیان اینکه ماموران در فروش این عطرها که شماره چهار بودند، مشارکت داشتند و متوجه شدند که همه آنها مواد مخدر مصرف می کردند، تقلبی از کارخانه صنایع دستی، خانه آسیب دیده مراجعه می کنند.

رئیس پلیس دهم شهر تهران گفت: دو نفر در محل حادثه دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

بهرامی با اشاره به بازجویی از دستگیرشدگان گفت: این افراد به اعترافات خود اعتراف کرده اند و با تهیه شیشه های خالی دارو اقدام به تزریق پودر و قرار دادن آن تحت عنوان داروهای ضد مواد مخدر، ضد مواد مخدر می کردند. مواد مخدر معتاد قرص هایی برای افزایش میل جنسی.”، قرص های کاهش وزن و غیره. و تولید کنندگان عطر را با قیمت های بالا برای فروش عرضه کنید.

وی با بیان اینکه محتویات این پوسته ها و ترکیب پودر آن برای بررسی بیشتر به آزمایشگاه منتقل شد، گفت: نتایج اولیه نشان می دهد که آرد سویا و … به این قرص ها تزریق می شود و هیچ دارویی و خاصیت درمانی ندارند. ” متأسفانه افراد سودجو نیز با زیر پا گذاشتن برچسب های کلیدی دارو و چسباندن آنها بر روی این قرص ها، برخی از مشتریان را فریب می دهند.

فروش تخمه کلم خانگی به عنوان داروی ضد اعتیاد و کاهش وزن!

اشیاء کشف شده از متهم

رئیس دهم پلیس راهور تهران بزرگ درباره نحوه آماده سازی بیان خالی گلوله توسط این افراد نیز گفت: اتفاقا این موضوع در حال بررسی است. چون در کل باید قرص های خالی متعلق به شرکت داروسازی باشد و باید دید این افراد چگونه این موارد را تهیه می کنند.

آقای بهرامی گفت که علاوه بر دو مظنون دستگیر شده، تعدادی از همدستان نیز شناسایی و در بازداشت به سر می برند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.