قهرمانان لیگ والیبال نباید تنها به چند بازی محدود شوند.

[ad_1]

مربی والیبال شهید شاملی کازرون گفت: با توجه به سطح بالای هندبال، برخورد و مصدومیت بسیار زیاد است، بنابراین با چند دیدار اخیر نمی توان عنوان قهرمانی را مشخص کرد، خیر و باید قهرمانی مشخص شود. در حین بازی.

محمدرضا رجبی در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیمش در لیگ برتر هندبال اظهار کرد: در مرحله گروهی خوب بازی کردیم و تنها یک بازی مقابل سپاهان شکست خوردیم. در مجموع بازیکنان من در دور رفت عملکرد خوبی داشتند. خوشبختانه تمرینات خوبی برای پلی آف داریم و آماده هستیم تا بهترین نتایج را بگیریم. ذوب آهن حریف ما در مسابقات مقدماتی است. این تیم ریشه دارد و بازیکنان خوبی دارد. ما دو بار در لیگ با آنها بازی کردیم و هر دو بار آنها را شکست دادیم. فردا سعی می کنیم در خانه حریف بازی خوبی انجام دهیم و نتایج لازم را بگیریم. بازگشت صحنه در کازرون انجام می شود.

این مربی والیبال افزود: برای بازی های پلی آف امتیاز کسر می شود و تیم ها بدون امتیاز به پلی آف صعود می کنند. هر تیمی که نتیجه بهتری بگیرد قهرمان می شود. سال گذشته مسابقات دوره ای برگزار شد. خوب است که هر تیمی با امتیاز در گروه به دور دوم صعود کرد اما امسال اینطور نیست. در حال حاضر ما و سپن 34 امتیازی هستیم اما تیم بعدی 25 و 20 امتیازی است. تفاوت ما با گروه چهارم بسیار زیاد است. البته طبق برنامه بازی ها امتیاز این تیم در پلی آف صفر خواهد بود و باید این تصمیم گرفته شود. در این مرحله تیم ها به مصاف یکدیگر می روند و نتایج این دو دیدار تیم نهایی را مشخص می کند.

به این سوال پاسخ دهید که لیگ با تعداد پلی آف بیشتر مطلوب است یا فصل؟ او گفت: خوب دور لیگ بهتر است، پارسال به دلیل تمرکز مسابقات، تیم بعد از مرحله گروهی به دور دوم رسید. سال گذشته مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شد و تیم ها بر اساس مجموع امتیازات مسابقه رده بندی شدند. اتفاقاً به نظر می رسد نتیجه تلاش تیم ها نادیده گرفته شود، یعنی تیمی که بیشترین امتیاز را در کل مسابقه به دست آورد، با قدرت بازی می کند و تعداد زیادی از بازیکنان را به دلیل مصدومیت از دست می دهد. ، نادیده گرفته می شود.

مربی والیبال شهید شاملی کازرون افزود: البته این مدل از ابتدا تصمیم گرفته شده بود و ما باید تحت تصمیم باشیم. اما به طور کلی در لیگ والیبال به دلیل برخورد و احتمال مصدومیت بازیکنان زیاد است، نمی توان با چند دیدار اخیر قهرمانی را مشخص کرد و باید در جریان مسابقه مشخص شود. ممکن است تیمی در مقطعی بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشد و این نحوه برگزاری باعث بدتر شدن تیم شود. اما در این فصل تیم ها دو بار با هم بازی می کنند و تیم قوی تر پیروز می شود.

رجبی در مورد پیش بینی نتیجه پلی آف گفت: در حال حاضر هر چهار تیم شانس قهرمانی دارند. تیم چهارم می تواند با 14 امتیاز کمتر، یعنی 8 بازی شکست بخورد. این هم نوعی نگه داشتن است. البته در لیگ والیبال هم این اتفاق می افتد، قهرمان به تیم انتهایی می بازد و به فینال نمی رسد. البته در والیبال چون بازیکنان به یکدیگر دست نمی زنند، شرایط کمی با والیبال متفاوت است.

وی در پایان گفت: خدا را شکر لیگ خوبی بود. مرحله گروهی بسیار نزدیک است و هیچ تیمی نمی تواند به راحتی بازی کند. تیم انتهای جدول نیز با تیم بالای جدول خوب بازی کرد و توپ را به خوبی بازی کرد. اینها زیبایی های لیگ هستند و با دست توپ را بهتر می کنند. ملی پوشان هم از دل این لیگ می آیند و به بازی می روند تا آمادگی بیشتری داشته باشند و در تیم ملی خوب بازی کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.