قیمت اسپلیت کولر گازی + فروش جدیدترین مدل های ارزان

قیمت اسپلیت – کولر گازی + فروش جدیدترین مدل های ارزان
کندانسور پلیت , خرید کندانسور کولر گازی, خرید کندانسور یخچال, قیمت کندانسور پلیت, خرید کندانسور پلیت

سپس گرمای سیال داغ داخل کویل بوسیلهی فین پلیتهای قرار گرفته بر روی لوله مبدل جذب میشود. دولوله ای ها علاوه بر خارج کردن گرمای محیط، هوای تازه را نیز جایگزین می کنند، و نسبت به تک لوله ای ، قیمت بالاتری دارند.

در صورتی که کنترل ظرفیت کندانسورهای چند مداری با کنترل مبرد انجام می شود برای هر یک از سیستم ها کنترل کننده جداگانه ای به کار می برند.

وجود اینورتر کمک زیادی به مصرف بهینه برق کولرهای اسپلیت می کند و موجب می شود که زمانی که میزان دمای محیط به اندازه مورد نظر رسید، دور موتور کولر به آرامی کمتر شود و در صورتی که دما مجددا تغییر پیدا کرد، بار دیگر موتور کولر گازی سریعتر کار می کند تا مجددا دما را به میزان تنظیم شده برساند.

بنابراین همیشه دور کمپرسور زیاد یا در جهت عکس کم شده و به اصطلاح کمپرسور استارت اضافه نمی کند و عمل اتومات کردن و استارت کردن کمپرسور که باعث اصلی مصرف زیاد برق است، در سیستم اینورتر اتفاق نمی افتد.

راندمان کندانسور تماسی از کندانسور سطحی بیشتر است و این، به آن علت است که در کندانسور تماسی مانعی بین دو سیال وجود ندارد و دو سیال کاملاً با یکدیگر به تعادل حرارتی میرسند.

محل نصب کندانسینگ هوا خنک با سازه آهنی باید بر روی سطح صاف باشد تا بتواند صد در صد عملکرد خود را بنحو عالی انجام دهد.

3-2) در صورتی که مقدار جرم و رسوب داخل کندانسور زیاد بوده یا ظرفیت چیلر بالا باشد باید از روش دیگری استفاده کرد.

در کارخانجات زمانیکه با کمبود فضا مواجه هستند کمپرسور سیستم را همراه لوله کشی به مکان دیگری انتقال خواهند داد.

زمان استفاده از لوله های پره دار برای اینکه مقاومت آنها را مقابل جریان آزاد هوا کم کنند در بیشتر مواقع پرهها با فواصل زیادتری کنار یکدیگر قرار میگیرند. This  po st has been cre ated by GSA C on​te​nt  Ge ne rator DE​MO.

ترکیبات اسکال شامل سولفات کلسیم، سیلیکات و سایر انواع پاک کننده حاوی اسید سیتریک، اسید نیتریک، اسید فسفریک، کربنات کلسیم مقیاس با 10 درصد اسید نیتریک به همراه 90 درصد تمیز کردن آب.

اینگونه چگالندهها توسط جریان هوای فنها بطور مستقیم بدون بکارگیری آب عمل تبدیل بخار را به سرانجام میرسانند برای همین بنام کندانسور فن دار نیز شناخته میشوند.

چرا که دریافت هوای گرم فرستاده شده از یونیت داخلی و پخش کردن آن در فضای خارج به عهده کندانسور کولر گازی است، بنابراین بدون کندانسور هوای گرم داخل ساختمان هیچ جایی برای رفتن ندارد.

مثال : برای یک فضای اداری به مساحت 30M2 و چهار نفر حاضر در فضا در شرایط تهران فن کویل مناسب را انتخاب نمایید.

بدین منظور و جهت جلوگیری از آسیب کندانسور پلیت، در محوطه ورودی جریان به فضای پوسته (داخل پوسته و جلوی نازل ورودی)، از صفحه انحراف دهنده جریان ورودی (Impingement Plate) استفاده میشود.

خازن پلیت با توجه به استفاده از مواد مختلف، معمولا استفاده از صفحه تیتانیوم، فولاد ضد زنگ، مانند روش جوشکاری، لحیم کاری خالص، جوشکاری نیکل، جوشکاری فولاد ضد زنگ و غیره.

برای مطمئن شدن از محكم بودن تمامی بست ها و لوله های مورد استفاده و نیز باز بودن تمام لوله های کندانسور، یك مرتبه مراحل با آب خالص انجام می شود بدین ترتیب که منبع اسید شویی را از آب ترجیحاً گرم پر کرده و توسط پمپ، آب را از مخزن كشیده و به پایین ترین قسمت کندانسور چیلر وارد می شود و پس از پر شدن كندانسور با آب، از بالاترین قسمت کندانسور آب به منبع برگردانده می شود.

البته اکثر رسوب ها در بسیاری از مناطق به دلیل سختی بالای آب و عدم سختی گیری مناسب آب، از عناصر گچی و کلسیم می باشد که در این حالت از رسوب زداهایی مانند دي اسكلر (descaler)، آنال یا رسوب زداهای گیاهی استفاده می شود.

البته باید طول مسیر را نیز در نظر گرفت. بعد از اتمام شستشوی کندانسور با اسید، باید تمام مسیر لوله ها وکندانسور چیلر را به وسیله آب تمیز کاملاً شسته و از خارج شدن باقیمانده اسید از مسیر اطمینان حاصل گردد.در این روش باید از اسیدهای ضد خوردگی استفاده نمود تا به پروانه برج خنک کننده آسیبی وارد نشود.

در صورتی که مقدار جرم و رسوب داخل کندانسور کم بوده یا دستگاه چیلر تراکمی آبی ظرفیت پایینی داشته باشد، میتوان پس از خاموش کردن فن های برج خنک کننده، ماده رسوب زدا با حجم معینی در تشت برج خنک کننده ریخته و پمپ کندانسور را روشن نمود تا مخلوط ماده رسوب زدا و آّب شروع به تمیز کردن مسیر و کندانسور نماید. ᠎Post w᠎as g​enerated ​by GSA Content G᠎en erator Demoversi​on.

3-1) در صورتی که امکان باز کردن درب کندانسور چیلر وجود داشته باشد، با دیدن درون کندانسور از عدم وجود جسم خارجی مانند ذرات آهن، پلاستیک و یا هر جسم خارجی دیگر مطمئن شده و در صورتی که چیزی در کندانسور چیلر مشاهده شد، بایستی محل ورود آن را بررسی نمود برای مثال در صورت دیدن فلز و زنگ باید تمام صافی ها، پمپ ها و برج ها بررسی شده و در صورت نیاز، تعویض یا تعمیر گردند.

معابر سمت صفحه با هدرهای ورودی و خروجی تنظیم شده در بالا و پایین صفحه ها متصل می شوند. کندانسینگ جریان طبیعی هوا اکثرا صفحه هایی با لولههای پره دار میباشد.

از روش هایی که می خواهید بفهمید این کولر اصل است یا نه این است که سعی کنید از فروشگاه هایی خرید کنید که قابل اعتماد بوده و برای فروش اجناس خود کولر گازی را پایین تر از قیمت واقعی اش نمی فروشند.

بسیاری از برند های داخلی ظرفیت های واقعی شان اختلافی تا ۳۰۰۰ بی تی یو با ظرفیت اسمی شان دارند.

در یخچالهای قدیمی این لولهها در پشت یخچال کار گذاشته میشدند، برای همین هم کسی متوجه این حرارت نمیشد اما در یخچالهای امروزی لولهها در بدنه قرار دارند و با دست زدن به بدنه این گرما کاملاً حس میشود.

به طور کلی هرچه کندانسور و کمپرسور کمتر در معرض آفتاب باشند، احتمال داغ کردن سیستم و مصرف برق نیز به مراتب کمتر است.

در کولرهای اسپلیت امروزی، کمپرسور روتاری بیشترین کاربرد را دارد و نوع اسکرال با وجود عملکرد بهتر، خیلی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

زمانیکه تامین هوا در کندانسور هوایی به شکل طبیعی باشد میزان هوای هدایت شده کم بوده و سطح تقطیر افزونتری نیاز است.

20∆ اختلاف درجه حرارت هوای ورودی به اتاق و درجه حرارت اتاق است. این باعث کاهش انرژی ورودی لازم برای گرم کردن سیال ورودی به دمای کار می شود.

با توجه به اهمیت فوق العاده عملكرد سطوح تبادل حرارت در كندانسور بعنوان یکی از 4 رکن اصلی سیستم چیلر آبی از یک طرف و امکان كاهش ظرفيت انتقال حرارت در کندانسور به دليل تشکیل رسوبات بر روي اين سطوح ، لازم است شستشوي كندانسور بصورت منظم و سالیانه انجام پذیرد ( با توجه به نوع آب و همچنين شرايط آب و هوايي ممکن است نیاز به شستشوی مجدد در اواسط فصل نيز باشد .

در ادامه توضیحات بیشتری در این باره بیان می کنیم. دیگ های چدنی عمر بیشتری دارد ولی دیگ های فولادی فشار بیشتری را تحمل می کنند.

با این حال برخی از معایب هم برای این سیستم وجود دارد. از دیگر انواع کولر گازی اسپلیت، اسپلیت سقفی زمینی می باشد و همانطور که از نامش پیدا است، پنل داخلی آن هم بصورت خوابیده به سقف و هم بصورت زمینی و کنار دیوار قابل نصب است.

کولر گازی اسپلیت را معمولاً بر روی دیوار نصب میکنند. در این بخش ، شما امکان خرید انواع کولر گازی ایستاده و اسپلیت برندهای معتبر بازار سامسونگ، توشیبا، پاناسونیک، ال جی، تک الکتریک، اجنرال، گاسونیک، هیوندای، بلومبرگ و تراست را با تضمین بهترین قیمت ممکن دارید.

فروش استثنایی اسپلیت های گرین با پایه کولر گازی به صورت نقد و اقساط ، بدون سود ، بدون کارمزد فقط در فروشگاه تاسیسات خانه ایده آل رشت نمایندگی اسپلیت گرین در استان گیلان صورت میگیرد.

در سردخانه دو مداره بایستی پس از تخلیه سردخانه (بالای صفر یا زیر صفر) در یکی از این حالات و تغییر به حالت دیگر (بالای صفر یا زیر صفر) اتاق سردخانه را با مواد نانو ضدعفونی و شستشو کرد که پس از بارگیری مجدد باعث بو گرفتن محصول جدید نشود.

با کاهش فشار چگالنده فقط به اندازه چند کیلو پاسکال کار توربین و بازده نیروگاه افزایش و جریان بخار بزرگتر هستند.

باید ابتدا رسوبات موجود در داخل كندانسور را بوسيله فشار آب خارج کرده و پس از اطمينان از مسدود نبودن تك تك لوله هاي كندانسور (در صورتی که امکان بازدید درون لوله ها وجود داشته باشد)، نوع رسوب را بررسی می کنیم زیرا هر نوع رسوب، مواد رسوب زدای خاصی نیاز دارد.

دیگ های بخار تا فشار 15psig و دیگ های آب داغ تا فشار 160psig بعنوان فشار پایین و برای فشارهای بیشتر از آن بعنوان فشار متوسط ساخته می شوند.دیگ ها در دو نوع چدنی و یا فولاد ساخته می شوند.

کولر گازی های پرتابل در مدل ها و سایزهای مختلفی تولید و عرضه می شوند و شما باید با بررسی میزان قدرت کولر گازی و در نظر گرفتن نیاز خود کولر گازی مناسب را برای اتاق خود انتخاب کنید.

کندانسور هوایی در صنایع مختلفی همچون: پتروشیمی، ذوب، تزریق پلاستیک، یخچالهای صنعتی، فروشگاهی، خانگی، سیستمهای تبرید تهویه مطبوع همانند: کولر گازی، داکت اسپلیت، چیلرهای تراکمی مورد استفاده قرار میگیرد.

به خاطر داشته باشید که اگر از تعمیر لاستیک یخچال غفلت کنید، در اثر کار زیاد، یخچال به شدت آسیب خواهد دید و مواد غذایی زودتر خراب خواهند شد.

بنابراین اگر به محیط بیرون اهمیت میدهید کولر گازی پرتابل بهترین گزینه است. کندانسور فندار که برای یخچال های ویترینی مناسب است.

برای ساختمان های مسکونی یک دیگ کافی است ولی برای ساختمانهای بزرگ و صنعتی حداقل دو عدد دیگ باید در نظر گرفت که ظرفیت هر یک 2/3 ظرفیت کل باشد و چنانچه از سه دیگ استفاده شود ظرفیت هر یک باید 1/2 ظرفیت کل باشد.

فین پلیت در سه تیپ گلدفین، الوفین، بلوفین تولید میگردد و هرکدام با توجه به شرایط موقعیت دستگاه بروی سیستم اعمال میگردند.

این سه بخش جزء اصلی ترین ها بوده و دارای زیر مجموعه های زیادی می باشند. این دستگاه انرژی زیادی را مصرف می کند.

اما این دو دستگاه چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند و کدام یک بر اساس شرایط محیطی شما مفیدتر هستند؟ کندانسور هوایی (Air Condenser) دمای سیالات را کاهش میدهد این نوع کندانسور با روش هوا خنک سیال داخل کویل کندانسینگ هوایی را طی فرآیندی سرد میکند.

انواع کندانسور هوایی بهترین جایگزین برجهای خنک کننده مرطوب محسوب میگردند زیرا مصرف آب ندارند و سیال موجود درون چگالنده توسط مقدار کمی انرژی برق خنک میشود.

دیگ های گرمایشی برای تولید بخار یا آب داغ ساخته می شوند. مقدار تقریبی اسید مورد نیاز برای رسوب زدایی، در صورت مایع بودن حداکثر هر گالن (20 لیتری) برای 15 الی 20 تن تبرید می باشد.

ضریب انتقال گرما در لوله حلزونی در مقایسه با لوله مستقیم بیشتر میباشد. پس از اینکه رسوبات کاملاً توسط اسید شسته شد، این مراحل باید مجدداً با آب تمیز و سپس با مواد خنثی و همچنین دوباره با آب تمیز تکرار گردد.

عملکرد بنحوی بوده که داخل کندانسور هوا خنک آب توسط یک سیکل مداربسته درون کویل مسی و مقدار مشخص شدهای ردیف جریان مییابد.

مقدار حرارتی که توسط سیستم آب گردشی دفع میشود از حرارت تبدیل شده به کار مفید در چرخه بخار بیشتر است.

هیتر المنتها اجزایی در یخچال هستند که وظیفه گرم کردن یخچال را بر عهده دارند. تعداد دیگ ها بر اساس کاربری ساختمان انتخاب می شود.

ابتدا باید ظرفیت برودتی کندانسور را بر اساس ظرفیت چیلر و نسبت بالاسری آن در نظر بگیریم. در نتیجه نباید یونیت خارجی را در بالای شیء و یا مکانی که باید خشک بماند قرار داد، در غیر این صورت احتمال خیس شدن آن وجود دارد.

این در حالیست که در بیشتر سیستم های موجود در بازار این مشکل وجود دارد و تنها برای رفع آن از تله روغن استفاده می کنند که نه تنها کم بازده بوده که در دراز مدت نیز کارایی خود را از دست می دهند و در نهایت سبب بروز مشکل در کمپرسور ویا سوختن آن می شود.

رفتار خوردگی آلیاژهای بکار رفته در لوله های کندانسور متاثر از ترکیب آلیاژ و شرایط محیطی اعم از دما ،سرعت،میزان اکسیژن محلول و ترکیب آب خنک کن می باشد.

1. ورق فولاد ضد زنگ از اسید هیدروکلریک یا آب کلراید تمیز کردن فوق العاده استاندارد استفاده نکنید. در کندانسور پلیت آب گرم شده و باعث کاهش حلالیت یونهای بی کربنات کلسیم و منیزیم می شود که در نتیجه در کندانسور منجر به تشکیل رسوب می گردد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.